صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
Like Tree14تشکر

موضوع: فوری كدوم بهتره بخرم بین سونیw90 و w80 و Canon PowerShot A720 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض فوری كدوم بهتره بخرم بین سونیw90 و w80 و Canon PowerShot A720 IS

سلام
    آقا من فوری میخوام 1 دونه از این 3 تا رو بخرم همه مشخصاتشون و نقاط ضعف كلا همه زیر بم این 3 تا رو میدونم ولی موندم
    بینید w80 كه 1 مگاپیكسل كمتره این برام مهم نیست زوم اپتیكال هم كاری ندارم چون كنان 6 تا داره این سونی ها 3 تا بعد ايزو هست كه سونی 3200 هست و كنان 1600 یعد فلاش كنان قویتره نكته ای كه هست بدترین ایراد كنان نویز عکس در ایزوهای بالا است حالا اگه ایزو هر 3 تا رو 1600 در نظر بگیرم كدوم مدل بهترین وشفاف ترین عكس و داره بگیرم چون تقریبا هر 3 شیبه هم اند فقط w80 كه 1 مگاپیكسل كمتره
    در ضمن با این قیمت چیز دیگم سراغ دارید بگید نمونه عكس هر 3 مدلم خودم مقایسه كردم وال بازم موندم فقط لطفا از رو مشخصات فنی خالی نظر ندین چون ممكنه مشخصات فنی یكی بهتر باشه ولی مكنه مدل دیگه كیفیت عكسش كمی بهتر باشه
    مرسی ممنون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

پیش فرض پاسخ: فوری كدوم بهتره بخرم بین سونیw90 و w80 و Canon PowerShot A720 IS

با W80 موافقم...فرقش با W90 فقط مگاپیکسله...دوربین خیلی خوبیه...
    نمونه ی عکساشو توی DPReview.com ببینید...من که خیلی حال کردم باهاش
    Sony DSLR-A700 + VG-C70AM
    Carl Zeiss 16-80 F3.5-4.5, Sony 16-105 F3.5-5.6, Minolta 100-400 APO, Sony 50mm F1.4, Konica Minolta AF 28-75 F2.8, Minolta 75-300 F4.5-5.6

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوست عزیز یا دلیل جواب بده

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط mpeg نمایش پست ها
    سلام
    لطفا از رو مشخصات فنی خالی نظر ندین چون ممكنه مشخصات فنی یكی بهتر باشه ولی مكنه مدل دیگه كیفیت عكسش كمی بهتر باشه
    مرسی ممنون
    دوست عزیز.
    اتفاقا همین مشخصات فنی خالی هستن که در نهایت باعث رضایت یا عدم رضایت شما در کار با دوربین میشه!
    این دو دوربین ممکنه به ظاهر امکانات مشابهی داشته باشن ولی آیا مثلا خروجی HDMI در w80 بدردتون نمیخوره؟ آیا باطری لیتیوم در w80 یک مزیت نیست؟ آیا شما در سال چقدر مثلا با ایزو 3200 عکس میگیرید؟ آیا جنس بدنه پلاستیکی کنون در مقابل بدنه فلزی سونی حساستر نیست؟ آیا وزن و جمع و جور بودن اهمیت نداره؟
    اما کیفیت: تمام موارد فنی در کیفیت نقش دارند.به نظر شما پردازنده Bionz در سونی و اپتیک Carl Zeiss Vario- Tessar کیفیش با کنون یکیه؟ قصدم برتر دادن سونی نیست.فقط چیزایی که فرمودید مهم نیست رو عرض کردم.همین چیزاس که در نهایت کیفیتو تشکیل میده.(من w80 یا 90 رو میخریدم.بدلائل شخصی...)
    موفق باشید.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

دوست عزیز عرض کردم که عکساشون رو تو اون سایت ببینید...

به نظر من W80 توی کراپ آخر (ساعت) به وضوح detail بیشتری داره...
    http://www.dpreview.com/reviews/sonyw80/page5.asp
    ویرایش توسط qavemm : Tuesday 4 March 2008 در ساعت 14:48
    Mashhadi Vahid و Rofougaran تشکر می‌کنند.
    Sony DSLR-A700 + VG-C70AM
    Carl Zeiss 16-80 F3.5-4.5, Sony 16-105 F3.5-5.6, Minolta 100-400 APO, Sony 50mm F1.4, Konica Minolta AF 28-75 F2.8, Minolta 75-300 F4.5-5.6

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: فوری كدوم بهتره بخرم بین سونیw90 و w80 و Canon PowerShot A720 IS

سلام

دوربینهایی كه بین آنها مرددید, همگی انتخابهای خوبی هستند و تفاوت تصویر آنها آنقدر بالا نیست كه بخواهید مته به خشخاش بگذارید( هر چند كه در لینك كاوه عزیز باز هم همان تفاوت جزیی به چشم می آید), مهمترین تفاوت آنها (همانطور كه خودتان از روی مشخصاتشان خواندید) تفاوت زوم 3 با 6 (كه كم نیست) , تنظیمات دستی در آ720, نوع باتری (قلمی در برابر لیتیومی) , ابعاد و وزن و ظاهر كه باعث میشود حمل و نقل دوربینی مثل W80 بسیار راحتتر باشد و بتوانید همیشه آن را به همراه داشته باشید و ...

یكی از نقطه ضعفهای سری W سونی نداشتن لرزشگیر بود كه آنهم اخیرا" در اكثر مدلها رفع شده. تنظیمات دستی هم كه به نظر من زیاد كاربردی روی این دوربینها ندارد.

خلاصه: بین زوم بالا+ابعاد بزرگتر و ابعاد جمع و جور و شیك+زوم كمتر یكی را انتخاب كنید.

اگر من بودم:

sony-w80
    Pouyashariat61 و Rofougaran تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوست عزیز ممنون ولی هر كدام از دو مدل كنان و سونی هركدام 1 حسن دارند كه بجاش خوبه
    كسی دیگه نظر نداره من هنوز موندم كدوم رو بخرم

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط mpeg نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون ولی هر كدام از دو مدل كنان و سونی هركدام 1 حسن دارند كه بجاش خوبه
    كسی دیگه نظر نداره من هنوز موندم كدوم رو بخرم
    اگه میخواید ما واستون دوربین انتخاب کنیم که بفرما: این از ما...

نقل قول نوشته اصلی توسط qavemm نمایش پست ها
    با W80 موافقم...فرقش با W90 فقط مگاپیکسله...دوربین خیلی خوبیه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط DSC-H7 نمایش پست ها
    (من w80 یا 90 رو میخریدم.بدلائل شخصی...)
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    اگر من بودم:

sony-w80
    اما سعی کنید با استفاده از تجربه دوستان ، چند نکته رو که بیشتر واستون کاربرد و اهمیت داره مد نظر قرار بدید و انتخاب کنید.اینقدر هم که فکر میکنید کار سختی نیست.اگه میخواستید 2 میلیون بالای DSLR و لنز و تشکیلات بدید چی؟ سخت نگیرید.:)

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نمی خواستم چیزی بگم اما یان نوشته سلمان جان بنده را وادار کرد...

اما سعی کنید با استفاده از تجربه دوستان ، چند نکته رو که بیشتر واستون کاربرد و اهمیت داره مد نظر قرار بدید و انتخاب کنید.اینقدر هم که فکر میکنید کار سختی نیست.اگه میخواستید 2 میلیون بالای Dslr و لنز و تشکیلات بدید چی؟ سخت نگیری
    به خدا برای کسی که می داند چه می خواهد و چه نیاز هایی دارد انتخاب از بین 200 مدل و برند اصلا سخت نیست.

اینقدر به خودتان سختی ندهید.

به قول مادر بزرگ ام که وقت خرید کفش که همیشه وسواس داشتم می گفت : بچه جون هر کدوم رو که دوست داری بخر نمی خواد مونس عمرت باشه که!خدایش بیامرزد...

و اما انتخاب...

دوستی 8میلیون و 500 هزار تومان در عرض 45 دقیقه لوازم عکاسی خریدند.بدون کوچکترین تردید و دو دلی.آنقدر ها هم پول دار نیستند که بگویم از سر سیری بوده اما می دانستند چه می خواهند.

زیاد برای یک دوربین 100 یا 200 یا 300 یا 400 یا 500 تومانی سختی به خودتان ندهید.

منظور با شما نیست.اما باور کنید بعضی ها 100 هزار تومان پول اینترنت و تلفن می دهند و 20 بار به بازار می روند و قیمت می کنند و زنگ میزنند برای یک دوربین 200 هزار تومانی.این بنده را خیلی کلافه می کند...

هر کدام را خریدید مبارکتان باشد.
    Persian، Mashhadi Vahid، shabab و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

مرسی فقظ دوتا سوال دیگه با چه گارانتی سونی رو بگیرم چینی یا بازار مشترك از این جور چیزا داره یا نداره توضیح میدین در ضمن w80 لرزشگیر داشت دیگه نه
    راستی فامیل ما آومد خونمون w80 داشت با ایزو 400 تو خونه عکس گرفت عکساش تاریک بود چرا به خاطر فلاش ضعیفه سونی هست در ضمن عکسشم دو نفری بود فاصلم نهایتا 2 متر
    راستی از همه تشکر میکنم این همه سوال میکنم چون دیگه اگه بخوام دوربین بخرم رفت شاید تا چند سال دیگه در ضمن تقسیر فرو شنده های جمهوری هست هر کی که هر دوتا مارکو داشت 1 نظر میداد با اینکه هر دوتا رو برای فروش داشت

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین