نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: انتخاب از بين Canon SX100IS و Sony DSC-H3

كاربر جديد
    تشکر کرده
    34

پیش فرض انتخاب از بين Canon SX100IS و Sony DSC-H3

سلام
    من اطلاعات خيلي كمي از عكاسي دارم اما مي خواهم شروع به يادگيري تكنيك هاي عكاسي كنم. براي خريد دوربين حداكثر 350 هزارتومان درنظر گرفتم و بعد از جستجوي زياد به نظرم آمد دوربينهاي Canon SX100IS و Sony DSC-H3 مي توانند براي من مناسب باشند. از شما دوستاني كه غالبا اطلاعات خوبي درباره عكاسي داريد خواهش ميكنم كه اولا نظرتان را درباره انتخاب هاي من (كه آيا خوب هستند يا خير) بفرماييد و دوم اينكه از بين دو دوربيني كه گفتم (يا دوربين پيشنهادي خودتان) كدام را ترجيح مي دهيد؟
    اين را هم عرض كنم كه من عمدتا به عكاسي از طبيعت علاقمندم.

كاربر همراه E.Fattahi آواتار ها
    تشکر کرده
    1252

پیش فرض پاسخ: انتخاب از بين Canon SX100IS و Sony DSC-H3

نقل قول نوشته اصلی توسط 1978 نمایش پست ها
    سلام
    من اطلاعات خيلي كمي از عكاسي دارم اما مي خواهم شروع به يادگيري تكنيك هاي عكاسي كنم. براي خريد دوربين حداكثر 350 هزارتومان درنظر گرفتم و بعد از جستجوي زياد به نظرم آمد دوربينهاي Canon SX100IS و Sony DSC-H3 مي توانند براي من مناسب باشند. از شما دوستاني كه غالبا اطلاعات خوبي درباره عكاسي داريد خواهش ميكنم كه اولا نظرتان را درباره انتخاب هاي من (كه آيا خوب هستند يا خير) بفرماييد و دوم اينكه از بين دو دوربيني كه گفتم (يا دوربين پيشنهادي خودتان) كدام را ترجيح مي دهيد؟
    اين را هم عرض كنم كه من عمدتا به عكاسي از طبيعت علاقمندم.
    با اجازه ي بزرگان

به نظر من كلا عكس كانن نسبت به سوني بهتره(نظر شخصي).sx100is هم از h3 جديد تر و بهتره.ولي با اين قيمت s5is canon رو هم مد نظر داشته باش كه زوم 12 داره و عكس هاش هم خوبه.
    گزينه ي ديگري هم هست:canon a650is كه 12 مگا پيكسله و يه محصول جديده.

به سايت هاي زير هم سر بزن راهنماييت مي كنن.

http://www.digikala.com

http://www.dpreview.com/gallery