نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
Like Tree16تشکر
  • 1 Post By kiuna
  • 3 Post By nalibre
  • 4 Post By qavemm
  • 1 Post By qavemm
  • 4 Post By Mashhadi Vahid
  • 2 Post By Christ Melikian
  • 1 Post By nalibre

موضوع: Samsung GX20 یا Sony A350

كاربر آشنا aseman550 آواتار ها
    تشکر کرده
    139

پیش فرض Samsung GX20 یا Sony A350

دوستان سلام
    بين 2 دوربين Samsung GX20 با رزولوشن 8/14 و Sony A350 با رزولوشن 9/14 كدام دوربين را انتخاب مي فرماييد.
    ضمن اينك قيمت سوني در ايران 990 هزار تومان مي باشد و از قيمت سامسونگ بي خبرم.
    موفق باشيد.

كاربر همراه kiuna آواتار ها
    تشکر کرده
    218

پیش فرض پاسخ: Samsung GX20 یا Sony A350

من بودم سامسونگ رو انتخاب میکردم که همون پنتاکسk20d هست
    A350 تفاوت جزئی با A200 داره!
    در ضمن cmos در مقابل ccd

اگر خواستی
    کد:
    http://www.pentaxforums.com/forums

http://www.pentaxphotogallery.com/home
    ویرایش توسط Persian : Saturday 6 September 2008 در ساعت 14:48 دلیل: قرار دادن در تگ كد
    aseman550 تشکر می‌کند.

كاربر همراه nalibre آواتار ها
    تشکر کرده
    787

دوست عزیز
    انتخاب بدنه یعنی انتخاب برندی که احتمالا سالهای زیادی رو با اون سپری می کنید بنابراین خیلی خیلی مهمتر از امکاناتی که یه بدنه در مقایسه با بدنه دیگری داره امکاناتی و لوازم جانبی که یک برند در مقایسه با برند دیگه داره. برندهای مطرح الان (تا چند سال دیگه رو خدا عالمه) کنون و نیکون هستند. سونی هم که جدیدا وارد بازی شده و از تجربه مینولتا استفاده می کنه. سامسونگ هم از تجربه پنتاکس. حالا شما به جای اینکه تفاوتهای جزیی این بدنه ها رو با هم مقایسه کنید حدس بزنید کدوم برند در آینده می تونه جای پای خودشه بین دو برند حرفه ای کنون و نیکون باز کنه.
    بنابراین پیشنهاد من
    1- اگر قصد ریسک ندارید کنون 450دی (البته در رده مورد نظر شما)
    2- اگر مثل من قصد ریسک دارید بدون شک سونی آلفا 350
    Mashhadi Vahid، aseman550 و Christ Melikian تشکر می‌کنند.
    [CENTER][/CENTER]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط nalibre نمایش پست ها
    دوست عزیز
    انتخاب بدنه یعنی انتخاب برندی که احتمالا سالهای زیادی رو با اون سپری می کنید بنابراین خیلی خیلی مهمتر از امکاناتی که یه بدنه در مقایسه با بدنه دیگری داره امکاناتی و لوازم جانبی که یک برند در مقایسه با برند دیگه داره. برندهای مطرح الان (تا چند سال دیگه رو خدا عالمه) کنون و نیکون هستند. سونی هم که جدیدا وارد بازی شده و از تجربه مینولتا استفاده می کنه. سامسونگ هم از تجربه پنتاکس. حالا شما به جای اینکه تفاوتهای جزیی این بدنه ها رو با هم مقایسه کنید حدس بزنید کدوم برند در آینده می تونه جای پای خودشه بین دو برند حرفه ای کنون و نیکون باز کنه.
    بنابراین پیشنهاد من
    دوست من
    شما دیگه الان ریسک نمی کنین ! سونی الان تنوع محصولش (خود بدنه ها) به اندازه کافی زیاد هست (از پنتکس و الیمپوس بیشتره و از کنن و نیکون یه بدنه عقبه که به زودی اونم معرفی میشه)...
    و توی برنامه سونی هست که تعداد لنزها رو به سرعت زیاد کنه (تا 10 روز اینده متوجه منظورم میشید)...
    و خیلی در زمینه SLR جدیه...لوازم سونی رو الا به جرات بهتون میگم که راحتتر از کنن گیر میارید (لنزهایی مثل 500 reflex با fish eye و تله کانورتر ها...)
    Sony DSLR-A700 + VG-C70AM
    Carl Zeiss 16-80 F3.5-4.5, Sony 16-105 F3.5-5.6, Minolta 100-400 APO, Sony 50mm F1.4, Konica Minolta AF 28-75 F2.8, Minolta 75-300 F4.5-5.6

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط aseman550 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بين 2 دوربين Samsung GX20 با رزولوشن 8/14 و Sony A350 با رزولوشن 9/14 كدام دوربين را انتخاب مي فرماييد.
    ضمن اينك قيمت سوني در ايران 990 هزار تومان مي باشد و از قيمت سامسونگ بي خبرم.
    موفق باشيد.
    اگه منظورتون A350K هست (با لنز 18-70) قیمتش با گارانتی اصلی سونی + کارت CF 2 گیگابایتی 880,000 تومنه...
    http://www.kaman-co.com/index.aspx?s...=125&proid=571
    aseman550 تشکر می‌کند.
    Sony DSLR-A700 + VG-C70AM
    Carl Zeiss 16-80 F3.5-4.5, Sony 16-105 F3.5-5.6, Minolta 100-400 APO, Sony 50mm F1.4, Konica Minolta AF 28-75 F2.8, Minolta 75-300 F4.5-5.6

تشکر کرده
    139

سلام دوستان
    از حضورتان فعالتان سپاسگزارم

دوست عزيز kiuna به نكته مهم نوع سنسور در سوني 350 كه از نوع سي CCD مي باشد توجه نكرده بودم كه در سامسونگ و پنتاكس CMOS مي باشد وخيلي مهم است.

دوست عزيز qavemm به سايتي كه معرفي نموده بودي مراجعه كردم ولي در ليست قيمت انها خبري از قيمت 350 نبود ولي نكته مهم معرفي sony 700 بود كه با كيفيت 7/12 و با سنسور از نوع CMOS بود كه انتخابم را از 350 به 700 تغيير داد.
    از دوستان ممنون خواهم بود در خصوص مقايسه 700 SONY و سامسونگ Samsung GX20 راهنمايي فرمايند.

تشکر کرده
    139

نقل قول نوشته اصلی توسط nalibre نمایش پست ها
    دوست عزیز
    بنابراین پیشنهاد من
    دوست عزيز سلام
    يك سوا چرا در خصوص معرفي يك مدل از كنون به 450 دي اشاره نمودي ( اگر معيار قيمت مهم نباشد و فقط كيفيت خروجي و امكانات معيار انتخاب باشد)
    موفق باشيد

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط aseman550 نمایش پست ها
    .......
    دوست عزيز kiuna به نكته مهم نوع سنسور در سوني 350 كه از نوع سي CCD مي باشد توجه نكرده بودم كه در سامسونگ و پنتاكس CMOS مي باشد وخيلي مهم است.

دوست عزيز qavemm به سايتي كه معرفي نموده بودي مراجعه كردم ولي در ليست قيمت انها خبري از قيمت 350 نبود ولي نكته مهم معرفي sony 700 بود كه با كيفيت 7/12 و با سنسور از نوع CMOS بود كه انتخابم را از 350 به 700 تغيير داد.
    از دوستان ممنون خواهم بود در خصوص مقايسه 700 SONY و سامسونگ Samsung GX20 راهنمايي فرمايند.
    سلام

1- مهم رفتار سنسور (نويز، دايناميك رنج و ...) است، نه اسم CCD يا CMOS يا Live MOS (اين آخري مال پاناسونيك و المپوس است).

2- اگر يك هفته ديگر تامل كنيد، بايد بين GX20 و A900 هم مقايسه ترتيب دهيد. :::big grin:::
    Persian، aseman550، Christ Melikian و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

همیشه در این نوع مقایسات گفته میشود که نیاز ها و مخصوصا حدود قیمت برای مقایسه دو مدل بیان گردد تا روند مباحثات یک رویه منطقی را طی کند
    در پست ماقبل آخرتان شما به راحتی 350 الفا را با 700 جایگزین کردید در حالی که این دو البته با لنزهای متفاوت حدود یک میلیون تومان فرق دارند و در واقع آلفا 700 در رده دیگریست نه تنها در نوع سنسور بلکه نوع بدنه شاتر و کلی چیزهای دیگر با الفا 350 فرق دارد و در دره حرفه ای قرار میگیرد .

من فکر میکنم اگر حد اقل حدود نیاز ها و چشمداشتهایتان از خرید را بفرمایید خیلی بهتر دوستان و اساتید بتوانند شما را راهنمایی کنند .

در ضمن اگر من جای شما بودم و بوجم این گونه نامحدود بود قطعا به فول فریمها توجه میکردم . و سامسونگ رو هم فراموش میکردم ( چون فول فریم ندارد )
    aseman550 و nalibre تشکر می‌کنند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

كاربر همراه nalibre آواتار ها
    تشکر کرده
    787

ببین از کجا رسیدیم به کجا
    شباهت آلفا 700 و 350 فقط در اینه که هر دو عکس می گیرند(البته به شوخی)
    اگر اینقدر می خواهید هزینه کنید اصولا وارد کلاس دیگری از بدنه ها می شوید.

در مورد سوالتان
    يك سوا چرا در خصوص معرفي يك مدل از كنون به 450 دي اشاره نمودي ( اگر معيار قيمت مهم نباشد و فقط كيفيت خروجي و امكانات معيار انتخاب باشد)
    اگر قیمت کمی بالا پایین مهم نباشد که خودم 40دی رو ترجیح می دهم ولی چون شما در رده Entry level سوال کردید من هم ترجیح دادم در همان رده از کنون پیشنهاد دهم یعنی 450D. حالا اینکه چرا 40دی رو به 450 دی ترجیح می دهم به هزار و یک دلیل که در تاپیکهای دیگر به اندازه کافی بحث شده است.
    aseman550 تشکر می‌کند.
    [CENTER][/CENTER]