نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By nima

موضوع: Canon A70 یا Nikon Coolpix 3100

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Canon A70 یا Nikon Coolpix 3100

یکی از دوستام خواسته که یه دوربینه سه مگاپیکسلی خوب بهش معرفی کنم.خودم یه کانن آ70 دارم و تقریبا ازش راضیم. شما کدومو پیشنهاد میکنید:
    Canon A70 یا Nikon Coolpix 3100

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.
    من با اين چند مدل كنون و نيكون آشنايي نسبتا خوبي دارم..

مهمترين فاكتور جواب اين سوالت اينه كه كسي كه ميخواد بخردش چه استفاده اي دقيقا ميخواد كنه؟؟
    آهان اينم راستي مد نظر داشته باش كه Nikon 3100 و 2100 ديگه توليد نميشن و بجاش دو مدل 3200 و 2200 اومده (عينا همون هستن با يك سري تغييرات مثبت قيمتشون هم همونه)
    و همنطور Canon A70 هم ديگه تويلد نميشه و بجاش A75 اومده كه اونم فرق كيفي نداره فقط يك سري تغييرات جزيي كرده (من الان اين دوربينو دارم)

خلاصه اينطور بگم كه A70/A75 دوربيني هست كه برا عكاسهاي كمي مشتاقتر و علاقه مند تر ساخته شده و تنظيمهاي دستي زيادي داره (كه اين به كار هركسي شايد نياد)..فلاش بهتري داره و عمر بلتري بهتري هم داره.
    در مقابلش نيكون 3200/3100 خيلي سبكتر و كوچكتره..كار باهاش خيلي ساده تره.ماكرو فوق العاده قويتري داره (ماكرو= بزرگنمايي و عكس انداختن از اجسامكوچيك كاري كه من عاشقشم :) ) و قيمتا هم ارزونتره.
    خلاصه اينكه نيمشه گفت كدوم اين دوتا بهتر هست.اين بهتر بودنه بسته به علايق و انتظار صاحبش داره. :wink:

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

اگر مي خواهيد عكاسي macro بكنيد بريد به سمت Nikon اگر فقط براي عكسهاي خانوادگي

لازم داريد Canon.اين را هم بدونيد كه عكسهاي Nikon يك مقدار sharp تر هستن نسبت به

Canon.
    Shamim تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

خلاصه اينطور بگم كه A70/A75 دوربيني هست كه برا عكاسهاي كمي مشتاقتر و علاقه مند تر ساخته شده و تنظيمهاي دستي زيادي داره (كه اين به كار هركسي شايد نياد)..فلاش بهتري
    داره و عمر بلتري بهتري هم داره

علاوه بر اينها اين دوربين از پروسسور DIGIC بهره ميبرد كه واقعا كاراپي بالايي دارد و دكمه اي
    كه در دوربين A75 قرار دارد براي پرينت مستقيم و فرستادن عكسهاي خود در اينترنت توسط اين پنل و ...........براي اطلاعات بيشتر با 8734728 8747689 كانن 4 امير پورمعين تماس بگيريد :)