صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
Like Tree9تشکر

موضوع: کانن 450D یا 500D یا 550D

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

پیش فرض پاسخ: کانن 450D یا 500D یا 550D

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    ببین کاری که من واسه 500D خودم کردم این بود که یک لنز کیت داشتم ( 18-55) که یک لنز واید و نرمال هست و (55-250) که از دوستان سایت خریداری کردم و با ادقام شدن این دو تا لنز روی این دوربین من از 18 تا 255 رو دارم ( البته خوب نیاز به تعویض لنز داره ولی دوربین SLR گرفتم که بشه لنزش رو تعویض کرد مگر نه کامپک میگرفتم )که واقعا قیمت 55-250 هم مناسبه هم لنز بدی نیست و خوب داره کار میکنه
    حالا با این دو تا لنز فکر میکنم مود ماکرو نداشته باشید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: کانن 450D یا 500D یا 550D

با سلام خدمت کلیه دوستان و اساتید،ضمن تشکر از کلیه عزیزان که بنده را با راهنماییهای خوبشون کمک کردند،خواستم بدونم آیا D90 نیکون گزینه مناسبی برای 500D یا 550D میتونه باشه؟با توجه به اینکه یکی از دوستان از لنز همراه این مدل تعریف و تمجید کردند.
    با تشکر

كاربر آشنا victor آواتار ها
    تشکر کرده
    100

پیش فرض پاسخ : کانن 450D یا 500D یا 550D

با توجه به قیمت مشابه D90 و 550D , نیکون D90 یک سر و گردن از 550D بالاتر است با نظر به اینکه 550D در بین دوربینهای پایینترین رده کنون ولی D90 در رده میانی نیکون قرار دارد.

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

پیش فرض پاسخ : پاسخ: کانن 450D یا 500D یا 550D

نقل قول نوشته اصلی توسط amp1400 نمایش پست ها
    با سلام خدمت کلیه دوستان و اساتید،ضمن تشکر از کلیه عزیزان که بنده را با راهنماییهای خوبشون کمک کردند،خواستم بدونم آیا D90 نیکون گزینه مناسبی برای 500D یا 550D میتونه باشه؟با توجه به اینکه یکی از دوستان از لنز همراه این مدل تعریف و تمجید کردند.
    با تشکر
    مزیت عمده d90 داشتن لنز کیت خوب هنگام خریده به نسبت 550d
    اما بنظرم شما باید اول برند رو انتخاب کنی برای اینکار باید از هر دو برند کنن ونیکون دوربین ها شون رو تو دست بگیری و ببینی با کدوم راحت تر و بهتر می تونی کار کنی، وقتی از یک برند خرید می کنی به لنز ها و تجهیزاتی که آن برند رو ساپورت می کنه محدود میشی ، برای تغییر برند در صورت نارضایتی هم مجبور به تحمل ضرر و هزینه بیشتر خواهی شد.
    پس قدم اول انتخاب برند هستش و بعد از اون میشه روی مدل ها بحث کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط aap110 نمایش پست ها
    با سلام
    من هم تصمیم دارم 550d بگیرم میخواستم با 300 تومن چه لنزی بگیرم. میخوام فقط یک لنز باشه دو تا لنز نمیتونم استفاده کنم.البته خودم شک دارم اگر لنز کیت رو بدم و sigma 17-70 f2.8 بگیرم کاردرستی هست ویا ارزشش رو داره؟
    امیدوارم منظورتون آخرین جدیدترین ورژن این لنز یعنی: لنز Sigma 17-70 f2.8 4 Dc Marcro HSM باشهکه لنز بسیار خوبی هستش که رقیب لنز 15-85 کنن هستش که به علت داشتن قیمت پایین تر مشتری بسیاری داره.
    اینکه خرید این لنز درسته وابسته به چندین موضوع هست - چه فاصله کانونی رو بیشتر استفاده می کنید و نیاز دارین؟؟ آیا در آینده قصد فروش لنز رو دارین؟ و از همه مهمتر اینه که چقدر می خواین هزینه خرید لنز کنید؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

پیش فرض پاسخ : پاسخ: کانن 450D یا 500D یا 550D

سلام
    من حدود دو ماهی میشه که 550D گرفتم با همون لنز کیت خودش دارم کار میکنم.
    کیفیت عکسش بنظر من خیلی خوبه مخصوصا توی شب البته اینم بگم که من دوربین دیگه ای نداشتم ولی از کیفیت عکسش راضیم.
    در مورد فیلم برداری باید بگم که بعضی وقتها از نون شبم واجب تره و این دوربین در حد عالی فیلم میگیره (توی یک عروسی یک کلیپ 5 دقیقه ای با دوربینم گرفتم بقول آقا داماد به کل فیلم عروسیشون می ارزید )
    من اگه با دید الان بخوام دوباره برگردم به عقب بین D90 و D550 قطعا همان 550D رو انتخاب میکنم و اینم بگم که هر دوربینی برای کاری ساخته شده و مثل گوشی موبایل اگر یک گوشی کامل ساخته بشه که دیگه بقیه مدلها فروش نمیره ولی بین این دوربینها بغیر از فیلم برداری اختلاف آنقدر نیست که اگر هرکدوم رو بخری بعدا پشیمون بشیم
    Hassan.K تشکر می‌کند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2