صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32
Like Tree9تشکر

موضوع: چه دوربینی با بودجه 500 تا 600 بگیرم بهتره؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

Question چه دوربینی با بودجه 500 تا 600 بگیرم بهتره؟؟؟

با سلام خدمت اساتید و تمام دوستان عزیز:من قصد خرید یه دوربین برای مصارف خانوادگی و همچنین طبیعت دارم.البته بودجه ام بین 500 تا حدااکثر 600 تومن هست و نمیدونم دوربین دیجیتال بگیرم بهتره یا فیلمبرداری یا مثلا با این بودجه یه دوربین دیجیتال و یه دوربین فیلمبرداری که هر کدام حول و حوش 300 تومن قیمت داشته باشند بگیرم بهتره؟ میخوام 2-3 روز دیگه برم مشهد دوربینو بخرم چون میخوایم بریم مسافرت اگه سریعتر منو راهنمایی کنین ممنون میشم.
    دوربینی میخوام که این مشخصاتو داشته باشه:1-کیفیت عکسهاش و فیلمبرداریش عالی باشه(البته اگه کیفیت فیلمبرداریش hd یا full hd نباشه مهم نیست یا اصلا نباشه بهتره چون فضای خیلی زیادی می خواد که اون باز هزینه های اضافی دیگه ای داره.)2-اگه نظرتون اینه که دوربین دیجیتال بگیرم با توجه به اطلاعاتی که از سایتتون خوندم کفشک فلاش TTL داشته باشه بهتره 3-کیفیت فیلمبرداری و عکسبرداریش علاوه بر روز تو شب هم خوب باشه 4-اگه زوم اپتیکال هم حین فیلمبرداری داشته باشه که بهتره. البته اینو بهتون بگم من خودم از Canon G11خوشم امده و زیاد تعریفشو شنیدم و خوندم و نمونه عکسها و فیلمهاشو دیدم این Canon G11 امکان اتصال لنز بهش هست مثلا لنز زوم اگر هست آیا این لنز زوم هنگام فیلمبرداری امکان زوم به ما میده قیمتش چنده؟؟ .حالا با این مشخصاتی که گفتم چه دوربین یا دوربین هایی بگیرم بهتره؟ برای انتخاب نوع گارانتی من تاپیک "کدام بازرگان کدام ضمانت" رو کامل خوندم و به این نتیجه رسیدم که دوربینو با گارانتی ایده آل بگیرم بهتره نظر شما چیست؟

كاربر همراه vahid_cinema آواتار ها
    تشکر کرده
    426

پیش فرض پاسخ : چه دوربینی با بودجه 500 تا 600 بگیرم بهتره؟؟؟

سلام دوست عزیز
    همانطور خودتان فرمودین دوربین G11 بسیار دوربین خوبیست، هم از لحاظ فیلمبرداری و هم عکس، قابلیت نصب لنز ندارد، از زوم خوبی برخوردار هستش، نهایت رزولیشن فیلمبرداری این دوربین 640*480 میباشد.
    کفشک فلاش هم دارد
    من با این دوربین کار کردم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم
    بهترین گزینه برای شماست
    ویرایش توسط vahid_cinema : Saturday 10 July 2010 در ساعت 01:28
    mahdi-mo تشکر می‌کند.
    Nikon

وحید شاهوند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

شما دو گزینه پیش رو دارید:
    1- دوربین عکسبرداری که البته فیلم هم می گیرد.
    2- دوربین فیلمبرداری که البته عکس هم می گیرد.

اینگونه که از نوشته تان برداشت می شود شما بیشتر علاقه مند به فیلمبرداری هستید که برای سفر های خانوادگی بسیار هم خاطره انگیز خواهد شد. اگر اینگونه باشد بهتر است گزینه 2 را بخرید. ولی اگر نه، می خواهید عکس های زیبا و هنری بگیرید و هر از چندی هم یک کلیپ کوتاه 1 دقیقه ای، باید گزینه 1 را بخرید.

این را مشخص کنید تا دوستان بیشتر راهنمایی کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

خیلی ممنون دوست عزیز نظرتون راجع به گارانتی چیست؟ با چه گارانتی بگیرم بهتره؟اگه دلیلشم بگین ممنون میشم.
    من G10 رو با لنز تو سایت dpreview دیدم یعنی g10 قابلیت نصب لنز رو داره ولی g11 نداره؟!!
    اگه دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم.
    من هم عکاسی و هم فیلمبرداری را در نظر دارم ولی بیشتر به عکاسی علاقه دارم.منظورتون از 1 دقیقه یعنی از 1 دقیقه بیشتر(مثلا 15 دقیقه) نمیتونم فیلم بگیرم یا برای دوربین ضرر داره؟

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-mo نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز نظرتون راجع به گارانتی چیست؟ با چه گارانتی بگیرم بهتره؟اگه دلیلشم بگین ممنون میشم.
    من G10 رو با لنز تو سایت dpreview دیدم یعنی g10 قابلیت نصب لنز رو داره ولی g11 نداره؟!!
    اگه دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم.
    من هم عکاسی و هم فیلمبرداری را در نظر دارم ولی بیشتر به عکاسی علاقه دارم.منظورتون از 1 دقیقه یعنی از 1 دقیقه بیشتر(مثلا 15 دقیقه) نمیتونم فیلم بگیرم یا برای دوربین ضرر داره؟
    g11 هم قابلیت نصب extender رو داره
    چرا میشه فیلم گرفت به صورت کوتاه ولی فیلمبرداری در مدت زمان طولانی به ccdدوربین فشار میاره
    گارانتی خوبه ولی مهم تر از اون به نظر من بیمه هستش

تشکر کرده
    426

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-mo نمایش پست ها
    دوست عزیز این دوربین قابلیت نصب کانورتورهای واید و تله دارد، دوربین G11 و یا G10 دوربین های SLR نیستند که قابلیت نصب لنز داشته باشند، برای فیلمبرداری با زمان زیاد میتونید از مموری های 4 گیگ، 8 گیگ استفاده کنید، با رم 4 گیگ حدود 45 دقیقه فیلمبرداری میکنید.
    Nikon

وحید شاهوند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

پس برای فیلمبرداری با زمان زیاد توی این دوربین مشکلی ندارم و برای خود دوربین هم ضرری نداره؟(چون دیگه به 1 دقیقه نمیشه گفت فیلمبرداری.) دوستان عزیز به طور کلی من میخوام دوربینی بگیرم که هم عکساش عالی باشند و هم فیلمش و حداقل بشه باهش یه 20-25 دقیقه ای متوالی فیلم گرفت.پس مثلا 45 دقیقه فیلمبرداری متوالی با G11 مشکلی برای دوربین ایجاد نمیکنه؟؟(به عنوان مثال برای CCD)

كاربر همراه diamont آواتار ها
    تشکر کرده
    204

والا با این تفاصیر به نظر بنده بهتره که شما یک هندی کم جدا و یک دوربین عکاسی جدا تهیه بفرمایید
    چون ظاهرا فیلمبرداری برای شما از درجه اهمیت بالایی برخورداره و امکان فبلمبرداری که روی دوربین های عکاسی است درسته که کیفیت بالایی داره ولی نسبت به هندی کم ها محدودیت های زیادی داره و در واقع نمیتونه جای اونهارو بگیره.
    mj Nourmohammadi
    fuji xt2+ fuji x pro2+fuji xe1+ fujinon 14 f:2.8+fuji 18 f:2 +fuji 23 f:1.4 + fuji 27 f:2,8 + fuji 35 f:1.4 + fuji 56 nf:1.2 + fuji 90 f:2 + fuji 100-400 + fuji 18-55 f:2,8-4

تشکر کرده
    426

با سلام
    من با دوربین G11 در یک سفر نزدیک به 5 ساعت فیلمبرداری کردم و مشکلی نداشتم
    ولی به قول محمد اگه فیلمبرداری برایتان در درجه اول است یک هندی کم بخرید و یک دوربین عکاسی
    Nikon

وحید شاهوند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

من با این توضیحات بدتر گیج شدم.اولا عکاسی برای من در درجه اول اهمیت دارد بعد فیلمبرداری.پس یعنی فیلمبرداری زیاد باG11 مشکلی برای دوربین ایجاد نمیکنه؟.بنابراین نظر شما اینه که اگه بخوام دوربین دیجیتال بگیرم(که خودم هم بیشتر دوست دارم دوربین دیجیتال بگیرم به خاطر دوست داشتن عکاسی ) همین G11 رو بگیرم یا نه؟
    اگه نظرتون اینه که با این بودجه بین 500 تا 600 تومن یه دوربین دیجیتال جدا بگیرم ویه دوربین فیلمبرداری جدا بگیرم چه پیشنهادی میدین؟
    (اگه تو فیلمبرداری متوالی مثلا 20-25 دقیقه ای یا بیشتر برای دوربین G11 مشکلی پیش نیاد همین G11 رو میگیرم )

صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین