صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: دوربین با قیمت حداکثر 300 تومن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: دوربین با قیمت حداکثر 300 تومن

با تشکر از همه دوستان

بیشتر میخوام دوربین کوچیک باشه تا بزرگ

فقط شما مثالی در مورد ixus نزدید یعنی همه مدلهای ixus خوبن مثلا :http://www.shop.ir/product.jsp?productId=10458

در مورد nikon coolpix 5200 نظر خودتون بگید . حداقل از روی مشخصاتی که داره خوبه یا نه(عملیش مهم نیست)
    http://www.dpreview.com/reviews/nikoncp5200

كاربر فعال arax30th آواتار ها
    تشکر کرده
    1

سلام ...

به این خاطر بود که دوربینهای Ixus معمولا همشون دارای امکانات مشابه و زوم 3 اپتیکال هستن، و طبیعتا گرونترین Ixusی که بخرین احتمالا بهترینش خواهد بود. واسه همین بسته به بودجتون می تونین بهترین Ixus رو انتخاب کنید. در مورد 5200 مشخصات خوبی داره ولی تا اونجا که من شنیدم (خودم کار نکردم) دوربینهای کامپکت نیکون از نظر کیفیت نسبت به رقبای خودشون ضعیف ترن.
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D
    Canon EF-S 18-55 IS + Canon EF-S 55-250 IS

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

کلا کنون دوربین بد نداره. من عکسهای دوربینهای IXUS هم دیدم. خوب بودند.
    یک مدل از ixus رو دیدم که لرزه گیر هم داره : IXUS 800 فقط باید یه چند ماهی صبر کنید.

از اونجایی که گفتید کوچک می خواهم گفتم IXUS و یا لومیکس و گرنه دوربین زیاده. کلا پاورشاتها امکانات کمی بیشتر دارند و سایزشان بزرگتر است و از اونجایی که برای شما مهم سایز است و امکانات نمی خواهید پاورشات پیشنهاد نکردم.
    این هم چند نمونه عکس از دوربینهای IXUS

ویرایش توسط Minoosepehr : Friday 10 March 2006 در ساعت 17:52
    آریو مینوسپهر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با تشکر از شما دوستان

عکسها که خیلی عالیه

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

خودمونيم ها عکسها يه نموره گول زنه(در مورد دوربين نظر ندادم ها)

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

البته ديدن نمونه عكس دوربين هاي مختلف بد نيست. اما نكته اين جاست كه هر دوربيني نمونه عكسهاي خوب دارد. سري ايكسوس با وجود جذاب بودن كمي اسباب بازي به نظر مي آيد(البته به نظر شخصي من)، مخصوصا براي كاربر ايراني كه ميخواهد بهترين دوربين را با هزينه دلخواهش بخرد، دوربين هاي خيلي گران و ظريفي محسوب ميشود. البه سري X مينولتا و T سوني هم ظريفند اما آن ها را به علت قيمت متناسب با امكاناتشان بسيار معقول تر ميدانم.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

دوربینهای Coolpix نیکون نیز از لحاظ کیفیت عکس و امکانات دوربینهایی عالی هستند و من عکسهای مدلهای مختلف آنها را که دیده ام بسیار خوب هستند و ضمنا ماکروهای خیلی خوب و دقیقی دارند. مدلهایی مانند 5200، 5600 و نظایر آنها.
    تنها عیب آنها فوکوس ضعیف در نور کم و نداشتن لامپ کمکی فوکوس است. چیزی که دوربینهای کانن و سونی در این زمینه خیلی خوب عمل می کنند.
    ویرایش توسط M.R.Shahbazi : Monday 13 March 2006 در ساعت 08:47

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

در موردگول زنه منظورتون رو نفهمیدم. ( بهتره بگم این عکسها رو از اینترنت نگرفتم و مکان عکسها هم هلند است اصل عکسها هم پیش خودم است)
    اما آقای امیر ایشون چند بار گفته اند که امکانات اصلا برایشان مهم نیست و سایز هم ترجیحا کوچک باشد. پس در مورد اینکه فرمودید کاربر ایرانی بهترین دوربین را میخواهد و این دوربین ظریف است مشکلی نیست. چون هر دوربینی با مشخصاتی که دوستمون می خواهند بخرند ظریف است. من خودم هم t9 دیدم هم ixus 40 . با اینکه t9رزولوشن بالاتری داشت ولی کمی saturation بالایی داشت و رنگهاش غیر واقعی میزد. از لحاظ لنز هم ixus ها به نظر من از سری T بهترند.( کنجـ ...).
    ویرایش توسط Minoosepehr : Tuesday 23 May 2006 در ساعت 22:34
    آریو مینوسپهر

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط a80300d
    در موردگول زنه منظورتون رو نفهمیدم.
    البته من منظورم اين نبود، فقط ميخواستم بگويم چون تقريباً با هر دوربيني در دنيا ميتوان عكسهاي خوبي گرفت، اين نتايج تا مقايسه نشوند نتيجه بخش نيستند. اما ديدن اين عكسها بي فايده هم نبود، جداً عكسهاي خوبي بودند و از حد قابل قبول بسيار فراتر هستند . اگرهم دوربين هاي ديگري را توصيه كردم، تاكيد كردم كه نظر شخصي من است، چون سري ايكسوس را در حد قيمتش نميدانم.

چيزي كه نفهميدم،آخر پست شماست آقاي مينوسپهر: ( کنجـ ..
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط a80300d
    در موردگول زنه منظورتون رو نفهمیدم. ( بهتره بگم این عکسها رو از اینترنت نگرفتم و مکان عکسها هم هلند است اصل عکسها هم پیش خودم است)
    اما آقای امیر ایشون چند بار گفته اند که امکانات اصلا برایشان مهم نیست و سایز هم ترجیحا کوچک باشد. پس در مورد اینکه فرمودید کاربر ایرانی بهترین دوربین را میخواهد و این دوربین ظریف است مشکلی نیست. چون هر دوربینی با مشخصاتی که دوستمون می خواهند بخرند ظریف است. من خودم هم t9 دیدم هم ixus 40 . با اینکه t9رزولوشن بالاتری داشت ولی کمی saturation بالایی داشت و رنگهاش غیر واثعی میزد. از لحاظ لنز هم ixus ها به نظر من از سری T بهترند.( کنجـ ...).
    منظورم از گول زنه این بود که آدم محو منظره و تماشای اون میشه..و وجود رنگهای قشنگ(و فریبنده و دلربا)با چشم آدم بازی میکنه..
    ضمنن من اشاره ای به اینکه عکسها رو از کجا آوردید نداشتم.به نظر شما از اون منظره با هر دوربینی عکس بگیری چیز بدی در میاد؟(اگه اشتباه میکنم بگید)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین