نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
Like Tree7تشکر
  • 1 Post By -shahram
  • 1 Post By hamed_tt
  • 1 Post By hooshmand shokoohi
  • 1 Post By Chik
  • 2 Post By -shahram
  • 1 Post By Chik

موضوع: تا 300 هزار تومان چی بخرم؟؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

Question تا 300 هزار تومان چی بخرم؟؟؟؟

با سلام به همه دوستان
    می خواستم ببینم تا 300 هزار تومان چه دوربینی می تونم بخرم؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید....

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    120

پیش فرض پاسخ: تا 300 هزار تومان چی بخرم؟؟؟؟

بهت SX120 کنون رو پیشنهاد میکنم حدود 240 تا 250 قیمت خود دوربین که با رم و باتری و شارژر همون 300 یا یه کم بیشتر میشه.(SD960هم دوربینه خوبیه)مگر اینکه بودجه ات رو افزایش بدی و بگی دوربین رو برای چه جور عکاسی میخواهی/فیلم برداری و تنظیمات دستی برات مهمه یا نه؟.راستش اگر صرفا میخواهی انتخاب هات رو تا 300 ببینی برو مثلا سایت دیجی کالا تا 300 رو Search کن و نتیجه رو ببین:

http://www.digikala.com/Reviews/Digi...&MP1=0&MP2=100
    arash khan تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

Exclamation پاسخ: تا 300 هزار تومان چی بخرم؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط -shahram نمایش پست ها
    بهت SX120 کنون رو پیشنهاد میکنم حدود 240 تا 250 قیمت خود دوربین که با رم و باتری و شارژر همون 300 یا یه کم بیشتر میشه.(SD960هم دوربینه خوبیه)مگر اینکه بودجه ات رو افزایش بدی و بگی دوربین رو برای چه جور عکاسی میخواهی/فیلم برداری و تنظیمات دستی برات مهمه یا نه؟.راستش اگر صرفا میخواهی انتخاب هات رو تا 300 ببینی برو مثلا سایت دیجی کالا تا 300 رو Search کن و نتیجه رو ببین:

http://www.digikala.com/Reviews/Digi...&MP1=0&MP2=100
    با تشکر از راهنماییتون
    بیشتر از همه کوچک بودنش برام مهمه و اینکه کیفیت عکس و فیلمش تا حد امکان بالا باشه...تنظیمات دستی برام مهم نیست ...میخوام عکس برداری باهاش آسان باشه....خودم بین این دو مدل موندم canon ixus 110 is یا sony cybershot w-270 ......شما کدومو پیشنهاد می کنید؟؟؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arash khan نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییتون
    بیشتر از همه کوچک بودنش برام مهمه و اینکه کیفیت عکس و فیلمش تا حد امکان بالا باشه...تنظیمات دستی برام مهم نیست ...میخوام عکس برداری باهاش آسان باشه....خودم بین این دو مدل موندم canon ixus 110 is یا sony cybershot w-270 ......شما کدومو پیشنهاد می کنید؟؟؟؟؟
    بين اين دوتا بي شك canon ixus 110 is بهتره من بشخصه عكسها و فيلمبرداري اينو تو اين رنج قيمت زير 300 مي‌پسندم. ضرر نمي كني خاطر جمع باش
    arash khan تشکر می‌کند.

كاربر آشنا hooshmand shokoohi آواتار ها
    تشکر کرده
    88

با سلام به همه دوستان
    می خواستم ببینم تا 300 هزار تومان چه دوربینی می تونم بخرم؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید....
    اگر من بودم حتماً فوجی F2000HD میخریدم. باور کن قبل از خرید دقت کافی در این دوربین بکنی ضرر نمیکنی.
    نکات برجسته:
    15X زوم اپتیکال
    10 مگا پیکسل
    فیلمبرداری HD
    دارای ویزور الکترونیکی( لایو ویو)
    LCD بزرگ 2.7"
    فلاش قوی
    و قیمت مناسب
    http://www.dpreview.com/reviews/spec...pixs2000hd.asp
    arash khan تشکر می‌کند.

كاربر همراه Chik آواتار ها
    تشکر کرده
    550

با تشکر از راهنماییتون

مشخصات هر 2 مثل هم هست. اما سونی رنگ های گرمتری داره ولی کمی نویزش بیشتره.من خودم برای کامپکت به همه دوستان سونی پیشنهاد میکنم . تا الان هم همه راضی بودن. با توجه به اینکه تنظیمات دستی برای شما مهم نیست نظر بنده به سونی هست. قیمت هم حدود 261 هزار تومان هست. البته بدون رم.فکر کنم مموری استیک 4 گیگا بایتش 20 هزار تومان هست.
    ضمنا لنز سونی هم کارل زایس هست.
    arash khan تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    120

نقل قول نوشته اصلی توسط Chik نمایش پست ها
    مشخصات هر 2 مثل هم هست. اما سونی رنگ های گرمتری داره ولی کمی نویزش بیشتره.من خودم برای کامپکت به همه دوستان سونی پیشنهاد میکنم . تا الان هم همه راضی بودن. با توجه به اینکه تنظیمات دستی برای شما مهم نیست نظر بنده به سونی هست. قیمت هم حدود 261 هزار تومان هست. البته بدون رم.فکر کنم مموری استیک 4 گیگا بایتش 20 هزار تومان هست.
    ضمنا لنز سونی هم کارل زایس هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_tt نمایش پست ها
    بين اين دوتا بي شك canon ixus 110 is بهتره من بشخصه عكسها و فيلمبرداري اينو تو اين رنج قيمت زير 300 مي‌پسندم. ضرر نمي كني خاطر جمع باش
    SD960 فکر کنم اسم ه دیگه ی IXUS 110 باشه.اکیدا همینو بهت پیشنهاد میکنم خیلی اتوماتیکه(منظورم اینه تنظیم نداره که البته در کل مزیت نیست ولی با توجه به خواسته ی شما عین مزیته امیدوارم باهاش خوش باشی)
    ahmad_reza و arash khan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Chik آواتار ها
    تشکر کرده
    550

زوم سونی (این مدل) بیشتر هست یعنی 140mm ولی کانن 112mm اما یک مزیتی که الان در کانن دیدم ماکرو 2 سانتیمتری آن هست که فکر کنم یک روز خیلی بدرد بخوره. این هم یک مقایسه کلی :

کد HTML:
    http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=canon_sd960is%2Csony_dscw290&show=all
    قضاوت با خودتون هست. اکه ماکروی سونی هم 2 سانتیمتر یود بی شک من سونی را بر میداشتم اما با این حال کانن یک قدم جلو افتاد.
    arash khan تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

Question پاسخ: تا 300 هزار تومان چی بخرم؟؟؟؟

از یه فروشنده سونی پرسیدم گفت w270 فقط به صورت کلیپ 10 دقیقه ای فیلم می گیره!!!!!!!!!! می خواستم ببینم درست گفته؟ کسی از دوستان نداره خودش امتحان کرده باشه؟؟؟ ixus 110 چطور؟

كاربر آشنا hooshmand shokoohi آواتار ها
    تشکر کرده
    88

از یه فروشنده سونی پرسیدم گفت w270 فقط به صورت کلیپ 10 دقیقه ای فیلم می گیره!!!!!!!!!! می خواستم ببینم درست گفته؟ کسی از دوستان نداره خودش امتحان کرده باشه؟؟؟ ixus 110 چطور؟
    فکر کنم راست گفته چون امروز یکی از دوستان من که همین دوربین رو داره همین رو گفت من هم اول فکر کردم ایراد داره. اما ظاهراً همشون همینطوریه