نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
Like Tree7تشکر
  • 1 Post By azarigh
  • 4 Post By farhad44
  • 2 Post By farhad44

موضوع: راهنمایی خرید دوربین زیر300هزار تومان

كاربر جديد poloton7 آواتار ها
    تشکر کرده
    12

پیش فرض راهنمایی خرید دوربین زیر300هزار تومان

من می خواهم یک دور بین دیجیتال بخرم با حدود زیر 300هزار تومان البته من حرفه ای نیستم ولی می خواهم عکسهای با کیفیتی بگیرم من میخواهم این دوربین سه پارامتر خوب داشته باشد
    1-کیفیت عکس عالی
    2-فیلمبرداری مطلوب
    3-در شب عکس خوب بگیرد --وسایر موارد که من تخصص ندارم
    لطفا نظراتون بیان کنید-------متشکرم
    به من چهار پیشنهاد دادند
    1-sx100 is
    2-tz3
    3-h3
    4-ixus 860
    کدام بهتر است اگر می شود ادرس نمایندگی ان را درمشهد بدید----

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Arrow پاسخ: راهنمایی خرید دوربین زیر300هزار تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط poloton7 نمایش پست ها
    البته من حرفه ای نیستم ولی می خواهم عکسهای با کیفیتی بگیرم ----
    دوست عزيز اين جمله شما به نظر مي رسد داراي كمي تناقض باشد يعني امكان پذير نيست و يا امكانش كم است بدون توجه به نوع دوربين كيفيت عكس گرفته شده بيشتر مواقع به حرفه اي بودن بستگي دارد . البته داشتن انگيزه قوي مثل جمله فوق هم بي تاثير نيست ولي حتما انگيزه ياد گرفتن هم اگر به آن اضافه شود خيلي بهتر است. به هر حال جمله فوق به تنهائي داراي كمي تناقض است و نتيجه اي كه خواهيد گرفت با اين ديدگاه اين است كه هر دوربيني با هر كيفيتي بگيريد از آن راضي نخواهيد بود مگر اين اينكه اين ديدگاه رو اصلاح كنيد يعني بجاي اون جمله در ذهن خودتون كيفيت عكس رو به عكاس وابسته كنيد نه دوربين!
    به هر حال ببخشيد من مسئول خود خوانده گرفتن ايراد هاي بني اسرائيلي در اين سايت هستم!:cool:
    poloton7 تشکر می‌کند.
    آذري

تشکر کرده
    12

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین زیر300هزار تومان

ممنون از نكته فني شما----اما من منظورم اين است كه هميشه دوربين دستم نيست تا از هرچيزي عكس بگيرم اما من مي خواهم اگر رفتم مكاني يا مجلسي خواستم عكس بگيرم عكسهاي بي كيفيت نباشد اون عكس ها برام يادگار بمونه واگر خواتم چاپ كنم بي كيفيت نباشد----

تشکر کرده
    12

يك نفر جواب ما را نمي دهدمن مي خواهم تصميم نهايي ام را بگيرم------

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

در خصوص تمام دوربينهاي فوق در فروم صحبت شده است .
    اگه مساله وزن و ابعاد براتون مهمه سري canon ixus رو انتخاب كنيد .
    در مورد h3 چيز زيادي نميتونم بگم
    دوربينtz3 دوربين خوبيه ولي من كلا" از فيلمبرداري دوربينهاي پاناسونيك خوشم نمياد .
    بنظرم بهترين گزينه براي شما sx100 است است البته من اين دوربين رو بهتر از بقيه ميشناسم شايد تنها ايراد اين دوربيناستفاده از دوباطري قلمي باشه كه علاوه بر قيمت دوربين بايد بابت خريد باطري وشارژر هم هزينه كنيد البته از نظر بعضي ها استفاده از باطري قلمي يه مزيت حساب ميشه نه ضعف.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

به نظر من اگر به صورت مطلق ( بدون در نظر گرفتن اندازه یا برند یا سلیقه و .... ) بخواهید نگاه كنید ارزنده ترین دوربین حال حاضر با این قیمت Canon PowerShot A650 IS است كه البته با مموری و كیف و باتری شارژر و ... بالاتر خواهد رفت ( خود دوربین حدود 310 است) و در مرحله ی بعد Canon PowerShot A720 IS از لحاظ ارزش دوربین در برابر پول پرداختی قرار دارد.

shabab، Super Oli، MAHosseini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MAHosseini آواتار ها
    تشکر کرده
    5515

يك نفر جواب ما را نمي دهدمن مي خواهم تصميم نهايي ام را بگيرم------

از لحاظ مشخصات فنی شاید این جدول بکار شما بیاد .

کد:
    http://www.letsgodigital.org/en/camera/specification/compare/1653-1483-1648-1655.htm
    و من با نظر اقا فرهاد موافقم.

موفق باشی
    ویرایش توسط farhad44 : Monday 7 July 2008 در ساعت 11:11 دلیل: قراردادن لينك در تگ كد
    مهدی حسینی 500px

تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

به نظر من اگر به صورت مطلق ( بدون در نظر گرفتن اندازه یا برند یا سلیقه و .... ) بخواهید نگاه كنید ارزنده ترین دوربین حال حاضر با این قیمت Canon PowerShot A650 IS است كه البته با مموری و كیف و باتری شارژر و ... بالاتر خواهد رفت ( خود دوربین حدود 310 است) و در مرحله ی بعد Canon PowerShot A720 IS از لحاظ ارزش دوربین در برابر پول پرداختی قرار دارد.
    يعني اين دو دوربين از sx100 بهتر هستند-----مخصوصا a720 بهتر است--در مورد دوربين اولي a650 درسته 12 مگا پيكسل است اما من شنيدم علاوه بر پيكسل بالا عواملي ديگري در افزايش كيفيت عكس دخيل است براي اين حرف چه توضيحي داريد------متشكر
    لينك كه معرفي كرديد خراب است اگر ميشه اصلاح كنيد-----
    ویرایش توسط farhad44 : Tuesday 8 July 2008 در ساعت 12:42 دلیل: حذف عكس از نقل قول

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

يعني اين دو دوربين از sx100 بهتر هستند-----مخصوصا a720 بهتر است--در مورد دوربين اولي a650 درسته 12 مگا پيكسل است اما من شنيدم علاوه بر پيكسل بالا عواملي ديگري در افزايش كيفيت عكس دخيل است براي اين حرف چه توضيحي داريد------متشكر
    چه توضیحی می خواهید ؟ :biggrin:

دلیل انتخاب 650 توسط من اصلا رزولوشن یا مگاپیكسل بالا نبود. من عرض كردم این دو دوربین نسبت به قیمت پرداختی ارزنده اند.

برتری A650 نسبت به SX100 در سنسور بزرگتر، چگالي پيكسل پايينتر، وجود ويو فايندر اپتيكال ، LCD قابل چرخش و استفاده از 4 باتري به جاي دوتا ( فلاش قويتر و عمر باتري بيشتر ) است.

از طرفي من به شخصه اعتماد و اعتقادي به كامپكت هاي سوپر زوم ندارم. 10X زوم در آن جثه احتمالا مصادف است با فدا كردن كیفیت در برابر زوم

راستی این ریویو رو هم بخوانید بد نیست .
    ویرایش توسط farhad44 : Tuesday 8 July 2008 در ساعت 12:59 دلیل: اضافه كردن سطر آخر
    Super Oli و poloton7 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12

متشكرم كه توضيحات خوبي ارائه داديد ---البته دوربين a650 واقعا خوب است با خريد اين دوربين ومتتعلقات جانبي ان حداقل تا 370 هزار تومان مي رسد ومن مجبورم از اين دوربين صرف نظر كنم--
    اما مي ماند a720 وsx100 كه به گفته شما فقط sx100فقط زوم 10x دارد وتفاوت خاصي با a720 ندارد پس من به نظر شما برم همان a720 را بردارم-----
    اگر ادرس نمايندگي كانن را در مشهد بديد ممنون مي شوم----------متشكر:::big grin:::