صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12
Like Tree11تشکر

موضوع: خرید دوربین با 600 هزار تومان و شرایط من

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    47

پیش فرض پاسخ: خرید دوربین با 600 هزار تومان و شرایط من

به نظر من slr like فوجي مدل FinePix S100fs که مدل جديدي هم هست با قيمت 560 هزارتومان بسيار انتخاب خوبي است. با slr شروع نکن چون ميترسم از عکاسي ديجيتال زده بشي کار با دوربين slr يکم سخته و کمي تجربه مي خواد و ضمنا" بايد پول خرجش کني چون مواردي مثل لنز و ... لازم داره
    من 3 سال پيش اول با يک compact konika شروع کردم و بعد از 2 ماه به علت اينکه اصلا ارضام نکرد با يک Slrlike فوجي مدل finepix s5500 ادامه دادم و الحق دوربين خوبي بود تا همين پارسال که فروختم و Canon 350D خريدم فکر مي کردم با 600 هزارتومان slr دار شدم ولي بعدا 800 هزار تومان ديگه پول lens و کيف و فيلتر و ... دادم 2 روز پيش هم که بعلت کوچک بودن اين دوربين در دستهاي بزرگ من با يک 40D عوضش کردم
    محمد بارفروشي

Canon Eos 40D + Sigma 17 - 70 + Sigma 70 - 300 + Naneu Pro C100

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

پیش فرض پاسخ: خرید دوربین با 600 هزار تومان و شرایط من

تو نظر سنجی همین سایت باتری های قلمی اقبال بیشتری از خودشون نشون دادن.باتری دوربین قبلی من لیتیومی بود و به خاطر شارژ نداشتن یا زود خالی شدن شارژ فرصت های خوبی رو از دست دادم.
    اصلاً پذیرفتنی نیست! باتری لیتیومی هم نوعی باطری است که مثل باطری قلمی شما می توانید چند عدد از آن را تهیه کنید اما زمان شارژ طولانی تر و وزن و ابعاد کوچکتری نسبت به باتری قلمی دارد...

دوست عزیز به نظر من شما میتوانید به Nikon D40 و Nikon D40x و یا Canon EOS 350D و canon EOS 400D فکر کنید.
    جالب است که دوستان در این سایت اساساً SLR را معادل نیکون و کنن می دانند! با این بودجه از برندهای سونی و آلیمپوس هم می شود SLR تهیه کرد اما به نظرم برای شما مناسب نیست. یعنی کسی که کامپکت بودن دوربین هم می تواند برایش مهم باشد توقعات دیگری از دوربین دارد...

من عکسهای G9 رو نپسندیدم
    این هم مهم است که خود شما عکسهای دوربین هایی که می خواهید مقایسه کنید را ببینید و به قول دوستمان خروجی را تایید کنید و بپسندید.
    barfrush، Tooraj و nadi تشکر می‌کنند.
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2