صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
Like Tree2تشکر

موضوع: از دوربینهای جدید چه خبر ؟؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    285

پیش فرض پاسخ: از دوربینهای جدید چه خبر ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط whoami نمایش پست ها
    iso 5000 !!! جذابه ولي واقعيت داره؟ سوال من هم اينجاست كه اگر اين رده دوربين . ايزوي خوبي داشته باشه . جاي حرفه ايها رو تنگ نقيمتش حدود 650 تا توي ايران درضمن نمونه عكسش هم پيدا نشد . كسي اين دوربين و نداره ؟ ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام
    حرفه ای ها جاشون همیشه تنگه, چون در دنیای رقابتی امروز اگر دست روی دست بذاری و امکانات و کیفیت رو ارتقا ندی و قیمت رو کم نکنی کلاهت پس معرکه است! ...
    دوستان سلام!
    ببخشید یهو پریدم وسط بحث ولی من درست متوجه این جملات نشدم. Leica؟ حرفه*ایها؟ یعنی توی 35 شما حرفه*ای*تر از Leica سراغ دارید؟ به خصوص توی Range Finderها؟ دوربین 35 میلی*متر رو آقای Oskar Barnack توی کارخونه آقای Ernest Leitz (همین Leica خودمون!) ساخت. نسبت 2:3 توی فیلم 135 رو هم آقایون استاندارد کردن و اصولاً مهمترین سهم رو توی همگانی کردن عکاسی و پیشرفت عکاسی داشتن توی تاریخ! اینقدر زیادن که نمی*شه نو آوریهای انقلابی لایکا رو لیست کرد اما چند تا از اونا شامل دوربین 35 میلیمتری، استفاده از لنزهای چند المنتی در عکاسی، ده*ها نو آوری در زمینه جرکت، جنس و تایمر شاتر، اتصال فوکوس به ویزور در Ranjgefinderها، مادولار کردن سیستمهای کامپکت، استفاده از عناصر Aspherical در لنزها، طراحی اولین ویزور 1:1 و دهها نوآوری و خلاقیت دیگه که هنوز هر روزه از اونا استفاده می*کنیم. کیفیت اپتیکی لنزهای لایکا در حدیه غیرقابل باوری بالاست و لایکا همیشه لنزهای عجیب و غریب و بینهایت با کیفیتی رو به جامعه بشری معرفی کرده! شما به عنوان نمونه به Noctilux 50mm با f/1 توجه کنید! یا لنزهای رویایی مثل Elmarit-M 50 f/2.8 یا Tri Elmar 28-35-50 که سه لنز در یک لنز هستش (زوم نیست به معنای رایج چون بین این سه فاصبه سوییچ می*کنید!)
    من زیاد روی سیستمهای دیجیتال لایکا اطلاعاتی ندارم ولی با R8 و یک بک دیجیتال کار کردم (بله! به دوربین SLR فیلمی R8 و R9 می*شه بک دیجیتال وصل کر) و شک نکنید اگه وسعم می*رسید چیزی جز یک بدنه 8 (حالا که مفته، 9) و یکی از اون Tri-Elmarها رو دستم نمی*گرفتم برای عکاسی دیجیتال یا آنالوگ 35. به هر ترتیب این Compactهای دیجیتال رو Panasonic برای لایکا می*سازه ولی از اونجایی که Brand لایکا هست شما شک نکتید که با کیفیت طراحی و ساخت و QC خود لایکا تولید می*شه و به دستتون می*رسه. راستی سنسورهای ویژه کداک که CMY یا سیاه و سفید بودن هم با همکاری لایکا طراحی شده بودن! این شرکت یک تنه وزنه سنگینی توی تولید و ابداع تجهیزات عکاسی هستش!

ممنونم.
    aidin594 و RezaRad تشکر می‌کنند.
    کاوه!
    [EYES] [576 Megapixel Retina] [2 x Natural 22.3mm F3.2] [ISO 1 -800]

كاربر فعال asa_59a آواتار ها
    تشکر کرده
    23

اگر ايزو 3200 اين دوربين آلماني جواب بده ارزش داره جايگزين مدلهاي حرفه اي با اون وزن متعلقات سنگين بشه ؟
    ببینید دوست عزیز هر چقدر هم که این دوربین و دوربین های مشابه این ،امکانات خوبی داشته باشند هیچوقت نمی تونن جای دوربین های حرفه ای و به قول شما سنگین رو بگیرند
    مثلا عدم امکان تعویض لنز
    مثلا سرعت عکاسی پیاپی
    مثلا..........................
    .......
    افشين ساسانيان
    Panasonic Lumix DMC FZ5

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط kakooch نمایش پست ها
    دوستان سلام!
    ببخشید یهو پریدم وسط بحث ولی من درست متوجه این جملات نشدم. Leica؟ حرفه*ایها؟ یعنی توی 35 شما حرفه*ای*تر از Leica سراغ دارید؟.................
    .
    .
    .
    .
    .........من زیاد روی سیستمهای دیجیتال لایکا اطلاعاتی ندارم ولی با R8 و یک بک دیجیتال کار کردم........

.
    سلام
    حالا که یک علاقمند دیگر و آشنا به لایکا وارد بحث شده:
    معنی و منظور از سری "Rangefinder" در تولیدات لایکا و فکر کنم یکی دو شرکت دیگه چیه ؟!!!!!!!!!
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    8302

سلام
    دوربینهای پاناسونیک هم با مقداری تغییرات که تاحالا حداقل از سونی و کنون بیشتر بوده اومدند!
    مخصوصا Fz8 که هم فرمت Raw هم بهش اضافه شده وهم ایزو 3200
    Tz2 و Tz3 هم که حتما غوغا میکنند!فاصله کانونی 350-35 هم به 280-28 تبدیل شده و از نظر ظاهری هم که درپوش دستی لنز جایش رو به یک دریچه اتوماتیک داده, راستی این کار تاثیری روی عکس یا دامنه دید و اینجور چیزا نداره؟!!!!

تیپ Lz6 و Lz7 هم که بیشترین تغییرو داشته و از زمین تا زیرزمین ! با Lz2 ای که من داشتم فرق کرده! نمیدونم یه بلندگوی (اسپیکر) ناقابل چه ارزشی داره که از گذاشتنش روی سری LZ دریغ میکنند؟!!!!!!!!
    فقط حیف که بازهم از مدهای P/a/s/m روی کامپکتهاش خبری نیست!!

معلوم نیست کنون چه خوابی دیده,میترسم یه S4IS بزنه که S3IS رو حسابی از رونق بندازه و حالا .... بیار و باقالی بار کن!!!
    ویرایش توسط Mashhadi Vahid : Thursday 1 February 2007 در ساعت 07:50
    وحيد قديري راد

تشکر کرده
    8302

پیش فرض المپوس Sp-550

این هم یک مقاله ابتدایی که در آینده کاملتر میشه:

www.imaging-resource.com/PRODS/SP550/SP550A.HTM#
    وحيد قديري راد

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    معلوم نیست کنون چه خوابی دیده,میترسم یه S4IS بزنه که S3IS رو حسابی از رونق بندازه و حالا .... بیار و باقالی بار کن!!!

ممکنه کم یدر این مورد توضیح بدید؟؟ چرا باید باقالی بار کرد؟؟ و چرا شما نگران از رونق افتادن S3IS هستید؟؟

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط Daruosha نمایش پست ها
    ممکنه کم یدر این مورد توضیح بدید؟؟ چرا باید باقالی بار کرد؟؟ و چرا شما نگران از رونق افتادن S3IS هستید؟؟

سلام داریوش خان
    خوب معلومه دیگه: اولا 70-60 تومن تا عید میخوره تو سر قیمتش, دوما " نو که میاد به بازار , کهنه میشه دل آزار"
    سوما میشینیم حسرت میخوریم که کاش چند ماه دیگه هم صبر کرده بودیم و بهترشو میخریدیم!!
    رابعا اونوقت یه تاپیک باز میشه: " همه چیز درباره Canon S4 IS" !!!! و دیگه هیچکی از S3 IS چیزی نمیگه و به فراموشی سپرده میشه ( مشابه اتفاقی که برای S2 IS افتاد!)
    وحيد قديري راد

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

من فکر می کنم شما از ابزار بیشتر لذت می برید تا عکاسی!! اینقدر ها هم دربند دوربین و مدل جدید و ... نباش!!

تشکر کرده
    8302

سایت dpreview با چه سرعتی رویوی Panasonic FZ8 رو آماده کرد!!!! هنوز یک هفته از معرفی رسمیش نگذشته !!
    www.dpreview.com/reviews/panasonicfz8/
    وحيد قديري راد

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3