نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گارانتي درايران چگونه است؟

SAN
    SAN آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض گارانتي درايران چگونه است؟

من در حال خريد يك دوربين ديجيتال بودم كه مقدمات سفرم به كانادا درست شد....حالا مي خواهم به من كمك كنيد كه از ايران دوربينم را با گارانتي تهيه كنم يا از كانادا با خودم بياورم . نمايندگي دوربين مورد نظر من در كانادا گفته است كه دوربين را تا 24 ساعت پس از خريد مي توانم پس دهم . اما اگر اين دوربين در هواپيما حمل و نقل شود تا به ايران برسد. هيچگونه گارانتي را شامل نمي شود. چون در ايران نمايندگي دارد. آيا گارانتي هاي ايران قابل اعتماد هستند يا نه؟ با توجه به اينكه حدود سي درصد نرخ دوربين در ايران براي گارانتي گرفته مي شود (‌البته در كانادا هم همينطور است اما قيمت دوربين در آنجا نسبت به ايران بسيار مناسب تر است) آيا صرف دارد يا نه ؟ تا چه حد اين گارانتي ها معتبر و مفيد هستند؟
    لطفاْ‌مرا راهنمايي كنيد..... متشكرم.....

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

گارانتي نمايندگيهاي رسمي مثل كانن و نيكون معتبر هستند و در صورت خرابي دوربين طبق مقررات شامل تعويض نيز مي باشند. ولي بعضي وقتها قيمت دوربين در خارج آنقدر ارزانتر است كه به ريسكش مي ارزد. اگر چنين موردي چيدا كرديد مي توانيد در طي 24 ساعتي كه وقت داريد يك تست كامل در تمام مدها از دوربين بگيريد و عملكرد آن را حسابي بسنجيد. اگر در استفاده اوليه ايرادي ژيدا نشود بعيد است بعدها مشكلي داشته باشد هر چند قطعي نيست. به نظر من بستگي به قيمت دارد. اگر قيمت تفاوت بسيار زيادي داشت باشد به ريسكش مي ارزد.