صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: انتقال عکس از دوربین به فلش کارت یو اس بی امکان داره؟

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

فقط جهت اطلاع از محدوده قیمت و مشخصات این وسایل یک مدل من دیدم در پاساژ کامپیوتر ایرانیان (سر دمشق) 40 گیگا ظرفیت داشت با مانیتور 3.5 و قابلیت پخش mp3 و mpeg و jpeg و بصورت هاست عمل می کرد و اگر اشتباه نکنم چند نوع کارت را هم می پذیرفت قیمتش هم سه - چهار ماه پیش 275 هزار تومان بود . نوع حافظه اش هم میکرودرایو بود. مدل و مارکش را یادم نمانده متاسفانه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

باسلام خدمت همه دوستان!
    من تازه امروز عضو سایت شدم و در ایران زندگی نمیکنم (در چین زندگی میکنم و مهندس کامپیوتر هستم)!!!
    در مورد مطلب ذکر شده خواستم بگم که اینجا یکسری هارد موبایل با قابلیت کپی مستقیم از روی دوربین هست که قیمت مناسبی داره. من خودم از یک مدل بدون صفحه LCD استفاده میکنم با ظرفیت 40Gb که قیمتش حدودا 130000 تومان می شه مدل های LCD دار هم هست که خب گرون تره ولی حداکثر 200000 تومان میشه .
    کلا این دستگاه به اندازه یک هارد موبایل یه کمی بزرگتره و یه پک باتری کوچک داره که جداست و کار تغذیه رو انجام میده برای زمانی که مستقیم به دوربین وصل میشه و با یک کلید کل اطلاعات حافظه دوربین و وسایلی مثل دوربین رو کپی میکنه روی هارد خودش و به عنوان هارد USB هم میتوان برای جا به جا کردن اطلاعات استفاده کرد که در این صورت احتیاجی به تغذیه نداره و ...
    اگه کسی اطلاعات بیشتری خواست بگه!!!!!!!!!!
    ضمنا من تقریبا 2 ماه دیگه یه 1 ماهی میام ایران اگه کسی از این دستگاه ها خواست به من بگه من یه چند تایی میتونم با خودم بیارم فقط بگه چه مدلی میخواد.
    امیدوارم این اطلاعات مفید واقع شده باشه.

PHA
    PHA آنلاین نیست
    كاربر همراه PHA آواتار ها
    تشکر کرده
    29

به نظرم بازهم گرونه . ببینم عزیز جان ظرفیتهای کمترش ( مثلا 5 گیگ ) پیدا میشه ؟ لینکی از مشخصاتش داری ؟
    در ضمن ورودتون رو خوش آمد می گم.

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

منم با نظر آرش موافقم...
    به خصوص براي خودم...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2