نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ببخشيد اجازه دارم سوال كنم؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض ببخشيد اجازه دارم سوال كنم؟

دوستان خوبم خيلي دوست دارم نظرتون رو نسبت به عكاسي انالوگ و ديجيتال بدونم.هفته گذشته يكي از دوستان كه طراحي صنعتي ميخوند كلي با من بحث ميكرد كه در دنياي امروز ديگه عكاسي انالوگ بي معنيه .تا وقتي ديجيتال هست ديگه هر كسي ميتونه عكس بگيره .من خودم به شخصه عاشق انالوگم .ولي يك جورايي هين مسئله اعصابم رو خورد كرده يعني ورود ديجيتال.نميدونم چه برخوردي بايد داشته باشم .واقعا نظرتون رو ميخوام و اگه زحمتي نيست كلاچگونگي ايجاد عكس با دوربين ديجيتال رو ميخوا بدونم.مرسي.

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

عكاسي ديجيتال افقهاي جديدي در عكاسي گشوده است كه دستيابي به آنها در عكاسي آنالوگ بسيار سخت و فقط در حد توانايي حرفه ايها بود. كاهش هزينه هاُ امكان بررسي سريع عكس و تكرار آن. امكان ارسال سريع عكس، عدم نياز به چاپ و ظهور و در نتيجه صرفه جويي در وقت و هزينه و .. و صدها خاصيت مثبت ديگر باعث شده است كه عكاسي ديجيتال بسيار جذاب ُ به صرفه و داراي راندمان بالايي باشد. ورود اين عكاسي چيزي از ارزش عكاسي آنالوگ نخواهد كاست، ولي قطعا در آينده نزديك عكاسي آنالوگ را از بسياري از صحنه هاي عكاسي تقريبا حذف خواهد نمود. در بعضي جنبه ها مثل عكاسي فوق سريع، عكاسي با مدت زمانهاي بسيار طولاني و عكاسي نجومي، عكاسي صنعتي در قطع بزرگ هنوز آنالوگ بي رقيب است، ولي عكاسي ديجيتال در حال توسعه به اين ميادين نيز هست.