صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
Like Tree6تشکر

موضوع: 10-22 Canon

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض 10-22 Canon

سلام . میخوساتم بدونم کسی از دوستان از لنز واید انگل جدید کنن (10-22) که تبلیغ میکنه استفاده کرده ؟؟ میدونید چند درجه واید میگیره ؟؟ قیمتش فکر کنم حدود 800 هستش اگه اشتباه نکنم .
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

اگه اين قيمت باشه اصلا جالب نيست و 10-20 سيگما رو تريجح ميدم (البته من آماتور)...

تشکر کرده
    0

خوب این یه چیز طبیعی هستش که همیشه قیمت لنز های سیگما پایین تر بوده
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

تشکر کرده
    183

آخه اين يكي ديگه خيلي پايينتر هستش در واقع فكر ميكنم سيگما 450 باشه يا همين حدود...

تشکر کرده
    0

تو مجله عکس و دوربین عکاسی . اگه گرفته باشی حتما دیدی تبلیغش رو

كاربر فعال Doncorleone آواتار ها
    تشکر کرده
    325

پیش فرض پاسخ: 10-22 Canon

اعضای فاروم قبلا بحث کردن.. آخرین پست این تاپیک ماله 2 سال پیشه.. خواهش میکنم به تاریخ پست ها توجه کنین

http://www.akkasee.com/forum/t3413.html
    kasra_koerner تشکر می‌کند.
    محمد منتظری

تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط Doncorleone نمایش پست ها
    اعضای فاروم قبلا بحث کردن.. آخرین پست این تاپیک ماله 2 سال پیشه.. خواهش میکنم به تاریخ پست ها توجه کنین

http://www.akkasee.com/forum/t3413.html
    اینجا که کسی جدیدا پست نزده..!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    817

این گناه کبیره را من مرتکب شدم!
    بعد از پست زدن در اینجا، تاپیک مقایسه بین لنز 20-10 سیگما و 22-10 کانن را دیدم و آمدم پستم را پاک کردم. اما گویا همزمان با پاک کردن این پست، جناب Doncorleone برای راهنمایی من در اینجا پست زدند.
    فقط نفهمیدم چرا ایشان مرا متوجه تاریخ پست ها کردند؟!
    این دلیلی موجه نیست که بگوییم چون از تاریخ آخرین ارسال پیام در یک تاپیک، مدتها می گذرد بنابراین دیگر نباید هیچگونه پستی در آن تاپیک زده شود! مثلاً در تاپیک: «39 مگاپیکسل» که از تاریخ آخرین پست آن، حدود یکسال و نیم می گذشت، من گفتگویی دوباره را استارت زدم و دیدیم که دهها پست هم ارسال شد و بحث درخور تأملی پی گرفته شد و بر پایه ی آنچه که نوشتیم، گفتگو می‌توانست به چند صفحه ی دیگر هم کشیده شود. پس نباید تصور کرد که با گذشت زمان، یک تاپیک، تاریخ مصرفش به سر می رسد و نمی تواند قابلیت ادامه ی بحث را داشته باشد. اگر چنین بود، مدیران باید هر تاپیک مربوط به گذشته را قفل می کردند تا کاربران نتوانند در آنها پست بزنند. وقتی که در یک تاپیک به روی ما گشاده است، یعنی می توان در آن نوشت و سخن را از نو آغاز کرد.

در مورد تاپیکهای تکراری یا مشابه نیز باید گفت که حذف یا ادغام آنها در هم، کاری است که مدیران محترم باید بکنند و این وظیفه ی من نیست که برای پست زدن در یک تاپیک (که به رسمیت شناخته شده و مدتها دست نخورده است)، تمام فاروم را بگردم و ببینم نکند تاپیکی مشابه آن وجود داشته باشد. در ضمن تاریخ استارت این تاپیک از آن تاپیک مشابه، قدیمی تر است!

نمی دانم در این فاروم جایی برای گپ زدن و دور هم جمع شدن و از هر دری سخن گفتن هست یا نه؟ اگر نیست باید این کمبود را جبران کرد. در چنین مکانی، اعضا می توانند با هم آشنا شوند و خوش و بش کنند و افراد تازه وارد نیز سوالاتشان را مطرح کنند و از پیشکشوتان برای دستیابی بهتر به مطالب فاروم، کمک بگیرند. چنین تاپیک یا تالاری باید چشمگیر و در صدر فهرست تالارها باشد تا هر کسی به آسانی و به فوریت بتواند آن را ببیند و به آنجا مراجعه کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Amateur نمایش پست ها
    این گناه کبیره را من مرتکب شدم!
    بعد از پست زدن در اینجا، تاپیک مقایسه بین لنز 20-10 سیگما و 22-10 کانن را دیدم و آمدم پستم را پاک کردم. اما گویا همزمان با پاک کردن این پست، جناب Doncorleone برای راهنمایی من در اینجا پست زدند.
    فقط نفهمیدم چرا ایشان مرا متوجه تاریخ پست ها کردند؟!
    این دلیلی موجه نیست که بگوییم چون از تاریخ آخرین ارسال پیام در یک تاپیک، مدتها می گذرد بنابراین دیگر نباید هیچگونه پستی در آن تاپیک زده شود! مثلاً در تاپیک: «39 مگاپیکسل» که از تاریخ آخرین پست آن، حدود یکسال و نیم می گذشت، من گفتگویی دوباره را استارت زدم و دیدیم که دهها پست هم ارسال شد و بحث درخور تأملی پی گرفته شد و بر پایه ی آنچه که نوشتیم، گفتگو می‌توانست به چند صفحه ی دیگر هم کشیده شود. پس نباید تصور کرد که با گذشت زمان، یک تاپیک، تاریخ مصرفش به سر می رسد و نمی تواند قابلیت ادامه ی بحث را داشته باشد. اگر چنین بود، مدیران باید هر تاپیک مربوط به گذشته را قفل می کردند تا کاربران نتوانند در آنها پست بزنند. وقتی که در یک تاپیک به روی ما گشاده است، یعنی می توان در آن نوشت و سخن را از نو آغاز کرد.

در مورد تاپیکهای تکراری یا مشابه نیز باید گفت که حذف یا ادغام آنها در هم، کاری است که مدیران محترم باید بکنند و این وظیفه ی من نیست که برای پست زدن در یک تاپیک (که به رسمیت شناخته شده و مدتها دست نخورده است)، تمام فاروم را بگردم و ببینم نکند تاپیکی مشابه آن وجود داشته باشد. در ضمن تاریخ استارت این تاپیک از آن تاپیک مشابه، قدیمی تر است!

نمی دانم در این فاروم جایی برای گپ زدن و دور هم جمع شدن و از هر دری سخن گفتن هست یا نه؟ اگر نیست باید این کمبود را جبران کرد. در چنین مکانی، اعضا می توانند با هم آشنا شوند و خوش و بش کنند و افراد تازه وارد نیز سوالاتشان را مطرح کنند و از پیشکشوتان برای دستیابی بهتر به مطالب فاروم، کمک بگیرند. چنین تاپیک یا تالاری باید چشمگیر و در صدر فهرست تالارها باشد تا هر کسی به آسانی و به فوریت بتواند آن را ببیند و به آنجا مراجعه کند.

دوست عزیز....

شما گناهی مرتکب نشده اید ، قصد محمد جان راهنمایی شما به سمت راه بهتر برای رسیدن به هدف بود...

در مورد تاریخ پست ها ، باید عرض کنم ، تاپیک هایی در این فروم هست که بسیار ارزشمند هستند و گنجینه ای هستند در خور تامل ، اما هر از گاهی دوستانی ( منظور شما نیستند اصلا ) بعد از سالها در یک تاپیک پاسخ های میدهند که گاهی خنده دار است ، مثلا فردی در سال 2004 قصد خرید دوربین با 1 میلیون تومان را داشته و دوستان مثلا مدلی را پیشنهاد داده اند ، بعد از چند سال عزیز تازه واردی وارد میشود و میفرماید که بهتر است مثلا نیکون دی 80 بخرید ، آن هنگام دوستان قدیمی این عزیز را هدایت میکنند که به تاریخ پست ها توجه کند...

در مورد اخیر ، بنده سوال شما را ندیده ام ، اما شاید از این دست بوده که محمد عزیز دوست بنده شما را به تاریخ پست ها متوجه کرده است ! شاید هم بحث فنی و مسائلی از این دست بوده که بدون تاریخ است و همیشه میتوان بر روی آنها بحث کرد، ما بر روی دوربین های 100 سال پیش بحث فنی میکنیم ، چرا که این بحث ها تاریخ مصرف ندارند...

یکی از ذخایر این فرم همین کاربران فعال و پست های ارزشمند است که به حق دانشگاهی است و قابل احترام..

مثلا تاپیک دیجیتال یا نگاتیو را مطالعه کنید 1 باور بفرمایید یکی از شیرین ترین بحث های این فروم بود...

یا تاپیک ها نیکون و کنون....

اما شما هر تاپیک زیر خاکی ( در فروم به این اسم خوانده میشوند ) را که دوست دارید بیرون بکشید و آن را فعال کنید ، و ما هم سعی میکنیم در ان شرکت کنیم، اما تاپیک های با ارزش ( هم از نظر موضوع و محتوا هم از نظر جنبه ی علمی ) ، این فروم متعلق به همه ی 5000 هزار عضو آن است.....

پی نوشت...

درباره ی نظم موضوعی و اسامی تاپیک ها مدیران عزیز بسیرا فعال هستند ( بخصوص هادی عزیز ) که تمام فروم رو زیر نظر دارند و کم کم دارند تاپیک ها رو با هم ادغام میکنند و نظم فروم رو به بهترین شکل تبدیل میکنند ، اما باور بفرمایید این کار سختی است ، فرومی ما فروم کوچکی نیست ، هزاران هزار پست دارد ( بیشا ز 40 هزار ) و این برای سر و سامان دادن بسیار مشکل است و قدری وقت گیر و حوسله بر ، اما هادی جان این زحمت را متحمل شده اند و در حال نظم دادن به فروم هستند ، اما کمی صبر ، سحر نزدیک است........

هادی جان ممنون....
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Monday 9 July 2007 در ساعت 16:05
    Doncorleone و mehdihn تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال Doncorleone آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online نمایش پست ها
    اینجا که کسی جدیدا پست نزده..!
    پوریا جان، هنوز انقدر توهم پیدا نکردم که پست نزده رو ببینم.. ;)
    Pooriya_Online تشکر می‌کند.
    محمد منتظری

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین