نمایش نتایج : از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: 55-18

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Question 55-18

man ye 350d daram (ba lenze 18-55).keifiyate aksam aliye . mishe doostan befarmayand va begand : CHERA INGHADAR TABLIGHATE MANFI dar morede in lenz mishe

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

پیش فرض پاسخ: 55-18

در اين مورد در تاپيك هاي مربوط به لنز صحبت زيادي شده است كه فكر نمي كنم لازم باشد دوباره در اينجا تكرار شود. اگر نگاهي به آنها بيندازيد جواب خود را خواهيد گرفت.
    ضمنا كسي نگفته اين لنز بد است. اگر بد بود كانن آن را روي دوربين هاي خود نمي گذاشت. بلكه در مقام مقايسه با ساير لنزها است كه كيفيت يا بهتر يا بدتر بودن يك لنز يا هر محصول ديگري معنا پيدا مي كند.

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

البته آقای شهبازی اگر اطمینان ندارید که بد بودن این لنز در این فروم به کرات عنوان نشد میتونم لینک بدم. نه تنها به عنوان لنز بد مطرح شد بلکه به اسامی تحت عنوان: لنز سر همی، بدرد سطل آشغال، فوکس خیلی بد و عکاسی مات و ... مطرح شد.

خلاصه دیگه نمی خوام راجع به این لنز بحث شه. فقط میتونم بگم حالا دوستان میفهمند که دفاع های من از این لنز بی خود نبود.( حتی الان هم که 70-17 دارم) آقایان David200 و Babak2005 این لنز را گرفتند و از آن راضی هستند. هر بار دیگری هم که دوست دیگری قصد خرید SLR را داشته باشد خرید لنز اضافی را برای آنها پیشنهاد نمیدهم و ضروری نمیدانم و به خود دوستان اجازه تجربه میدم.
    ویرایش توسط Minoosepehr : Wednesday 31 May 2006 در ساعت 00:20
    آریو مینوسپهر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

من هم این دوربین را با لنز کیت اون دارم.موقعیتی پیش اومد که تونستمL 17-40canon را به دوربینم وصل کنم و 4 تا عکس با اون بگیرم.تفاوت کیفیت از زمین تا آسمون بود.شفافیت و روشنایی تصویر اصلا با لنز کیت قابل مقایسه نبود. از اون موقع هم دائما تو این فکر هستم که حیف این همه عکس که داریم میگیریم ولی از توانایی این دوربین نمیشه کامل استفاده کرد.

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

نقل قول نوشته اصلی توسط rehnan نمایش پست ها
    من هم این دوربین را با لنز کیت اون دارم.موقعیتی پیش اومد که تونستمL 17-40canon را به دوربینم وصل کنم و 4 تا عکس با اون بگیرم
    اگر برای شما موقعیتی پیش آمد که لنز 40-17 رو تست کنید بنده 70-17 سیگما رو خیلی وقتی میشه که دارم. در تاپیک لنزهای با ارزش هم به اندازه کافی در مورد کیفیتهای این دو لنز بحث شده. اما چیزی که خیلی وقته دیگه در موردش بحث نمیشه اینست که و بهتره دوباره بحث نشه اغراق و بزرگنمایی و تبلیغ منفی نکردن. و اینکه باید اجازه داد تا دوستان خود تصمیم بگیرند. در واقع بر روی پست بالای خودم تاکید میکنم.
    آریو مینوسپهر

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

منظور جناب شهبازی از اون پست این نبود که ایشون درمورد این بحثها اصلا اطلاعی ندارند.....
    بلکه هدف ایشون ادامه پیدانکردن این تاپیک بود تا مثل گذشته به بحثهای.....کشیده نشه.....
    مسعود قدیری

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

لبته این لنز موقعی که ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم بدهند

عکسهای خوبی میده الحق هم خوبه کسی هم بحثی نداره.اما خیلی وقتا میبینی

همون نقطه ای که لنز روش فوکوس بوده یا تاره یا کیفیت نداره که اوائل فکر

میکردم دوربینم مشکل داره اما حالا میدونم از لنز دوربینه که تو بعضی مواقع

درست فوکوس نمیکنه.راستی مسئلتن؟باگ لنز به همین وضعیت اطلاق میشه؟.

دوما اگه تصویر واقعا فوکوس نیست چرا دوربین فوکوس بودن را نشون میده؟