صفحه 4 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 58
Like Tree78تشکر

موضوع: پرکاربردترین و محبوبترین لنز برای دوربینهای Canon

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: پرکاربردترین و محبوبترین لنز برای دوربینهای Canon

والله Canon EF 14mm كه لنز خوبیه . كیه كه بگه لنز بدیه ؟ اما قیمتش هم خوشگل و شیرینه....اما جذاب ولی محبوب شاید نه ( چون چیزی محبوب میشه كه كسانی ازش استفاده كنند و ازش راضی باشند و لذت ببرند . اما این لنز لنز گران است ولی بسیار جذاب و عالی )به نظر من بین محبوب بودن ( پاپیولار بودن ) با جذاب بودن و پركاربرد بودن فرق است....

اما این لنز لنز شیرینی است...مخصوصا برای امثال بنده كه عاشق واید هستم....

کد:
    http://www.the-digital-picture.com/Reviews/Canon-EF-14mm-f-2.8-L-USM-Lens-Review.aspx
    Deniro تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    دوستان من عضو جدید این سایت هستم
    اگه میشه کمکم کنید ممنون میشم...قیمت canon 100-400 L IS در ایران چنده ؟
    من 5d دارم و به خاطر فول فریم بودنش مشكل تله دارم ...شما چه لنزی رو پیشنهاد میكنید
    و نظر من در مورد پركار بودن و محبوب بودن لنر ها به نظرم 17-40 و 70-200 و 100-400 canon باشه و 100% با زیگما مخالفم. به همین خاطر یه لنز زیگما بسیییار تمیز واسه فروش دارم sigma 50-500 mm 1:4-6.3 DG hsm چون قیمت ایران و ندارم منتظر پیشنهاد هستم(Angle Finder C واسه فروش)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    CANON 5D - CANON 70-200 is L 2.8 - CANON 17-40 L F4 - CANON 100 mm macro 2.8 - CANON 50mm 1.4 - EXTENDER EF 1.4 - SIGMA 50-500 mm 4-6.3 APO DG HSM - FLASH CANON 580EX - CANON Angle Finder
    ویرایش توسط hamid_wersi : Monday 3 September 2007 در ساعت 08:22

كاربر همراه Deniro آواتار ها
    تشکر کرده
    434

دوستان من عضو جدید این سایت هستم
    اگه میشه کمکم کنید ممنون میشم...قیمت canon 100-400 L IS در ایران چنده ؟
    جناب حمید خیلی خوش آمدید ...

اما قیمت 400-100 تقریبا حدود 1.500 تا 1.600 قیمتشه در ایران
    و به نظر من لنز بسیار مناسبیه برای شما اگر به تله نیاز دارید .

لنز زیگما بسیییار تمیز واسه فروش دارم sigma 50-500 mm 1:4-6.3 DG hsm چون قیمت ایران و ندارم منتظر پیشنهاد هستم
    قیمت که ندارم ولی کاوه قبادی خیلی وقته دنباله این لنزه نمیدونم هنوزم قصد خرید این Bigma رو داره یا نه ؟؟؟
    محمد فخار

Canon EOS 400D
    Canon EF 70-300mm F4-5.6 IS USM l Canon EF 50mm f1.8 II l Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
    Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO l Flash Sigma EF-500 DG SUPER l Sony Cybershot P73 l Tripod SLIK Pro 400DX
    LowePro Off Trail 1 l Hamma Backpack

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Deniro نمایش پست ها
    قیمت که ندارم ولی کاوه قبادی خیلی وقته دنباله این لنزه نمیدونم هنوزم قصد خرید این Bigma رو داره یا نه ؟؟؟
    لنز ایشون كه حتمن با ماونت كننه و كاوه ی قبادی برای یافتن ماونت سونی این لنز حالا حالا ها باید منتظر بمونه :::big grin:::
    فرهاد حسيني

كاربر جديد REVEAL آواتار ها
    تشکر کرده
    2

آقایون حرفه ای سلام.
    من در حال خرید یه 400D هستم. چون فعلا زیاد سررشته ندارم اومدم از اساتید راهنمایی بگیرم. یکی به من گفت که لنز 18-55 فابریک این 400D نرمال هستش و زوم نداره. حقیقت داره؟ یعنی حتی 2x هم زوم نداره؟ اگه اینطوریه یه زوم لنز که قیمتش حداکثر 180 دلار باشه معرفی می کنید بهم؟

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط REVEAL نمایش پست ها
    آقایون حرفه ای سلام.
    من در حال خرید یه 400D هستم. چون فعلا زیاد سررشته ندارم اومدم از اساتید راهنمایی بگیرم. یکی به من گفت که لنز 18-55 فابریک این 400D نرمال هستش و زوم نداره. حقیقت داره؟ یعنی حتی 2x هم زوم نداره؟ اگه اینطوریه یه زوم لنز که قیمتش حداکثر 180 دلار باشه معرفی می کنید بهم؟
    سلام

به اون دوستتوت بفرمایید 55 رو بر 18 تقسیم بفرمایند به عدد ×3.06 خواهند رسید :biggrin:

البته شاید منظور دوستتون تله بوده. این لنز معادل یك لنز 90-28 آنالوگ است. یعنی واید متوسط تا تله ی خیلی كوتاه.
    REVEAL تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    2

آقا دوستم نبود. دوربين فروش بود خير سرش!
    يه لنز تله تو اين قيمت كه گفتم چي هست؟ راستي به نظر شما ارزشش را داره كه با 18-55 عوض بشه؟ چون وايدش هم مهمه برام.

تشکر کرده
    13937

سلام

شما ساكن كجایید ؟

با 180 دلار هیچ لنز به درد بخوری پیدا نخواهید كرد. فعلن با 55-18 ( كه لنز خیلی ارزان قیمتی است و به اندازه ی قیمتش لنز خیلی بدی هم نیست) بسازید تا در آینده بتونید هزینه ی بیشتری بكنید و لنز های بهتری بخرید.

تا اون موقع اگر مطالعه ی بیشتری هم در مورد مبانی و مفاهیم عكاسی بكنید كم كم خودتون متوجه نیازتون خواهید شد و می تونید لنز دلخواهتون رو انتخاب كنید.
    REVEAL تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

شما ساكن كجایید ؟

با 180 دلار هیچ لنز به درد بخوری پیدا نخواهید كرد. فعلن با 55-18 ( كه لنز خیلی ارزان قیمتی است و به اندازه ی قیمتش لنز خیلی بدی هم نیست) بسازید تا در آینده بتونید هزینه ی بیشتری بكنید و لنز های بهتری بخرید.

تا اون موقع اگر مطالعه ی بیشتری هم در مورد مبانی و مفاهیم عكاسی بكنید كم كم خودتون متوجه نیازتون خواهید شد و می تونید لنز دلخواهتون رو انتخاب كنید.
    انشالله. بنده هم آخر فروم باز هستم با آمار 3-4 هزار تا پست! ایشالا اینجا مزاحم اساتید می شم.

كاربر همراه amir33000 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام
    وقتي فكر ميكنم پركاربردترين لنز من 24-105 هستش . وايد خوب شارپ با كيفيت و فوكوس سريع ( اين آخري مهمه ) راستش 90 درصد مواقع با اين لنز احساس راحتي و بي نيازي ميكنم . خوب البته شايد نظر دوستان كراپ دار متفاوت باشه . اما روي فول فريم لنزي به اين خوبي پيدا نميشه . وقتي كه 30 دي داشتم 17-70 همچين احساسي بهم القا مي كرد .
    Canon 5D MKII
    /canon350D/Lens:Canon= 24-105L-IS/135mm2.8 SF/70-200F4-L-IS /16-35-L-F2.8II/15mmFishEYE2.8EX/
    Flash Canon580EXII Speedlite

صفحه 4 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین