نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: sx110 شماره سریال بدنه دوربین و جعبه همخوانی ندارد. چه کار کنم؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Exclamation sx110 شماره سریال بدنه دوربین و جعبه همخوانی ندارد. چه کار کنم؟

با عرض سلام خدمت همه دوستان

من دیروز یه دوربین sx110 از نمایندگی نورنگار خریدم. موقع خرید حواسم بود که شماره جعبه دوربین رو با بدنه انطباق بدم ولی روی شماره سریال جعبه یک برچسب نورنگار زده بودند و نمایندگی گفت که کنده نمی شه. خلاصه اومدم خونه دیدم کنده می شه ولی شماره سریال روی بدنه با جبعه اصلا انطباق نداره.
    شماره روی بدنه یک شماره 10 رقمی است در صورتیکه روی جبعه فقط یک بارکد و یک شماره 8 رقمی است که توش حروف انگلیسی هم داره!

حالا به نظر شما من چی کار کنم؟ اصلا مهمه؟ نمایندگی گفت مهم اینه که شماره روی دوربین و بیمه نامه و ضمانت نامه منطبق باشه.

یک نکته دیگر؟ این دوربین ها آکبند است؟ یعنی مثل جعبه موبایل هولوگرام و ... داره؟ آخه من که به نمایندگی گفتم چرا آکبند نیست گفت ما واسه مغازه هامون که می فرستیم برچسب آکبند می زنیم ولی تو نمایندگی مهم نیست آکبند باشه! این حرف منطقیه؟

لطفا یکی راهنمایی کنه چون گیج شدم:confused:

ممنون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Arrow پاسخ: sx110 شماره سریال بدنه دوربین و جعبه همخوانی ندارد. چه کار کنم؟

با سلام
    تا دوستان مطلع سوالو ببینند من بگم که:
    من دوربین سونی قبلا و جدیدا نیکون که خریدم (و هیچ کدومو از نمایندگی نخریدم و هر دو اصطلاحا گارانتی بین المللی بود) در هردو مورد سریال دوربین و جعبه یکی بود !
    به هر حال نمی تونه بی دلیل باشه! بررسی کنید.
    یه احتمال میدم اونا دو تا دوربین باز کردن بعدش موقع بستن جعبه ( اشتباهی) جاشون عوض شده کاش می گفتی یکی دیگه بیاره یا همونجا یه دوربین دیگه رو مجددا کنترل کن ببین همشون این مشکلو دارن یا نه - من جای شما بودم از همون اول می گفتم یکی دیگه بده.
    با تشکر
    آذري