نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
Like Tree3تشکر
  • 1 Post By M.Mobin
  • 2 Post By Mazy

موضوع: لنز تلسكوپي براي تمامي گوشي هاي موبايل

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2548

پیش فرض لنز تلسكوپي براي تمامي گوشي هاي موبايل

اين وسيله در عين سادگي قابليت اين را دارد كه دوربين موبايل شما را به يك ابر قدرت تبديل كنيد به گونه اي كه بتوانيد با كيفيت عالي از از اجسام دورتر فيلم يا عكس بگيريد
    اين محصول قادر است تصاوير را 8 برابر نزديكتر كند ،در واقع اگر موبايل شما اگر 8 برابر زوم داشته باشد به وسيله اين لنز تلسكوپي ، زوم شما 16 برابر خواهد شد و از فواصل حدود 800 متري مي توانيد تصوير تهيه كنيد !
    اين محصول جديد در هيچ كجاي بازار يافت نمي شود و تنها نمایندگی این کالا فروشگاه **** می باشد در اينجا ، شما اين شانس را داريد تا از تعداد محدود اين محصول ، يك نمونه براي خود داشته باشيد .

برخي از امكانات و قابليتها:
    # زوم روي تصاوير تا 8 برابر
    # نصب روي تمامي گوشي ها
    # نصب آسان
    # ساخت كشور آلمان
    # پرتابل

مطلب فوق از یکی از سایتهای فروش اینترنتی برداشته شده (صحت و درستی مطالب به عهده سایت مذکور )
    راستی بعد از تماس با شماره ذکرشده گفتند روی لنز یه صفحه است که از دو طرف به گوشه های موبایل چفت میشه و این صفحه جوریه که میشه تنظیم کرد که دوتا لنز (لنز دوربین موبایل و لنز مذکور) روی هم بیفته(عین گفته شخص پشت تلفن)
    قیمت رو هم 85000 تومان گفتند
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

پیش فرض پاسخ : لنز تلسكوپي براي تمامي گوشي هاي موبايل

اين محصول قادر است تصاوير را 8 برابر نزديكتر كند ،در واقع اگر موبايل شما اگر 8 برابر زوم داشته باشد به وسيله اين لنز تلسكوپي ، زوم شما 16 برابر خواهد شد و از فواصل حدود 800 متري مي توانيد تصوير تهيه كنيد !
    سلام
    درست است که مطالب فوق نوشته شما نیست و از جای دیگر نقل قول شده،ولی از شما که عضو یک سایت تخصصی عکاسی هستید انتظار می رود در انتخاب مطالب دقت کافی را داشته باشید!
    Mazy تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2548

پیش فرض پاسخ : لنز تلسكوپي براي تمامي گوشي هاي موبايل

مسعود جان دوست عزیزم کاملا حق با شماست
    خود من هم این نکته (نکته که چه عرض کنم بهتره اسمش رو ترفند تبلیغاتی بزارم)رو متوجه شدم و خواستم این قسمت رد حذف کنم اما چون کل نوشته رو از جایی داشتم با ذکر منبع نقل میکردم نخواستم دست توی مطلب ببرم و عین مطلب رو نقل کردم
    مسعود جان باز هم ممنون و پیشاپیش از همه دوستان میخوام پوزش بنده را پذیرا باشند
    M.Mobin و aidin594 تشکر می‌کنند.