صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 32 , از مجموع 32
Like Tree416تشکر

موضوع: پروژه‌ی غیر ممکن - The Impossible Project

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط قاسم بخشی نمایش پست ها
    واقعا خبر بدی بود. :(((((ولی همچنان من از فیلم های پولاروید یا ایمپاسیبل تو دوربینهای land camera استفاده میکنم.
    تا زمانی که این فیلمها موجود باشن خب منم همینکار رو میکنم :)
    مشکل بعد از اتمام موجودی فعلی هست

البته امسال اتفاقاتی خوبی افتاد، اینکه پولاروید به ایمپاسیبل روی خوش نشون داد و هر دوتا کارخونه یک برند جدید تحت عنوان Polaroid Original رو برای همکاری مشترکشون انتخاب کردن و شاید شاید این باعث بشه که در فاز بعد سراغ تولید فیلمهای Peel-off هم برن چون الان تقریباً همه مدل فیلم پولاروید تولید میکنن غیر از Peel-off و با توجه به تصمیم فوجی در توقف FP-100 این احتمال قوت بیشتری گرفته
    همچنین در نمایشگاه CES2018 کداک با محصول فوق العاده Kodachrom به میدان آنالوگ بازگشت که این هم میشه به فال نیک گرفت تا به زودی دوران فترتِ عکاسی فیلم به پابان برسه

كاربر آشنا Mohsen Sniper آواتار ها
    تشکر کرده
    642

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    تا زمانی که این فیلمها موجود باشن خب منم همینکار رو میکنم :)
    مشکل بعد از اتمام موجودی فعلی هست

البته امسال اتفاقاتی خوبی افتاد، اینکه پولاروید به ایمپاسیبل روی خوش نشون داد و هر دوتا کارخونه یک برند جدید تحت عنوان Polaroid Original رو برای همکاری مشترکشون انتخاب کردن و شاید شاید این باعث بشه که در فاز بعد سراغ تولید فیلمهای Peel-off هم برن چون الان تقریباً همه مدل فیلم پولاروید تولید میکنن غیر از Peel-off و با توجه به تصمیم فوجی در توقف FP-100 این احتمال قوت بیشتری گرفته
    همچنین در نمایشگاه CES2018 کداک با محصول فوق العاده Kodachrom به میدان آنالوگ بازگشت که این هم میشه به فال نیک گرفت تا به زودی دوران فترتِ عکاسی فیلم به پابان برسه
    برو وبیا زیاد شده توی شرکت های ساخت فیلم(هر نوعش)چند تا از بزرگ ها رفتن و جاشون کوچکتر ها اومدن،من فعلا دارم 135 و 120 کار میکنم ولی به محض بدست اومدن ی بودجه دست به این عکاسیه قشنگ پولارویدی میزنم.با دنبال کردن کارایی که تا الان شده میبینیم که عده زیادی دارن سخت تلاش میکنن تا نه تنها فیلم زنده بمونه بلکه ی چیز عادی بشه که این عالیه
    آینده مثل لامپ زنون روشنه!

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4