نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
Like Tree11تشکر
  • 7 Post By Kaveh Ghobadi
  • 2 Post By Amir Tavakoli
  • 2 Post By infinity

موضوع: سوال در مورد گم کردن پسورد

كاربر جديد امیر خدامی آواتار ها
    تشکر کرده
    6

پیش فرض سوال در مورد گم کردن پسورد

با عرض معذرت از مدیر سایت
    من وقتی با کامپیوتر دیگری غیر از کامپیوتری که برای اولین بار باهش با وارد کردن نام کاربری و پسورد وارد شدم میخوهم وارد شوم . نمتونم
    یعنی در واقع پسورد رو فراموش کردم:(
    وقتی درخواست ارسال پسورد به ایمیل رو هم میفرستم به ایمیلم چیزی ارسال نمیشه
    ایا در کنترل پنل کاربری جایی هست که پسوردم رو پیداکنم
    اگر نیست لطفا به ایمیلم ارسال کنید
    ممنون
    SONY DSC H50

rmajidi
    Guest

پیش فرض پاسخ: سوال در مورد گم کردن پسورد

دوست عزیز تو بد مخمصه ایی گیر کردی چون مدیران این سایت اصلا به فکر این سایت و کاربرانشون نیستن و تقریبا به امان خدا رها شده

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط rmajidi نمایش پست ها
    دوست عزیز تو بد مخمصه ایی گیر کردی چون مدیران این سایت اصلا به فکر این سایت و کاربرانشون نیستن و تقریبا به امان خدا رها شده
    دوست عزیز شما بر اساس كدام مستند و دلیلی این فرمایش را می فرمایید؟

اگر در جریان نیستند در جریان قرار بگیرید!همین امروز نرم افزار تالار گفتگو بروز شد و نسخه جدید نصب شد تا كاربران اگر احتمالا مشكلی دارند بر طرف شود.

چند ماه ژیش هم ساختار و قالب كلی سایت عكاسی دات كام عوض شد و سیستم یكپارچه سازی و مدیریت یك دست اعمال شد.( با هزینه ای كه شما در رویا هم تصور نمی كنید یك سایت خصوصی قادر به پرداخت آن باشد !!! )

هر روز حداقل 9 مدیر در فروم و 5 مدیر در گالری و 3 مدیر در سایت دایما سایت و فروم و گالری را زیر نظر دارند.

بخش های مختلف سایت به طور دایمی هر روز بسته به گروه بندی روزانه ، هفتگی و ماهانه آپدیت می شود.

در تمام سایت های تخصصی فارسی زبان در كل اینترنت نمونه ی مشابه ای را نمی توانید پیدا كنید.اگر نمونه ای بود بسیار خوشحال خواهم شد در جریان اش باشم.

بخش خبر هر روز آپدیت می شود.

در تالار گفتگو روزانه حدود 40 تاپیك آپدیت و یا ایچاد می شود و حدود 300 پست ( حداقل ) ارسال می شود.

در گالری آنقدر مراجعه كننده بالا است كه تنها یك سرور اختصاصی ترافیك آن را ساپورت می كند.

هزینه های جنبی و زیادی به كل مجموعه وارد می شود كه هیچ گونه ساپورت دولتی وجود ندارد و تماما شخصا اداره می شود.

با این همه فعالیت كه مجموعه مدیریت انجام مید هد كه یك محیط مناسب برای اعتلای دانش و فرهنگ عكاسی ایجاد شود باز هم عده ای كه از هیچ چیز خبر ندارند بدون كوچكترین قدرشناسی و توجه ای و بدون دلیل و مستند می فرمایند كه این سایت به حال خود رها شده است!!!

واقعا گاهی آن مثل ایرانی كه اگر دستت را هم تا آرنج در عسل كنی باز هم گاز می گیرند از رفتار دوستان برداشت می شود!

واقعا باید تاسف خورد كه دوستان اینگونه فكر می كنند.

مجموعه از مدیران كه هر كدام در تخصص خود بهترین هستند و در مكانی خارج از این سایت اطرافیان آرزو دارند قدری با ایشان هم كلام شوند.

بنده شخصا سپاسگذار این جمع هستنم.

امیدوارم شما هم قدری با دید باز به این موضوعات نگاه كنید و از ..................................!
    Arash، infinity، farhad44 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط rmajidi نمایش پست ها
    در تکمیل صحبتهای آقای قبادی عزیز باید عرض کنم که من در چندین فروم مختلف عضو بوده و یا هستم و یا مدیر بودم. و به جرات میتونم بگم که قانونمندترین فروم همینجاست و بخاطر تعدد مدیران همیشه نظارت برقرار است. اگه میخوای تست کنی یه پست مزخرف بزن تا سه سوته برات پاکش کنن :::big grin:::
    حتی گاهی وقتا تذکرهای بجایی هم توسط دوستانی که مدیر نیستن ولی دلسوز انجمن هستن به کاربران داده میشه.
    پس اینجا حساب و کتاب داره و به امان خدا رها نشده.
    اینها رو از طرف کسی که تابحال هیچکس از اعضای این انجمن رو از نزدیک ندیده و قصد طرفداری الکی هم نداره قبول کن.

پسورد آقای خدامی هم به ایمیلشون ارسال میشه و ایشون در مخمصه گیر نکردن!!!!
    یک پسورد گم کردن که دیگه اینهمه شلوغ بازی و تاپیک زدن نداره بابا. یه پیغام خصوصی برای یکی از مدیران میفرستادی.
    شایدم ایمیل رو تو junk mail یاهو بتونی پیداش کنی.
    infinity و Kaveh Ghobadi تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر خدامی نمایش پست ها
    با عرض معذرت از مدیر سایت
    من وقتی با کامپیوتر دیگری غیر از کامپیوتری که برای اولین بار باهش با وارد کردن نام کاربری و پسورد وارد شدم میخوهم وارد شوم . نمتونم
    یعنی در واقع پسورد رو فراموش کردم:(
    وقتی درخواست ارسال پسورد به ایمیل رو هم میفرستم به ایمیلم چیزی ارسال نمیشه
    ایا در کنترل پنل کاربری جایی هست که پسوردم رو پیداکنم
    اگر نیست لطفا به ایمیلم ارسال کنید
    ممنون
    آیا سعی کردید از طریق: کنترل پنل کاربری - ویرایش ایمیل و رمز عبور ، رمز را روی کامپیوتری که کوکی‌ها پاک نشده عوض کنید و نشد؟
    به‌هرحال. رمز شما را تغییر داده و به ایمیل شما ارسال می‌کنم.
    ضمنا این قبیل موضوعات که جنبه‌ی عمومی ندارد از طریق ایمیل یا پیام خصوصی مطرح می‌شوند.
    Kaveh Ghobadi و farhad44 تشکر می‌کنند.
    هادی هژیرآذر