نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: nikon f80-f80s-f80D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض nikon f80-f80s-f80D

چون هنوز فكر مي كنم ديجيتال حداقل هنوز در شهر ما جايگاه حرفه اي بيدا نكرده است و من هم مدل انالوگ ان را دارم گفتگو درباره هر دو مدل و تفاوتها وكرايشان به ما كمك مي كند.[align=justify]
    متشكرم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

همه ميدونن sharpness نيكون حرف نداره نيكون فوق العاده است مخصوصا f100

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

سلام دوست عزيز...
    در مورد كيفيت دوربين هاي نيكون شكي نيست... اما براي اينكه در اين قسمت سو تفاهم نشه به گمان شما sharpness نيكون F100 با نيكون F80 تفاوت داره؟
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

ببخشيد فكر كنم سوء تفاهم شده منزور من sharpnes نسبت به دوربينهاي canon به نظر من دوربين f80 هم دوربين خيلي خوبيه.كلا كيفيت nikon واقعا بالاست.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

سلام مجدد... قصد گير دادن به كلمات رو نداشتم ولي اين قسمت بحث رو ميخواستم باز كنيم كه وقتي بحث دوربينهايي كه از نگاتيو استفاده ميكنن پيش مياد ... اصولا لنز مهمترين قسمتي از دوربين هست كه كيفيت عكس رو تضمين ميكنه....(من اينطور گمان ميكنم ؟ اگر اشكالي وجود داره برام توضيح بدين)
    تفاوت عمده بين دوربين هاي نيكون حرفه اي F5 به عنوان پادشاه! و F100 و إF80 اصولا در بدنه حرفه اي داشتن!!!(منظور پاره آجر بودن!) و اينكه مثلا چند فريم در ثانيه عكس ميگيره ؟ ماكزيمم سرعت شاتر و احيانا سيستمهاي فوكوس و تنظيمات با فلاش هاي جديد... مشخصاتي كه در حالتهاي استانداد(يا بهتر بگم هميشگي) تفاوتي توي كيفيت نگاتيو شما بوجود نخواهد آورد....
    حالا بحث نيكون و كنون...
    من خودم S2pro فوجي دارم و از لنز هاي نيكون استفاده ميكنم.... بدنه دوربين هم كه نيكونه فقط قسمت ديجيتالش رو فوجي ساخته ... اما هر چي توي اينترنت گشتم كه جاي معتبري بگه لنزهاي نيكون از كنون بهتره؟ من پيدا نكردم... گويا اين صحبتي هست كه تو ايران بيشتر ميشه... به هر حال اگر منبع معتبري پيدا كرديد به ما هم بگيد...
    و ديگه اينكه در سايتهايي كه به تست لنز ميپردازند... اصولا خيلي جاها نيكون از كنون يا حتي سيگما عقب ميافته و بالعكس... اصولا يعني هر لنز رو بايد تو كلاس خودش بررسي كرد... كه سيگما تامرون يا لنز دوربينتون كه نيكون يا كنون ميتونه باشه....
    شاد باشيد.
    آرش
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

yek nafar az doostan komak koneh be man mikham ba 200hezar toman ye doorbine analog bekharam va ghadam be donyaye akkasee bezaram nikonfm10khoobehlotfan sareean javab bedin