صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12
Like Tree24تشکر

موضوع: درخواست کمک جهت انتخاب عکس

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

پیش فرض پاسخ: درخواست کمک جهت انتخاب عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط pinkishmilad نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان.
    پیشاپیش معذرت میخوام اگر این بحث رو احیانا بد جا مطرح می کنم. راستش جای بهتری به ذهنم نرسید.
    من به همراه چندتا از دوستان عکاس مشغول راه انداختن یک کافی شاپ در اصفهان هستیم و قصدمون این هست که تبدیل بشه به پاتوقی واسه برو بچه های عکاس و کم کم بتونیم جلسات نقد، نمایش و... هم داشته باشیم. از اسم بردن، آدرس و ... صرف نظر میکنم تا پست جنبه تبلیغاتی نداشته باشه.

قصد این هست که در و دیوار کافه رو پر کنیم از عکسهای با موضوعات مختلف و دائما هم به روز رسانی بشن. سوالی که واسه من پیش اومد اینکه این عکسها رو چطور انتخاب کنیم. این ایده به ذهنم رسید که عکسها را خود عکاسها انتخاب کنن و خب پیش خودم گفتم چه جایی بهتر از اینجا. پس از دوستان خودم میخوام که:
    1: هر عکسی، خصوصا عکسهای مفهومی و خلاقانه و ترجیحا از عکاسهای ایرانی که مناسب میدونن، اینجا لینکش رو قرار بدن. لطفا در نظر داشته باشین که رزلوشن عکسها حتما در حد چاپ باشه.
    2: اگر منبعی جهت دانلود عکس با رزلوشن خیلی بالا میشناسین، ممنون میشم بهم معرفی کنین.

سپاس فراوان.

بدبینی دوستان عکاس را بعد از خواندن اولین پستتان باید درک کرد
    متاسفانه عکاسها در جامعه به نمونه های بیشماری از رعایت نکردن حق کپی رایت بر میخورند به عنوان مثال همین یک ماه پیش برای خرید تابلو پوستر به یک مغازه حوالی منزلم در تهران رفته بود که مغازه ای بود که تابلو پوستر های در قاب ونگه ( اصطلاحی که خودشان بکار میبرند ) داشت بنده هم چون سایز یک متر در دو متر میخواستم سفارش دهم ایشان گفتند که باید به بانک بزرگاش مراجعه کنند ببینید چیزی هست و به من خبر بدهند بعد از یک هفته خبری نشد تا این که دوباره به فروشگاه سرزدم و گفتم که در مورد رزولشن من خیلی وسواس دارم و حاضر نیستم یک عکس مانند نمونه های روی دیوار که همه کیفیتی بدی داشتن داشته باشم و خودم را هم عکاس معرفی کردم با کمال تعجب دیدم که ایشان از من عکس میخواهد که به او بدهم (مجانی) تا کارهایش را به قول خودش پیشرفت دهد بعد دیدم برای من چیزی پیدا نکرده و ولی سوتی بزرگتری داد و این که در جلو چشم من وارد بانکش شد و چیزی نبود جز سایت فلیکر و میگفت در قسمت سرچ بانک ما بنویس چه چیزی میخواهی پیدا میشود انتخاب کن و حدود قیمت برای کارت هم در حد 250 تا 300 هزار تومان میشود این افتضاحات در کشورما خیلی هم همه گیر هستند متاسفانه
    در تاریخ همین پست از این آقا هنوز خبری نشده و بنده هم یک هفته هست که یک عکس از اینترنت از طریق سایت دریمز تایم به قیمت 24 دلار دانلود کردم ( یعنی خریدم ) بعد به آتلیه آشنام دادم شاسی کردم و قاب ونگه درست مانند مغازه با ده برابر کیفیت بهتر و برایم 160 تومان با در نظر گرفتن قیمت عکس در آمد خوپ امروز به من حق بدید که وقتی نوشته شما را میبینم بدبین باشم .
    اینجا ایرانه جای که مردم با 360 هزار تومان حقوق دارند در شهری که باید یک میلیون تومان در ماه خرج کنی به تعادل رسیده و زندگی میکنند پس دیدن این موضوعات و سو استفاده ها خیلی من نوعی را شکاک و بد بین کرده .
    pinkishmilad تشکر می‌کند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

كاربر آشنا pinkishmilad آواتار ها
    تشکر کرده
    70

پیش فرض پاسخ : پاسخ: درخواست کمک جهت انتخاب عکس

خوب بالاخره کافه عکس ما هم راه افتاد. شخصا فکر میکردم کمکی بیشتری از دوستان اینجا بگیرم... اشکالی نداره خوشبختانه اگه در دنیای مجازی خبری نیست در دنیای واقعی دوستان جبران کردن.

تشکر از همه
    amirmisagh تشکر می‌کند.
    And I raise my glass to everyone I'll never see again canon EOS 60D + 18-135 + 10-22 + fuji fine pix s100

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2