صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 44
Like Tree3تشکر

موضوع: معرفي عكس هاي ديجيتال

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

اي بابا
    من هم عكس خودم رو ميبينم . هم عكسهاي آرش رو ....
    به هر حال لطفا به اين لينك برين :

http://www.pbase.com/image/27056030AHOORA
    :: I want to live till i die , no more , no less ::
    Sh.Jahansooz

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام به دوستان
    من حرفهاي ساناز(خانوم يا آقا :wink: ) را قبول دارم اما به نظر من اگه كسي بخواهد منتظر همچين مناظري كه مد نظر شما است بگردد تقريبا هر سال فقط 1 بار همچين موقعيتي براي اوون پيش مياد و در همچين لحظهاي فقط حدود 50/ در صد احتمال دارد اوون عكس به همون خوبي در بيادكه انتظارش را داريم
    پس من فكر ميكنم كه ما بايد سعي كنيم كه عكسهايي آنچناني بگيريم اما نه اينكه يا اين عكسها يا هيچ عكسي(نظر شخصي خودم بود)
    اما به اطلاع دوستان ميرسانم كه من my foto pageرا آپگريد كردم
    http://aliyousefian.fotopages.com
    و خوشحال ميشوم كه دوستان عكسها را ديده و نظراتشون را اعلام كنند
    اهورا جان به نظر من عكس با هالي گرفتي و قشنگه(اين زنه بازيگر نيست)اما فكر كنم گرفتن اين عكس هم براي خودش داستاني دارد در ضمن اكثر عكسهايتون به يك صورت است كه فكر كنم اسم خاصي داشته باشد خوشحال ميشوم كه در اين باره يك كمي توضيح دهيد(منظورم عكسهايي است كه از صورت و بسيار نزديك گرفته يد) شرمنده ها :(
    در ضمن آرش جان عكساتون خيلي قشنگ بود به خصوص عكس دومي
    و اما يك نظر دارم براي اين اتاق
    نظر من اين است كه : در اين اتاق افراد به دو صورت عكسهاي خودشون را نشون ميدهند
    دسته اول: افرادي كه بصورت تك عكس (فقط 1 عكس )عكسشان را در اين اتاق ميگذارند كه بهتر است دوستان اشكالات و خوبيهاي آن عكس را مطرح كنند
    دسته دوم:افرادي كه عكسهايشان (چند عكس)در اين اتاق ميگذارند كه بهتر است دوستان لطف كنند و از بين آن عكسها بهترين و بدترين عكس را انتخاب كرده و دليل آن را بنويسند
    و دسته سوم: افرادي كه اكثرا آدرس يك صفحه را ميدهند كه بهتر است دوستان در اين موارد بهترين و بدترين عكس را فقط از بين آخيرين عكسهاي گرفته شده توسط آن فرد گرفته شده را با دليل اعلام كنند
    و در اينجا از مدير انجمن يا آقا آرش تقاضا ميكنم كه گذاشتن عكس در بين نوشته ها را براي دوستان توضيح دهند به نظر ميآيد كه دوستان در اين مورد اشكال دارند
    ببخشيد پر حرفي كردم
    با تشكر يوسفيان

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

سلام
    آقاي يوسفيان اگر بنده جسارتي كردم . متاسفم . اصلا قصد ايراد گيري در بين نيست. عكسهاي شما و همه ي دوستان عزيز بسيار عاليه .... منظور من فقط پيدا كردن سوژه هاي خاص در طبيعت نيست.... منظورم چيدن سوژه براي عكاسي كردن و داشتن نگاه خاص است ... حتي به همان طبيعت ... درضمن من هم آقا نيستم :twisted:
    به هر حال موفق باشيد...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض نوع دوربين

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz
    با عرض سلام
    آقاي رحيمي لطفا بگوييد با چه دوربيني كار مي كنيد؟ متشكرم . عكسهاي زيباي كارت پستالي گرفتيد. موفق باشيد.

سلام ساناز خانم من با دوربين Sony F717 كار ميكنم از اين دوربين هم خيلي راضي هستم, 5 مگاپپيكسلي, راستي از كدوم عكسها خوشتون اومده, خوشحال ميشم نظر بديد.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت همه دوستان
    راستش آقاي يوسفيان من متوجه منظورتون در مورد عكسهام نشدم .. ممنون ميشم بيشتر توضيح بدين .
    در ضمن در مورد سوالتون هم (اين زنه بازيگر نيست!! ) اين ايشون خانم رزيتا غفاري بازيگر سينما و تلوزيون هستند !

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Anonymous
    سلام خدمت همه دوستان
    راستش آقاي يوسفيان من متوجه منظورتون در مورد عكسهام نشدم .. ممنون ميشم بيشتر توضيح بدين .
    در ضمن در مورد سوالتون هم (اين زنه بازيگر نيست!! ) ايشون خانم رزيتا غفاري بازيگر سينما و تلوزيون هستند !
    شرمنده ، من باز يادم رفت login كنم...
    Sh.Jahansooz

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

سلام...
    يه مدت نبودم....
    خيلي چيزا بايد بنويسم...
    كمي پراكنده است... تو پستهاي مختلف سعي ميكنم امروز بنويسم....
    اول در مورد عكس بين نوشته ها...
    وقتي كه ميخواهيد عكس بين نوشته هاي فروم قرار بديد اول بايد عكس يه جايي توي اينترنت باشه... مثلا سايت PBASE اما! يه مشكل وجود داره اونم اينه كه در صورتي كه شما مجاني عضو شده باشيد PBASE لينك شما رو ميبنده و نميتونيد اون عكس رو بطور مستقيم از روي سرور برداريد..(مشكلي كه توي يكي از پست هاي من بوجود اومده بود در مورد نويز)
    اما Free Server هاي ديگه اي هستن كه اصولا ميتونين از اونها استفاده كنين و عكستون رو اونجا بگذارين و بردارين! كه توي فروم چند تا پست در اين مورد بود... ولي چون خودم host دارم ديگه تستشون نكردم ... اطلاعات دقيق تر رو دوستاني كه استفاده كردن ميتونن بدن...
    اما بهترين روش داشتن host شخصي است كه مال خودتونه و ميدونين چي كارش كنين... گمانم داشتن يه صفحه خانگي براي هر كسي تجربه خوبيه + اينكه هزينه زيادي نداره + اينكه اينجور مواقع ميتونين ازش استفاده كنين... و عكسهاتون رو اونجا آپلود كنيد(هرچند كسي توي صفحه خودتون نبينتش) و جاي ديگه اي ازش استفاده كنيد. روش كار هم:
    آدرس عكس رو توي اون قاب عكس بالاي TXT BOX فروم PASTE مي كنيد...
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

اهورا خانوم من به خاطر اشتباهي كه كردم خيلي خيلي شرمندم(اما چقدر شما نوشته ها را دقيق ميخونيد)
    آرش جان از راهنمايي كه به من كرديد ممنونم :wink:
    و يه خواهش از دوستان دارم كه دوستان در موضمع متنشان اسم دوربيني را كه با اوون كار ميكنن بنويسيند تا با ديدين عكسها بتونيم يه مقايسه كوچيك روي دوربينها هم داشته باشيم :آقاي رحيمي من با عكسهاي قسمت misk خيلي حال كردم
    كسي راجب عكساي جديد من نظري نداره :(
    به هر حام من دوباره شرمندم اگه باعث ناراحتي كسي شدم
    با تشكر علي

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

علي جان اختيار دارين ، اين چه حرفيه ، من فقط يه توضيح مختصر دادم
    در مورد پيشنهادتون هم من كاملا موافقم . ذكر مدل دوربين براي مقايسه عكسها ميتونه خيلي مفيد باشه .
    راستي علي جان من خانوم هم نيستم ، شهرام جهانسوز هستم !... :wink:
    Sh.Jahansooz

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض عكسهاي جديد

سلام به دوستان عزيز ...

از نظراتتون ممنونم .... از علي - اهورا - حسام - ساناز - آرش (فارسي و انگليسي) :wink: و .....
    چند تا عكس جديد ارسال كردم به ادرس زير خوشحال ميشم كه ببينيد و نظر بدبد .....

http://drizzle.fotopages.com/

موفق باشيد.
    فرصتهاي خوب نصيب كساني خواهد شد، كه منتظر آن مي مانند.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین