صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28
Like Tree21تشکر

موضوع: مشکلات adobe photoshop cc

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

این تصویر با لنز 10-24 فوجی و بدنه X-H1 گرفته شده میتونید فایل 24 مگاپیکسلی را هم در همون صفحه مشاهده کنید به جزئیات برگ درختان و سایر قسمتها توجه کنید آیا بنده اشتباه میکنم یا واقعا دیتیل در حد و اندازه مجموعه 28-29 میلیونی نیست ؟
    تصویر

كاربر همراه KHAKSAR آواتار ها
    تشکر کرده
    7261

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    این تصویر با لنز 10-24 فوجی و بدنه X-H1 گرفته شده میتونید فایل 24 مگاپیکسلی را هم در همون صفحه مشاهده کنید به جزئیات برگ درختان و سایر قسمتها توجه کنید آیا بنده اشتباه میکنم یا واقعا دیتیل در حد و اندازه مجموعه 28-29 میلیونی نیست ؟
    تصویر
    سلام. فایل خام رو بی زحمت لطف کنید. (با چند تا بادی فوجی کار کردم تا بحال رو هیچ کدوم یه همچین مشکلی ندیدم) و یه سوال شاید بی ربط: شاتر رو چا حالتیه؟
    obsidiyan تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    6350

سلام متاسفانه فایل خام این تصاویر در سایت وجود نداره عکس مربوط به سایت جوزا هست . شما با کدوم برنامه ادیت انجام میدید ؟ اکثر عکسهای سایت جوزا همین مشکل را دارند! من فکر میکنم به خاطر برنامه ادیت باشه خروجی برنامه کپچر وان اونطور که ادعا شده خیلی با فوتوشاپ و لایت روم متفاوته .
    DELL تشکر می‌کند.

كاربر همراه KHAKSAR آواتار ها
    تشکر کرده
    7261

سلام متاسفانه فایل خام این تصاویر در سایت وجود نداره عکس مربوط به سایت جوزا هست . شما با کدوم برنامه ادیت انجام میدید ؟ اکثر عکسهای سایت جوزا همین مشکل را دارند! من فکر میکنم به خاطر برنامه ادیت باشه خروجی برنامه کپچر وان اونطور که ادعا شده خیلی با فوتوشاپ و لایت روم متفاوته .
    سلام. آقا من متوجه نشدم؟ الان این مشکل رو خود شما با بادیتون دارین یا داستان یه چیز دیگه اس؟
    Kourosh Kahal و obsidiyan تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط KHAKSAR نمایش پست ها
    سلام. آقا من متوجه نشدم؟ الان این مشکل رو خود شما با بادیتون دارین یا داستان یه چیز دیگه اس؟
    سلام جناب خاکسار نخیر بنده در حال بررسی عکسهای X-H1 هستم برای خرید اگه این مورد حل شده باشه در خریدش شک نخواهم کرد. چون ویدئو های زیادی هم دیدم که برای این مشکل راه حل ارائه دادن مثل استفاده از نرم افزارهای دیگه و ... و همین که اخیرا اعلام شده امکانی به برنامه آدوبی (Enhance Details)اضافه شده نشون میده این برنامه خروجی خوبی برای فایل خام فوجی ارائه نمیده. بعضا پس زمینه عکس انگار با رنگ روغن نقاشی شده
    DELL و KHAKSAR تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    783

با سلام، اگر می‌خواهید با بدنه فوجی فرمت خام عکاسی کنید، باید ACR فراموش کنید و فقط با Capture One کار کنید، خروجی ACR در مورد فایلهای فوجی اصلا قابل مقایسه با Cpture One به ویژه در شارپنس نیست و مشکل آبرنگی شدن را ندارید. تو ورژنهای جدید Capture One شبیه سازاهی فیلم فوجی را نیر ساپورت میکنه و یک نسخه Pro هم برای فوجی زده. آخرین ورژنش هم که تقریبا کمتر از یک ماه امده رندر فایلهای فوجی را بهبود داده است.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط soltaani نمایش پست ها
    با سلام، اگر می‌خواهید با بدنه فوجی فرمت خام عکاسی کنید، باید ACR فراموش کنید و فقط با Capture One کار کنید، خروجی ACR در مورد فایلهای فوجی اصلا قابل مقایسه با Cpture One به ویژه در شارپنس نیست و مشکل آبرنگی شدن را ندارید. تو ورژنهای جدید Capture One شبیه سازاهی فیلم فوجی را نیر ساپورت میکنه و یک نسخه Pro هم برای فوجی زده. آخرین ورژنش هم که تقریبا کمتر از یک ماه امده رندر فایلهای فوجی را بهبود داده است.
    ممنون جناب سلطانی بله اتفاقا خروجی کپچر وان واقعا با ACR قابل مقایسه نیست خیلی تفاوت وجود داره هنگام نصب کپچر وان در صفحه فعال سازی یک قسمتی برای انتخاب قرار دادن که یکیش برای فوجی هست . البته نمیدونم منظورتون این هست یا اصلا یک فایل نصبی مخصوص فوجی هم بصورت جداگانه وجود داره .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    783

ممنون جناب سلطانی بله اتفاقا خروجی کپچر وان واقعا با ACR قابل مقایسه نیست خیلی تفاوت وجود داره هنگام نصب کپچر وان در صفحه فعال سازی یک قسمتی برای انتخاب قرار دادن که یکیش برای فوجی هست . البته نمیدونم منظورتون این هست یا اصلا یک فایل نصبی مخصوص فوجی هم بصورت جداگانه وجود داره .
    سلام، خواهش میکنم، بله منظورم همان گزینه مربوط به فوجی است و فایل نصبی جداگانه برای فوجی ندارد. جالبه که C1 تو رندر فایلهای کنون و نیکون هم بهتر از ACR عمل میکند، فقط اوایل کار باهاش تا به ابزارهاش عادت کنید یکمی اذیت میکنه ولی بعد از یک مدتی میبینید کار کردن باهاش خیلی راحت تر از ACR است.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3