صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32
Like Tree14تشکر

موضوع: پاناسونيك Fx-100 هم آمد !

كاربر آشنا whoami آواتار ها
    تشکر کرده
    20

پیش فرض پاسخ: پاناسونيك Fx-100 هم آمد !

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها
    والله مشهدی جان من نمی دونم شما کجای موبایل آینه دیدی که ما ندیدیم!:biggrin: :biggrin: :biggrin:
    ولی این دوربینیک مد سلف پرتره داره که من نفهمیدم چی کار می کنه...
    عجيبه كه آينه رو نديدين تو اكثر دوربينها هست مثل يه دكمه ي استيل رنگ كه معمولا با خود لنز قرينه ايجاد كرده !

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

جالب بود.آخه من توی دوربین های اطرافم که اکثرا نوکیا هست ندیده بودم
    فقط یک سوال : آیا این آینه ها دقیقا همان میدان دید لنز را ارائه می دهند ؟
    وگرنه که به غیر از برای آرایش کردن به درد نمی خورند !!!
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

کسی میدونه قیمت این دوربین چند است و آیا در ایران موجود هست ؟

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط arasho نمایش پست ها
    کسی میدونه قیمت این دوربین چند است و آیا در ایران موجود هست ؟
    سلام
    این دوربین تازه معرفی شده و حتی در خارج از ایران هم هنوز موجود نیست!!!

و احتمالا" تا اواخر تابستان هم نباید منتظرش باشی, قیمتش هم فکر کنم بین 400 تا 450 باشه.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه بهرنگ آواتار ها
    تشکر کرده
    606

نقل قول نوشته اصلی توسط sibsabz نمایش پست ها
    این هم آدرس چند تا سمپل !
    البته همش رو رو ایزوی 80 و 100 گرفته ( اگه مردی یه ایزو 800 بزار ببینیم چیکاره ای !)

http://panasonic.co.jp/pavc/global/l...els/fx100.html
    با با تو دیگه کی هستی ؟با سلام دوست عزیز از این دوربین با این مشخصات کسی با ایزوی 800 عکاسی نمیکونه که من خودم با fz50 کمتر سراغ این حساسیتها میرم.این دوربینو همین طور که از سمپل هاش مشخصه ماتسوشیتا برای مسافرت های خانوادگی وعکاسی از مناظر مسافرتی با لنز واید 28 طراحی کرده.اگه یکم بی انصاف نباشیم ودقت کنیم هر عکسی که پاناسونیک بصورت سمپل از دوربین هاش گذاشته تا حالا نشان دهنده نوع استفاده از دوربین میباشد .با مشاهده دقیق می بینیم که نتایج عکاسی واید دوربین از منظره خوبه ولی در بقیه کمی ایراد داره.

بهرنگ پاشایی
    Canon EOS 7D\BG-E7 Battrey Grip\Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM\Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM\MANFROTTO MN190X PROB+MN322RC2

تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: پاناسونيك Fx-100 هم آمد !

سلام

بالاخره این دوربین كامپكت 12 مگاپیكسلی وارد بازار شد:

قیمت در مشهد : 400 هزار تومان + كیف و مموری 512 اصلی
    farhad44 و بهرنگ تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

نقل قول نوشته اصلی توسط بهرنگ نمایش پست ها
    با با تو دیگه کی هستی ؟با سلام دوست عزیز از این دوربین با این مشخصات کسی با ایزوی 800 عکاسی نمیکونه که من خودم با fz50 کمتر سراغ این حساسیتها میرم.این دوربینو همین طور که از سمپل هاش مشخصه ماتسوشیتا برای مسافرت های خانوادگی وعکاسی از مناظر مسافرتی با لنز واید 28 طراحی کرده.اگه یکم بی انصاف نباشیم ودقت کنیم هر عکسی که پاناسونیک بصورت سمپل از دوربین هاش گذاشته تا حالا نشان دهنده نوع استفاده از دوربین میباشد .با مشاهده دقیق می بینیم که نتایج عکاسی واید دوربین از منظره خوبه ولی در بقیه کمی ایراد داره.

سلام
    اگه امضای من رو ببینین میبینید كه من داداش كوچیكه این دوربین رو دارم ( نمیدونم شایدم بابا بزرگش به حساب بیاد ) با هزار امید و آرزو یك دوربین لرزه گیر دار میگیرین كه توی نوركم عكسهای توپی بگیرید !
    بعد توی همه جشن تولد های بچه ات یا مجبوری با فلاش مستقیم از روبرو بزنی یك عكس تخت بیخود ( واقعا بیخود چون من از فلاش روبرو متنفرم بخصوص وقتی اینقدر كوچولو باشد) به دست بیاری یا اینكه بچه هایی كه در حال دست زدن هستن باید دستاشون بصورت روحی ! و متحرك بیفته یا اینكه مجبوری تو اون هاگیر واگیر مثل عكاسهای قدیم بگی لطفا هیچ كی تكون نخوره چون با لرزه گیر میخوام یك هشتم ثانیه نور بدم و اگه حرف هم بزنید لبهاتون مثل لبهای كیانوریوز توی ماتریكس یك میشه !
    خلاصه این دوربین ها به درد همه چی میخوه الا چیز متحرك در نور كم !!!!

ضمنا لطفا یك دوربین به من معرفی كنید كه در نور روز و زیر آفتاب یا خلاصه از اون سمپلهایی كه شما گفتید بد عكس بگیره ! من كه ندیدم حتی موبایل 66 كتلت هم خوب عكس میگیره !

( البته من منكر توانایی های این دوربین نیستم و بعد از مدتها تحقیق اون رو خریدم ولی خواستم بگم كه فوجی كه رقیب پاناسونیك حساب میشه كار درستی كردكه بجای سرمایه گزاری روی لرزه گیر روی كم نویز بودن كار كرد .)
    و اگر كسی دوربین كامپكت میخواد بره اونور خیلی بهتره !!
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط sibsabz نمایش پست ها
    سلام
    ..........

یا اینكه بچه هایی كه در حال دست زدن هستن باید دستاشون بصورت روحی ! و متحرك بیفته یا اینكه مجبوری تو اون هاگیر واگیر مثل عكاسهای قدیم بگی لطفا هیچ كی تكون نخوره چون با لرزه گیر میخوام یك هشتم ثانیه نور بدم و اگه حرف هم بزنید لبهاتون مثل لبهای كیانوریوز توی ماتریكس یك میشه !
    خلاصه این دوربین ها به درد همه چی میخوه الا چیز متحرك در نور كم !!!!
    .........

!!
    بابك جان

متاسفانه این تصور غلط رو خیلی ها دارند و بار ها و بارها هم توی همین فوروم دوستان توضیح داده اند ولی باز این اشتباه رایجیه.

لرزش گیر دوربین ها برای به حداقل رسوندن لرزش دست عكاسه نه فریز كردن سوژه های متحرك .

خوب طبیعی و بدیهیه كه توی جشن تولد باید با فلاش عكس بگیرید.وقتی فلاش روشن باشه هم كه دیگه دوربین لرزشگیر دار و بدون لرزش گیر توفیر چندانی ندارند .

عكاسی با نور كم و سرعت پایین و ایزوی بالا مال سوژه ی ثابته نه متحرك. البته قبول دارم فلاش بیشتر دوربین های كامپكت فاجعه است ولی دلیل نمی شه كه توی جشن تولد بدون فلاش عكس بگیرید.
    Mashhadi Vahid، KIA و بهرنگ تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: پاناسونيك Fx-100 هم آمد !

سلام

راستش من هم وقتی دوربین قبلیم رو داشتم, فكر میكردم S3 كه بگیرم, چه عكسهایی كه تو تولد و ...بگیرم

ولی بعد دیدم خیر!!!.......مشكل چیز دیگه ایه: اگر با فلاش بگیرم و سرعت بالا, كه عكسها سرد و سایه های زشت و كمی متمایل به آبی (رنگهای غیر طبیعی).....اگر بدون فلاش بگیرم كه نویز زیاد و .....افتضاح!!!

بهترین راه پایین آوردن سرعت شاتر و استفاده از حالت فلاش Slow Sync كه در پاناسونیكها Slow Shutter نام دارد میباشد كه به قول دوستمون افراد و اشیای متحرك در سرعتی مثل 8/1 ثانیه محو میشوند!!!

خلاصه نمیدانم, ولی فكر كنم هر دوربین دیگه ای هم بخرم, حتی اگر D300 باشه, تا وقتی با یك فلاش عكس بگیرم , همین مشكلها رو دارم, مگه اینكه بتونم با فلاش یا نورپردازی اضافه كاریشش بكنم.

حالا نمیدونم تفاوت فلاش اكسترنال با فلاش خود دوربین تو این قضیه چقدر میتونه باشه؟؟؟!!!
    وحيد قديري راد

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

نقل قول نوشته اصلی توسط fahad44 نمایش پست ها
    متاسفانه این تصور غلط رو خیلی ها دارند و بار ها و بارها هم توی همین فوروم دوستان توضیح داده اند ولی باز این اشتباه رایجیه.
    بله الان دیگه همه میدانند ولی سه سال پیش این دوربین برای خودش پدیده ای بود و كسی این موارد را نمیدانست.

خوب طبیعی و بدیهیه كه توی جشن تولد باید با فلاش عكس بگیرید.وقتی فلاش روشن باشه هم كه دیگه دوربین لرزشگیر دار و بدون لرزش گیر توفیر چندانی ندارند .
    الان fx100 برد فلاشش 5 متر اعلام شده ولی برای من فكر كنم 2.5 متر باشد كه واقعا مزخرف است.

عكاسی با نور كم و سرعت پایین و ایزوی بالا مال سوژه ی ثابته نه متحرك. البته قبول دارم فلاش بیشتر دوربین های كامپكت فاجعه است ولی دلیل نمی شه كه توی جشن تولد بدون فلاش عكس بگیرید
    اگه جای فلاش اكسترنال داشت لا اقل او رو به سمت سقف هدف میگرفتیم و یه چیز خوبی از كار دی می اومد.
    حتی با فلاش مستقیم هم خدابیامرز دوربین نیكون 5700 هم داشتم كه عكسهای فلاش مستقیمش كاملا رضایت بخش بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    ولی بعد دیدم خیر!!!.......مشكل چیز دیگه ایه: اگر با فلاش بگیرم و سرعت بالا, كه عكسها سرد و سایه های زشت و كمی متمایل به آبی (رنگهای غیر طبیعی).....اگر بدون فلاش بگیرم كه نویز زیاد و .....افتضاح!!!
    ایشون خوب توصیح دادن!

خلاصه نمیدانم, ولی فكر كنم هر دوربین دیگه ای هم بخرم, حتی اگر D300 باشه, تا وقتی با یك فلاش عكس بگیرم , همین مشكلها رو دارم, مگه اینكه بتونم با فلاش یا نورپردازی اضافه كاریشش بكنم
    خیالتان راحت حتی با 350d هم این مشكل را نخواهید داشت چه برسد به d300

حالا نمیدونم تفاوت فلاش اكسترنال با فلاش خود دوربین تو این قضیه چقدر میتونه باشه؟؟؟!!! :::
    فلاش اكسترنال رو میتونی رو به سقف بگیری و عكسهای خوبی داشته باشی ..
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین