صفحه 8 از 27 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 265
Like Tree443تشکر

موضوع: Panasonic Lumix DMC-FZ35 (FZ38)

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

پیش فرض پاسخ: Panasonic Lumix DMC-FZ35 (FZ38)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid705 نمایش پست ها
    خواهش میکنم،فقط لطفتون بود.
    با سپاس فراوان.
    یه سوال دیگه هم از سایر دوستان داشتم.
    من تهران نیستم اما میخوام از تهران دوربین رو بخرم.
    ممکنه جایی رو بهم معرفی کنید که بتونم دوربین و لوازم جانبیش رو با قیمت مناسب تهیه کنم؟
    به شدت ممنون از کمکتون دوستان عزیز.
    http://www.akkasee.com/forum/showpos...&postcount=110
    omid705 و amiroooo تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

خواهش میکنم،فقط لطفتون بود.
    با سپاس فراوان.
    یه سوال دیگه هم از سایر دوستان داشتم.
    من تهران نیستم اما میخوام از تهران دوربین رو بخرم.
    ممکنه جایی رو بهم معرفی کنید که بتونم دوربین و لوازم جانبیش رو با قیمت مناسب تهیه کنم؟
    به شدت ممنون از کمکتون دوستان عزیز.
    راستش منم تهران نیستم ... ولی بر اساس صحبت بقیه دوستان مجتمع تجاری پایتخت و خیابان جمهوری برای خریدن دوربین مناسبه
    در ضمن حتما از نمایندگی پاناسونیک بخرید :) آدرس نمایندگی ها رو از سایتشون می تونید پیدا کنید

اینم عکس اندازه اصلی :

http://rostamiani.persiangig.com/image/P1000814.JPG
    omid705 و amiroooo تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    71

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    راستش منم تهران نیستم ... ولی بر اساس صحبت بقیه دوستان مجتمع تجاری پایتخت و خیابان جمهوری برای خریدن دوربین مناسبه
    در ضمن حتما از نمایندگی پاناسونیک بخرید :) آدرس نمایندگی ها رو از سایتشون می تونید پیدا کنید

اینم عکس اندازه اصلی :

http://rostamiani.persiangig.com/image/P1000814.JPG
    ممنون.
    من از عکاسی خیلی سر در نمیارم،اما وقتی عکس رو کراپ کردم به نظر نویزعکس یه مقدار زیاده!
    البته شارپنس خیلی عالیه،مهارت شما هم در ماکروگرافی قابل تقدیره.
    اما می خواستم بپرسم وجود این نویز طبیعیه و من بیش از حد حساس شدم یا این که نویز این دوربین قابل تامل هستش؟
    و این قابلیت دوربین که فرمودید از دور میشه ماکرو انداخت میتونه توی نویزی شدن عکس موثر باشه یا کلا بی ارتباط هستش؟
    amiroooo تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    380

این حشره خیلی تکون تکون می خورد برای همین مجبور شدم ISO رو بزارم رو 400... مسلمه روی ISO 80 نویزش خیلی کمتره :)
    عکس های ISO 80 هم از همین منظره گرفتم که وقتی رفتم خونه تو همون پست بالا اضافه می کنم :)

البته این دوربین نسبت به رقبا با همین هندازه سنسور نویز کمتری هم داره

اینم تست نویز :

http://www.digitalcamerainfo.com/con...1451/Noise.htm
    omid705، ali_ab، amiroooo و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    71

ممنون میشم.
    خیلی ممنون از همکاری و پاسختون.
    امیدوارم از دوربینتون نهایت لذت رو ببرید.
    من هم اگر موفق به خرید بشم با چند تا تست ماکرو بر میگردم.
    amiroooo تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    380

من که از وقتی FZ35 رو دیدم خیلی ازش خوشم اومده.فکر کنم بد نیست تجربه منم بدونید تا بهتر بدونید تصمیم بگیرید

راستش FZ35 یک چیزایی داره که من خیلی باهاش حال می کنم و شاید کمتر دربارش صحبت شده
    نمی دونم اون دوربینای دیگه این امکانات رو دارن یا نه ،شاید بعضی از این چیزایی که میگم بدیهی باشه چون دوربین قبلی که داشتیم Canon A520 بود و من بعضی از برتری ها رو در مقایسه با اون میگم. اگه اینطوره لطفا بگین تا خودمم بدونم :20:

1.حالت RAW + JPEG داره که هر دو فرمت رو با هم ذخیره می کنه .اینجوری بعدا می تونید با Photoshop یا Light Room رنگ و کنتراست و ... عکس رو اصلاح کنید بدون اینکه کیفیت افت کنه. اون 2 تا دوربین دیگه RAW ذخیره نمی کنن.برای همین اگه عکسی نیاز به اصلاح داشته باشه.مثلا یک قسمت عکس سیاه یا سفید شده باشه دیگه درست نمیشه ! کلا اصلاح کردن تصاویر RAW خیلی نتیجه بهتری داره
    این عکس رو ببینید (البته من هنوز خیلی تو این زمینه آماتورم.اگه مشکلی داره به بزرگیتون ببخشید) :

2.حالت Tele Macro داره که باهاش می تونید از فاصله یک متری با زوم 18X عکس ماکرو بگیرید.:31: در غیر این صورت باید از فاصله 5 سانتی متری از پروانه عکس بگیرید !!!
    اینم یک عکس Tele Macro از پروانه با ISO 80
    این عکس در اندازه اصلی هست و فقط Crop کردم تا کیفیت اصلی عکس رو ببینید... این عکس رو با زوم 18X و ایستاده گرفتم بدون پایه با لرزشگیر .برای همین شاید دستم یکم لرزش داشته که این مورد رو هم در نظر داشته باشید

فوکوس سریع و دقیقی داره.اگه یکم فوکوس کردن رو طولش می داد پروانه رفته بود حتی توی آخرین زوم هم خیلی راحت فوکوس می کنه.اینجوری هیچ سوژه ای رو از دست نمی دی.شاید اون دوربین های دیگه هم اینطوری باشن ، می دونم Fuji S9500 با اینکه دوربین خیلی خیلی خوبیه ولی تو 10X زوم هم گیج می زنه و خیلی وقتا نمی تونه فوکوس کنه ! (دوربین دیگه ای نبود)

3.تو حالت P اندازه دیاف و سرعت شاتر رو خودش تعیین می کنه ولی می تونید این 2 تا رو نسبت به هم کم و زیاد کنید و برای تعیین عمق میدان مجبور نیستید برید به حالت S یا A یا M

4.دکمه فیلمبرداری سریع ! من اصلا فکر نمی کردم این امکان زیاد به درد بخوره.چون حالت فیلمبرداری با کلی تنظیم دستی داره ولی فکرشو بکن داری از یک پروانه با زوم بالا عکس می گیری و به زور کادرتو تنظیم کردی یا از یه بچه شیطون که همش داره تکون تکون می خوره... یهو تصمیم می گیری از کاراشم فیلمبرداری کنی. این دکمه تو همین زوم و کادری که داری فورا شروع می کنه به فیلمبرداری

5.Joystick ! همراه با دکمه های 4 جهت خیلی کار رو راحت تر می کنه باید کار کنید تا ببینید. با فشار دادن اون می تونید به منوی تنظیمات سریع دسترسی داشته باشید

6.همه چیز خیلی دم دسته.دکمه های اختصاصی برای تنظیم کردن Expoture یا Bracet و Timer و Focuse دستی یا ماکرو یا خودکار و فلاش و نمایش آخرین عکس های گرفته شده و عکاسی پی در پی و قفل کردن فوکوس و View Finder. کار دکمه نشون دادن عکس رو هم می تونید عوض کنید و مثلا ISO یا iContrast و ... بزارین

7.باتریش خیلی با دوامه .پریروز رفته بودیم 13 به در. 1 باتری یدک هم برده بودم. بعد از اینکه بیشتر از 200 تا عکس تو حالت JPEG+RAW گرفتم با چند تا فیلم مموری 8 گیگابایتم پر شد ولی فقط 1/3 باتری مصرف شده بود و باتری یدک هم اصلا لازم نشد !

تو حالت Auto هم خیلی بیشتر از انتظار من تنظیمات داره.شاید این امکانات شاخصی برای انتخاب این دوربین نباشه ولی مسلما برای مبتدی تر ها خیلی به درد می خوره . چند تا از امکانات جالبشو می نویسم :

1.حالت Inteligent Auto داره که خودش تشخیص میده داری تو اتاق عکس می گیری یا ماکرو یا پرتره و... و تنظیم دوربین رو می بره تو اون حالت

2.اگه ISO رو تو حالت Auto بزاری می تونی براش حد اکثر تعیین کنی. اینجوری نمی تونه ISO رو خیلی بالا ببره و عکس رو خراب کنه ولی در عین حال هر جا لازم نبود ISO رو کم می کنه

3.تو حالت های خودکار یک سری حالت Creative داره برای غیر عکاس ها .مثلا 4 تا حالت پرتره داره که تو حالت Creative می تونی تعیین کنی پشت زمینه سوژه چقدر مات باشه .در واقع عمق میدان رو کم و زیاد می کنه ولی کاربرای معمولی هم بدون دونستن جزئیات عکاسی می تونن عمق میدان رو کم و زیاد کنن. یا تو عکاسی ورزشی می تونید Motion Blur رو کم و زیاد کنید. در مورد عکاسی از منظره و غیره هم همینطوره .در حالت معمول عکاس باید از تنظیمات S و p و A و M سر در بیاره تا بتونه این کارا رو بکنه

4.می تونه فوکوس رو روی یک سوژه خاص قفل کنه و اونو دنبال کنه ! مثلا برای عکس گرفتن از یک بچه شیطون که همش تکون می خوره خیلی کمک می کنه

کلا خیلی بیشتر از اونی که تو ریویوو ها دیده بودم خوبه و همینطور که معلومه خیلی هم راضیم

نویزشم که از SX20 و HX1 کمتره

منبع :
    کد:
    http://www.digitalcamerainfo.com/content/Panasonic-Lumix-DMC-FZ35-Digital-Camera-Review-21451/Noise.htm
    موفق باشید
    ویرایش توسط rostamiani : Tuesday 6 April 2010 در ساعت 17:32
    omid705، ali_ab، barca007 و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    71

از توضیحات بسیار کاملتون ممنون جناب رستمیانی.
    مورد اول که فرمودید یعنی داشتن فرمت RAW البته به همراه داشتن فکوس دستی یکی از اصلیترین دلایل من واسه خرید این دوربین هستند.
    عکس سمت راست اصلاح شده هستش؟
    خیلی تفاوت داره!
    توی همون سایتی که آدرس داده بودید واسه تست نویز من کل مقایسش رو مطالعه کردم.
    از لحاظ نویز و رزولیشن بسیار عالی عمل کرده اما طبق آزمایشات اون سایت هم لرزشگیر نسبتا ضعیفی داره هم این که نسبت به سایر رقبا رنگ ها رو غیر طبیعی تر نشون میده.
    البته وقتی سمپل هاش رو دیدم چنین چیزی مشهود نبود!
    حالت تله ماکرو رو خیلی باهاش حال کردم،واقعا دوست داشتنی و کاربردی هستش،اما فرمودید حالت Tele Macro داره که باهاش می تونید از فاصله یک متری با زوم 18X عکس ماکرو بگیرید.:31: در غیر این صورت باید از فاصله 5 سانتی متری از پروانه عکس بگیرید !!!
    یعنی فوکوسش در حالت ماکرو یا 5 سانتیمتر یا هیچی؟
    ببخشید این سوالات مبتدیانه رو میپرسم،این اولین دوربینمه که میخوام بخرم!
    در مورد سرعت فوکوسش که تمامی سایت ها و ریویو ها این رو یکی از نقاط قوتش دونستن،این دوربین واقعا فوکوس سریعی داره و این خیلی قابلیت مهمیه
    قابلیت فیلمبرداری سریع رو هم کاملا باهاتون موافقم،اما یه سوال.
    جایی که دکمش قرار گرفته خوش دسته ؟
    مثلا کنون دکمه فیلمبرداری سریعش خیلی بزرگتره و به راحتی در دسترس قرار داره.
    از کیفیت فیلمش راضی هستید؟
    از کیفیتش،وضوح تصویر،پرش پیدا نمیکنه؟
    چون داخل همون سایتی که آدرس داده بودید فیلمبرداریش رو خیلی کوبیده بود!
    البته منظورم این نیست که در حد دوربین فیلمبرداری ازش انتظار داشته باشم.
    اما میخوام بدونم در اون حدی هست که تبلیغ میشه و گفته میشه فیلمبرداری HD داره؟
    چون بالاخره داریم هزینش رو میپردازیم!!!
    یه سوال هم در مورد عکاسی پیاپی داشتم.
    داخل سایت imaging-resource نوشته سرعت عکاسی پیاپی یا Continuous Speed در این دوربین 2.33 فریم بر ثانیه هستش اما تنها 3 شات!!!
    یعنی فقط میتونیم 3 شات عکس پیاپی بگیریم یا اگر سرعت رو کم کنیم قابلیت گرفتن شات های بیشتری رو داره؟
    آخه 3 شات که به جایی بر نمیخوره!!!:confused:
    جدا از باطریش راضی هستید؟
    چون داخل ریویو زده باطریش 470 شات میگیره اما sx20 رو زده 600 شات!
    که این خیلی اختلاف فاحشی هستش اگر واقعا اینجور باشه.
    امکاناتی که فرمودید توی حالت Auto داره به درد من خیلی میخوره چون هنوز آماتورم:biggrin:

پس شما که استادید و از دوربین راضی،یه جورایی از سر ما آماتورها هم زیاده!
    ممنون از توضیحات کاملتون.
    خیلی خیلی آموزنده بود و کمک کرد.
    دیگه هیچ شکی توی خریدش ندارم.
    amiroooo و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    380

از توضیحات بسیار کاملتون ممنون جناب رستمیانی.
    مورد اول که فرمودید یعنی داشتن فرمت RAW البته به همراه داشتن فکوس دستی یکی از اصلیترین دلایل من واسه خرید این دوربین هستند.
    عکس سمت راست اصلاح شده هستش؟
    خیلی تفاوت داره!
    توی همون سایتی که آدرس داده بودید واسه تست نویز من کل مقایسش رو مطالعه کردم.
    از لحاظ نویز و رزولیشن بسیار عالی عمل کرده اما طبق آزمایشات اون سایت هم لرزشگیر نسبتا ضعیفی داره هم این که نسبت به سایر رقبا رنگ ها رو غیر طبیعی تر نشون میده.
    البته وقتی سمپل هاش رو دیدم چنین چیزی مشهود نبود!
    حالت تله ماکرو رو خیلی باهاش حال کردم،واقعا دوست داشتنی و کاربردی هستش،اما فرمودید حالت Tele Macro داره که باهاش می تونید از فاصله یک متری با زوم 18X عکس ماکرو بگیرید. در غیر این صورت باید از فاصله 5 سانتی متری از پروانه عکس بگیرید !!!
    یعنی فوکوسش در حالت ماکرو یا 5 سانتیمتر یا هیچی؟
    ببخشید این سوالات مبتدیانه رو میپرسم،این اولین دوربینمه که میخوام بخرم!
    در مورد سرعت فوکوسش که تمامی سایت ها و ریویو ها این رو یکی از نقاط قوتش دونستن،این دوربین واقعا فوکوس سریعی داره و این خیلی قابلیت مهمیه
    قابلیت فیلمبرداری سریع رو هم کاملا باهاتون موافقم،اما یه سوال.
    جایی که دکمش قرار گرفته خوش دسته ؟
    مثلا کنون دکمه فیلمبرداری سریعش خیلی بزرگتره و به راحتی در دسترس قرار داره.
    از کیفیت فیلمش راضی هستید؟
    از کیفیتش،وضوح تصویر،پرش پیدا نمیکنه؟
    چون داخل همون سایتی که آدرس داده بودید فیلمبرداریش رو خیلی کوبیده بود!
    البته منظورم این نیست که در حد دوربین فیلمبرداری ازش انتظار داشته باشم.
    اما میخوام بدونم در اون حدی هست که تبلیغ میشه و گفته میشه فیلمبرداری HD داره؟
    چون بالاخره داریم هزینش رو میپردازیم!!!
    یه سوال هم در مورد عکاسی پیاپی داشتم.
    داخل سایت imaging-resource نوشته سرعت عکاسی پیاپی یا Continuous Speed در این دوربین 2.33 فریم بر ثانیه هستش اما تنها 3 شات!!!
    یعنی فقط میتونیم 3 شات عکس پیاپی بگیریم یا اگر سرعت رو کم کنیم قابلیت گرفتن شات های بیشتری رو داره؟
    آخه 3 شات که به جایی بر نمیخوره!!!
    جدا از باطریش راضی هستید؟
    چون داخل ریویو زده باطریش 470 شات میگیره اما sx20 رو زده 600 شات!
    که این خیلی اختلاف فاحشی هستش اگر واقعا اینجور باشه.
    امکاناتی که فرمودید توی حالت Auto داره به درد من خیلی میخوره چون هنوز آماتورم

پس شما که استادید و از دوربین راضی،یه جورایی از سر ما آماتورها هم زیاده!
    ممنون از توضیحات کاملتون.
    خیلی خیلی آموزنده بود و کمک کرد.
    دیگه هیچ شکی توی خریدش ندارم.
    قابلی نداشت ... انجام وظیفه بود
    من هنوز عکاس آماتور هم حساب نمیشم چه برسه به ...
    ولی عکاسی رو خیلی دوست دارم

1.بله اصلاح شده هستو با برنامه Adobe LightRoom یه مقدار Saturation و Contrast و ... رو دستکاری کردم .در واقع می خواستم بگم اگه فرمت RAW نباشه زیاد ور رفتن با این پارامتر ها کیفیت عکس رو کم می کنه !

2.رد مورد رنگ از رقبا ضعیف تره ... ولی رنگ رو میشه اصلاح کرد مخصوصا وقتی RAW هم داشته باشه ولی نویز رو تقریبا نمیشه کاری کرد. برای همین نویز کم تر خیلی مهم تره ! لرزشگیرشم قویه . وقتی ایستاده بشه با زوم 18X از پروانه عکس گرفت، نمیشه بهش گفت ضعیف. ولی HX1 خیلی لرزشگیر خیلی بهتری داره !!!

3.وقتی تو حالت ماکرو عکس می گیرید بدون زوم نوشته 0.01m وقتی تا 10X زوم می کنید کم کم این مقدار زیاد میشه تا 2m .اگه برید به 11X یهو گوشه صفحه می نویسه Tele و 1m رو نشون میده ! یعنی برای حالت Telemacro فقط کافیه تو حالت ماکرو زوم کنید

4.تو کسری از ثانیه فوکوس می کنه ولی اگه یهو از یک جای نزدیک بخواد روی یک جای خیلی دور فوکوس کنه ممکنه یکی دو ثانیه طول بکشه تا فوکوسش کنه ... ولی در نهایت دقیق فوکوس می کنه :)

5.در مورد خوش دستی تا حد زیادی بستگی به دست خودتون داره ! باید از نزدیک ببینید. ولی جزو دوربین های خوش دسته. همینکه همه چی سمت راسته یه مزیته .چون به دلیل سبک تر بودنش می تونید یک دستی هم عکس بگیرید !

6.راستش تا حالا از این قابلیت استفاده نکردم !!! البته به درد می خوره ولی نه اونقدرا .فکر کنم 3 تا عکس هم کافی باشه. ولی به هر حال یه مد Burst هم داره که با کیفیت 3MP تو هر ثانیه 8 تا عکس می گیره و تا وقتی دستتو رو دکمه نگه داری ادامه می ده !!!! یک حالت هم داره که با عکس 3 مگا پیکسل تو هر ثانیه یک عکس می گیره با فلاش !!! یعنی فلاشش تو یک ثانیه شارژ میشه ...

7. باتری رو هم که توضیح دادم ... توی 6 ساعت گردش و کلی عکس و فیلم و زوم کردن و ... بعد از اینکه اومدیم و کل حافظه 8 گیگابایت رو خالی کردم هنوز 1/3 باتری مصرف شده بود و تازه باتری یدک هم پر بود ! چرا نا راضی باشم ! تازه اگه آدم روزی یک بار باتری عوض کنه که به جای بر نمی خوره
    حتی اینم اگه برای شما کم بود یک باتری یدک دیگه هم بخر
    ولی کلا مصرف باتری کاملا بستگی داره به نوع استفاده. فلاش زدن و زوم کردن و روشن موندن ال سی دی و ... باتری مصرف می کنه :)

8.زوم این دوربین هم دو حالت داره .تو یکی سریع زوم می کنه و تو یکی آروم شروع به حرکت می کنه و کم کم سرعتش زیاد میشه. حالت دوم تو فیلمبرداری خیلی فیلم رو قشنگ تر می کنه

9.تو حالت فوکوس دستی هم دو حالت داره .تو حالت اول قسمتی از وست تصویر رو بزرگ تر نشون میده تا فوکوس رو بهتر تنظیم کنید و تو حالت دوم کل صفحه رو بزرگ نشون میده ... و وقتی فوکوس می کنید دوربین قبلی که داشتم فاصلا تقریبی تا جسم رو نشون می داد ولی اینجا منطقه تقریبی فوکوس رو نشون میده. مثلا می نویسه 2m تا 3m فوکوس داره ! که همون عمق میدانه و با زوم کردن کوچکتر میشه

البته امکانات این دوربین خیلی بیشتر از چیزی بود که گفتم... من دیگه فرصت نداشتم توضیح بدم
    مثلا iContrast و Extended Zoom و Face Resistering و ...

شاید یکی از مشکلاتش اینه که قسمت اصلی منو 7 صفحه داره که البته چیزای پر استفاده همون اول هستند :)

در آخر توصیه می کنم خیلی وسواس به خرج ندی ... حتما بعد از خریدنش تصورت با واقعیت خیلی فرق داره. اگه این دوربین رو تو تصوراتت خیلی بزرگ کرده باشی ممکنه تا مدتی فقط نقاط ضعفش رو ببینی ! (اینو گفتم چون معمولا چون خودم اینجوریم )

موفق باشید
    ویرایش توسط rostamiani : Tuesday 6 April 2010 در ساعت 20:58
    omid705، AL102030، a6l3i و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    71

اختیار دارید.
    منم واقعا عاشق عکاسی هستم،البته از نوع آماتوریش:biggrin:
    1.در مورد کیفیت رنگ هم حق با شماست،فکر میکنم وقتی تنظیم کنتراست و رنگ به عهده ی خودم باشه نتیجه بهتر از اونی بشه که دوربین بهم میده.

2.لرزشگیر رو هم درست میفرمایید HX1 خیلی قوی تره،اما جزئیات عکس رو از بین میبره!
    من Crop 100% عکس های SX20 و HX1 و FZ35 رو مقایسه کردم،به نظرم پاناسونیک از لحاظ حفظ جزئیات خیلی بهتر از حتی کنون عمل کرده.
    ببخشید که فقط نظرم رو میگم و عکس نمیزارم چون ما هنوز از ADSL بی بهره ایم و خیلی وقت میبره عکس آپ کنم.
    انشالله سر فرصت که آپ کردم سمپل هاش رو قرار میدم.

3.یعنی بدون زوم نزدیکترین فاصله ای که میشه ماکرو گرفت 10cm هستش،درسته؟
    و این که تله ماکرو یه مد جدا نیست و وقتی توی مود ماکروزوم کنیم میشه تله ماکرو!!! ابتکار جالبیه.

4.بازم نسبت یه SX20 بهتره،یکی از دوستان داره،اگه همین بلا رو سرش بیارید گاهی واسه چند ثانیه هنگ میکنه.
    نمیدونم دوربین اون ایراد داره یا کلا کنون مشکل سرعت فوکوس داره.

5.حدود 300 گرم از کنون سبکتره!

6.اتفاقا خیلی کارای جالبی میشه با این قابلیت انجام داد.
    من واقعا به این قابلیت دوربین علاقمندم و خیلی باهاش کار میکنم.
    اما خوب همون 3MP رو هم قبول داریم.
    راستی برد فلاشش به نظرتون مناسبه؟تا حالا پیش اومده احساس کنید نیاز به فلاش خارجی دارید؟

7.درسته،من که معمولا با ویزور عکس میگیرم!!!
    پس فکر میکنم با همون 1 دونه باطری اضافی مشکلی واسم پیش نیاد.
    شما باطری اضافیش رو چند گرفتید؟منظورم قیمتشه.

8. درسته،من زوم آروم رو تو فیلمبرداری استفاده میکنم و واقعا نتیجش زیباست.

من هم در آخر از کمکتون و وقتی که واسه چواب دادن به من گذاشتید و میزارید تشکر میکنم.
    احتمالا هفته آینده اگر فرصت کنم میرم واسه خریدنش.
    rostamiani، amiroooo و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    380

3. نه ... 0.01m = 1cm که البته اگه بخوای دوربین رو از اینم نزدیک تر ببری سایه خود دوربین میفته رو سوژه :)

6.راستش نه :) کلا فلاش یکم نور ها رو مصنوعی می کنه . به قول پسر داییم که از من وارد تره : «فلاشی که درست بالای دوربین باشه تاثیر نورای دهگه رو از بین می بره .(مثلا صورت آدما سایه های کم تری داره !) اگه بخوای اینجوری نباشه باید فلاش استودیویی بخری که اتفاقا چند تا از بچه های دانشگاه قیمت گرفته بودن. 700 هزار تومن بوده ! »
    البته برای عکاسی تو شب لازمه و اگه بهش فلاش می خورد بهتر بود ... ولی من که نیازی به فلاش دیگه احساس نمی کنم و تا حالا تجربشو هم نداشتم

7.بیست هزار تومان .البته باتری اصل پاناسونیک تو خارجه حدود 30 دلاره ! البته ویزور این دوربین متاسفانه نوری نیست. در واقع یک ال سی دی کوچیک داخلشه .یعنی همون ویزور الکترونیک ! و البته باتری کمتری مصرف می کنه. یه جا خوندم ویزورش زیاد راحت نیست ... ولی بهتره خودتون از نزدیک تست کنید چون من اصلا اهل ویزور نیستم !

موفق باشید
    omid705، amiroooo و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

صفحه 8 از 27 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین