صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35
Like Tree46تشکر

موضوع: Pentax K200D

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

پیش فرض پاسخ : پاسخ: Pentax K200D

K7 که الان اینجا هست. اما خرید از آمریکا امکان خوبیه قیمت ها ارزانتر است.

بدنه K200 اگر گریپ داشته باشید اصلاً کوچک نیست . خرید K7 بعد از K200 آپگرید محسوب می شود. لایو ویو همراه فوکوس فیلم برداری و دسترسی آسان به تنظیمات مگاپیکسل و ایزوی بالاتر قابلیت عکاسی تا منهای 10 درجه سانتیگراد و . . .

اما الان مساله اینه که ماه اکتبر دوربین K5 به بازار میاد . 16 مگا پیکسل با سنسور سونی و تکنولوژی پیشرفته تر در زمینه نویز . ایزوی 25600 و 7 فریم در ثانیه و برخی امکانات دیگر قیمت آمریکا1400 $. اگر فامیلتون برای عید هم ممکنه بیان ایران پیشنهادم اینه که صبر کنید همان K5 را بگیرید که طبق اعلام رسمی در آمریکا 200$ ارزانتر است (بقیه جاها 1600$ خواهد بود)

و اینکه جای شما باشم K200 نازنین را نمی فروشم! دوربین بی نظیری است.
    romeo_1593 تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

كاربر آشنا romeo_1593 آواتار ها
    تشکر کرده
    44

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    K7 که الان اینجا هست. اما خرید از آمریکا امکان خوبیه قیمت ها ارزانتر است.

بدنه K200 اگر گریپ داشته باشید اصلاً کوچک نیست . خرید K7 بعد از K200 آپگرید محسوب می شود. لایو ویو همراه فوکوس فیلم برداری و دسترسی آسان به تنظیمات مگاپیکسل و ایزوی بالاتر قابلیت عکاسی تا منهای 10 درجه سانتیگراد و . . .

اما الان مساله اینه که ماه اکتبر دوربین K5 به بازار میاد . 16 مگا پیکسل با سنسور سونی و تکنولوژی پیشرفته تر در زمینه نویز . ایزوی 25600 و 7 فریم در ثانیه و برخی امکانات دیگر قیمت آمریکا1400 $. اگر فامیلتون برای عید هم ممکنه بیان ایران پیشنهادم اینه که صبر کنید همان K5 را بگیرید که طبق اعلام رسمی در آمریکا 200$ ارزانتر است (بقیه جاها 1600$ خواهد بود)

و اینکه جای شما باشم K200 نازنین را نمی فروشم! دوربین بی نظیری است.
    راستش تا عید فکر نکنم . قیمت K5 هم برام بالاست و خود دوربین هم بران زیادی حرفه ایه . من نیازی به اون مگا پیکسل و ایزو ندارم . پس جز تنظیمات راحت تر و ایزو بهتر چیزی K7 برام نداره که بخوام براش اونقدر پول بدم . راستش 2 سوال ، الان برای عکس تو فضای تاریک با فلش خود دوربین مشکل دارم ، چندین بار فلش میزنه تا بتونه فوکوس کنه . آیا راهی برای رهایی از این مشکل هست . مخصوصا تو مهمونی خیلی دردسره . میخوام نور کمی داشته بشه مثل نور قرمز که رو اون بتونه فوکوس کنه و یه بار فلش بزنه .
    و سوال دوم ، لا منوی KX کار کردم خیلی لذت بردم . راهی هست که بشه منوی اون رو برای K200 ایجاد کرد . این کار رو برای چندتا گوشی قیلا انجام دادم ومنو های یکی رو روی دیگری نصب کردم . میشه همین کار رو برای دوربین هم انجام داد ؟

تشکر کرده
    16459

تعویض منو را نمی دانم

k7 دارای چراغ کمکی فوکوس است و مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

البته مسائله لنز هم هست فکر کنم که اگر با کیت کار می کنید دیافراگمش ا.نقدر باز نیست که تو نور کم راحت فوکوس کنه ولی با چراغ کمکی فوکوس حل می شود. مهمانی هایتان هم خیلی باکلاس و تاریک هستند!

البته اگر دائم این نوع عکاسی را انجام می دهید و یا برایتان مهم است راه حل قطعی و عالی خرید فلاش 360 یا 540 پنتاکس است.
    romeo_1593 تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

كاربر آشنا romeo_1593 آواتار ها
    تشکر کرده
    44

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    تعویض منو را نمی دانم

k7 دارای چراغ کمکی فوکوس است و مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

البته مسائله لنز هم هست فکر کنم که اگر با کیت کار می کنید دیافراگمش ا.نقدر باز نیست که تو نور کم راحت فوکوس کنه ولی با چراغ کمکی فوکوس حل می شود. مهمانی هایتان هم خیلی باکلاس و تاریک هستند!

البته اگر دائم این نوع عکاسی را انجام می دهید و یا برایتان مهم است راه حل قطعی و عالی خرید فلاش 360 یا 540 پنتاکس است.
    مرسی از راهنماییتون . معمولا با لنز کیت کار نمی کنم . 55-300 رو بیشتر دستمه . البته معمولا نه برای مهمونی فلش ها قیمتشون چنده ؟ مرسی

تشکر کرده
    16459

دقیق نمیدانم یعنی یادم نیست. از سیگل بپرسید حدود 300 400 تومان بود گویا! میتونید بگید از همان ایالات متحده براتون بیارن. از تو آمازون پیدا کنید.

300-55 هم افش باز نیست مثل کیت. اما چون تو نور کافی کار میکنید مشکلی باهاش ندارید.
    romeo_1593 تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4