صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 72 , از مجموع 72
Like Tree43تشکر

موضوع: از ماونت Four Thirds چه مي دانيد ؟

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    دوستان با سلام. من تازه وارد دنیای لنز و دوربین شدم.
    سوالی که داشتم این بود که لنز های FT و MFT و Active MFT رو تو ایران از کجا میتونم پیدا کنم؟ تهران.
    الان یه اومپوس 12-50 دارم ولی یه لنز پرایم هم لازم دارم که اپچرش خیلی تنگ باشه (نمی دونم اصطلاح دقیقش چیه. پوزش). اگه همچین لنز پرایمی وجود داشته باشه البته.
    دوست عزیز به نظرم تو خیابون ناصر خسرو تهران می تونید لنزهای فوق رو تهیه کنید. عموما میزان گشادگی یک لنز فاکتور مهمی در خرید یک لنز محسوب میشه نه میزان بسته بودن آن، چرا که تمامی لنزها قابلیت بسته شدن تا استاپهای نهایی مثل 16 یا 22 یا ... رو دارا هستند، و مشکلی از این لحاظ نخواهید داشت.
    Devileytion تشکر می‌کند.

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    دوستان با سلام. من تازه وارد دنیای لنز و دوربین شدم.
    سوالی که داشتم این بود که لنز های FT و MFT و Active MFT رو تو ایران از کجا میتونم پیدا کنم؟ تهران.
    الان یه اومپوس 12-50 دارم ولی یه لنز پرایم هم لازم دارم که اپچرش خیلی تنگ باشه (نمی دونم اصطلاح دقیقش چیه. پوزش). اگه همچین لنز پرایمی وجود داشته باشه البته.
    سلام
    اگر هزینه برای شما مهم نیست نمایندگی المپیوس در تهران تعدادی از لنز های پرایم این شرکت را ارائه میکند (البته با قیمت نجومی) اما اگر سقف هزینه مهم است اولین پیشنهاد لنز های 19، 30 و 60 میلیمتر سیگما هستند که علاوه بر دیاف مناسب 2.8 قیمت و کیفیت خوبی هم دارند (البته نمیدانم این لنز ها در ایران یافت میشوند یا نه).
    OptiX تشکر می‌کند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8