صفحه 10 از 33 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 322
Like Tree440تشکر

موضوع: قيمت و نوع تجهيزات استوديويي

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    119

تو فکر خرید یه monolight همراه با یه سافت باکس 60*40 هستم.دوستان چه مارکی رو پیشنهاد میکنید
    قیمت هم اگه بگید ممنون میشم

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

امروز از نورنگار خریداری شد:

سافت‌باکس Photoflex OctoDome® nxt: extra small به قیمت 170 هزار تومان.

رفلکتور پنج کاره 32 اینچی Photoflex MultiDisc Five-In-One Portable Reflector به قیمت 75 هزار تومان.

از نظر کیفیت ساخت خوب هستن.

کد:
    http://www.photoflexlightingschool.com/How_Products_Work/Product_Spotlight__OctoDome_sup__reg___sup__nxt__extra_small/index.html

http://www.photoflex.com/Pro_Products/MultiDisc_sup__reg___sup_/Reflectors/MultiDisc_32_inch/index.html
    A_Maddah، rodentia، mreza1001 و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

پیش فرض سافت باکس برای هات شو

با سلام

بعد از مقدار ی عکاسی با چتر می خواهم سافت باکس را هم تجربه کنم. خواستم از دوستان بپرسم آیا سافت باکسی در بازار وجود دارد که قسمت بدنه فلاش هات شو بیرون بماند تا بتوان از مستر اسلیو خود دوربین (7d+580exii) استفاده کرد؟ اگر هم که بخواهیم از رادیو فلاش استفاده کنیم و فلاش درون سافت بکس نصب شود، آیا نوع خاصی برای هات شو وجود دارد یا از همان سافت باکس های فلاش های استودیو باید استفاده کرد. ممنون می شوم دوستان در این رابطه توضیحاتی ارائه کنند.اگر هم که فروشگاه خاصی هست در پیام خصوصی مطرح فرمائید.

با کمال تشکر
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    آن کس که نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    291

دوست عزيز فكر مي‌كنم پست قبلي جواب كامل سوال شما باشد .
    ویرایش توسط mahmoudndr : Wednesday 5 January 2011 در ساعت 19:57 دلیل: تصحيح املايي
    SinaVT و king4 تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط SinaVT نمایش پست ها
    با سلام

بعد از مقدار ی عکاسی با چتر می خواهم سافت باکس را هم تجربه کنم. خواستم از دوستان بپرسم آیا سافت باکسی در بازار وجود دارد که قسمت بدنه فلاش هات شو بیرون بماند تا بتوان از مستر اسلیو خود دوربین (7d+580exii) استفاده کرد؟ اگر هم که بخواهیم از رادیو فلاش استفاده کنیم و فلاش درون سافت بکس نصب شود، آیا نوع خاصی برای هات شو وجود دارد یا از همان سافت باکس های فلاش های استودیو باید استفاده کرد. ممنون می شوم دوستان در این رابطه توضیحاتی ارائه کنند.اگر هم که فروشگاه خاصی هست در پیام خصوصی مطرح فرمائید.

با کمال تشکر
    همین پست قبلی یه سافتباکسه که نورنگار داره.
    یک سری اطلاعات محرمانه:cool: هم پ.خ دادم.

با تشکر
    SinaVT و king4 تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

كاربر آشنا citizen6000 آواتار ها
    تشکر کرده
    60

سلام ...

یک مارک چینی به نام answer در بازار دیدم که ست کامل هم داشت ... 3 شاخه 180 ژول و کلیه لوازم ...

دوستان تا به حال با این فلاش کار کردن؟

هر چند که میدونم این مارکها همگی باید یکی باشند و فروشنده ایرانی مارک را سفارش میده :(

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

پیش فرض 500-600 هزار تومان برای نور سوم

با سلام به دوستان

متاسفانه بازار گردی امروز مان هم بی جواب ماند و تنها جایی که جواب را می شه پبدا کرد همین فروم خودمان است و بس. :)
    این کیت نور پردازی بنده است: 2*(فلاش 580EXII کانن با پایه و چتر دیفیوز و رفلکتیو)+CanonEOS7D
    با توجه به این که در بعضی حالات کمبود نور سوم رو احساس می کنم. با توجه به بودجه 500-600 هزار تومانی و 2-3 نوبت بازار گردی این گزینه ها مزایا و معایب لیست شده رو برای خودم می بینم.

1- خرید فلاش 580 سوم
    مزیت:
    1-استفاده از سیستم کامندر خود دوربین و کنترل قدرت فلاش ها از پشت دوربین
    2-قابلیت حمل و تقل فوق العاده
    3- سرعت سینک 1/250
    عیب:
    1- قدرت محدود(بعضی وقت ها کمبود قدرت رو فلاش های هات شو احساس می کنم و مجبور میسم با ISO جبران کنم)
    2-محدودیت امکان استفاده از سافت باکس ها [تا آن جا که من دیدم]
    در طی این چند دفعه بازار گردی برادران بازاری درخواست سافت باکسی با قابلیت نصب فلاش هات شو را چیزی مثل انکار قانون دوم نیوتن می دانستند و بسیار ریشخند می کردند، آخر سر امروز بنده خدایی گفت در بار مان هست و گفت بعد از عید می رسه، اون سافت باکس نور نگار هم خیلی کوچک به نظرم اومد و زیاد چشمم رو نگرفت

2- خرید یک شاخه فلاش استودیویی با قدرت 500 ژول با مارک های فتوفلس-فومکس یا مولتی بلیتز اکو
    مزیت:
    1- قدرت بالا و امکان استفاده از مودیفایر های مختلف
    عیب
    1- قابلیت حمل پایین، وزن و اندازه زیاد و نگهداری
    (در رابطه با فلاش های استودیویی احساس می کنم اطلاعات کافی ندارم و نمی دنم به جه مواردی باید در خرید دقت کنم مخصوصا در فلاش های چینی و نا مشهور، مشهور هاش هم که جیب را خیلی به چالش می کشند :) )

البته اگر دوستان راه حل دیگری به ذهنشان میرسه دریغ نکنند. (مثلا خرید یک Nissin 866؟؟!!)

با تشکر پیشاپیش
    R.Asgari تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

دوست عزیز میتونید دو عدد nissin 866 خریداری نمایید و روی یک هد سوار کنید.
    بصرفه تر در میاد..ضمنا نیازی نیست که دو عدد تریگر بخرید،یک عدد تریگر yoguno 301p کافیست.

این مدل چتر/سافت باکس بنظرم حالت کشی دارد و فلش ها را می توان داخل چتر/سافت باکس قرار داد.

کد:
    http://www.chare.ir/index.php?target=products&product_id=26122&smid=616
    اگر برای خرید فلاش هات شو توجیح نشدید حتما فومکس بخرید..من هنسل دارم ولی تعریف فومکس را زیاد شنیده ام.
    SinaVT تشکر می‌کند.
    وحید بیگدلی

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

سلام
    به نظر من هم شما که تا الان روی هات شو سرمایه گذاری کردید ، همین راه رو ادامه بدید ، در ضمن در صورتی که یک هد مثلا 500 ژول به قول خودتان خریداری کنید ، چه طور با 580 بالانس کنید ؟ در عمل باید از یک سوم قدرت استفاده کنید که نور 580 هم کارایی داشته باشد( البته من در حالت کلی عرض می کنم ، منظورم حالت های خاص نیست).
    اینگونه همان قابلیت حمل و نقل سابق را دارید به اضافه قدرت مانور بیشتر.

در طی این چند دفعه بازار گردی برادران بازاری درخواست سافت باکسی با قابلیت نصب فلاش هات شو را چیزی مثل انکار قانون دوم نیوتن می دانستند و بسیار ریشخند می کردند
    این مورد هم متاسفانه وجود دارد، و تا زمانی که این دید وجود داشته باشد ما هم ضرر خواهیم کرد . چون همه که توانایی خرید از بلاد کفر و مارک های خاص مثل Westcott را ندارند.
    پس باید آموزش های Zack Arias و Joe McNally و ... را در سطح وسیع بین واردکنندگان و فروشندگان توزیع کنیم.
    SinaVT تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

با تشکر فراوان از دوستان

با توجه به پیشنهاداتی دوستان دادند فکر کنم همون باقی موندن با هات شو منطقی تر خواهد بود. اگر به این کیت یک فلاش استودیو ای اضافه کنم، 2 ست ناقص خواهم داشت ولی با اضافه کردن یک (یا دو) هات شو یک ست کامل خواهم داشت، بالانس قدرت فلاش ها رو که جناب کریم نیا اشاره کردند هم اصلا به فکرم خطور نکرده بود و خیلی نکته مفیدی بود. سهولت حمل و نقل هم فکر کنم به شخصه برام خیلی مهم باشه و نتونم به این راحتی ازش دست بردارم. حالا بعدا اگر خیلی حرفه ای شدیم :cool: یک ست فلاش استودیوای هم می گیریم

در مورد سافت باکس هم باید بگم یک فروشگاه در ناصرخسرو که گفت بعد از عید خواهیم آورد و Westcott رو هم یک فروشگاه دیگه قرار بود تو این هفته بیاره، البته قیمت نسبتا بالایی گفت ولی از سافت باکس های کریتو لایت ارزان تر بود. حالا فکر کنم همین چتر هایی رو که جناب بیگدلی معرفی کردند هم گزینه خوبی باشد مخصوصا به خاطر قابلیت حمل و نقل آسان. فوق اش هم یک سافت باک معمولی می گیرم و با مقداری آهنگری برای هات شو بهینه اش می کنم.

***: البته الان که دارم در سایت وارد کننده کریتو-لایت نگاه می کنم، رینگ های سافت باکس رو برای کانن و نیکون هم کنار سایر برند های فلاش استودیو ای لیست کرده. این مورد رو هم پیگیری می کنم و به اطلاع دوستان می رسونم.

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان
    vbigdeli تشکر می‌کند.

صفحه 10 از 33 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین