صفحه 4 از 101 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

پیش فرض پاسخ: انتخاب فلاش استودیو

یه سئوال تا حالا با فلاش 350 دی بدون سیم سنکرون با این فلاشها عکس گرفتی ؟؟ میخوام بدونم اگه قدرت فلاش رو کم کنم مثلا" بذارم رو -1.2 یا -1.7 بازم فلاشهای چتری باش عمل میکنن ؟؟؟ ممنونم از همه دوستان که کمکم کردن.
    تاحالا امتحان نکردن چون نورفلش دوربین زیادجالب نمیشه و کار رو خوب نمیکنه (البته یکبار به اشتباه اینکار رو کردم و دیدم خوب نمیشه). چند دفعه هم که فلش روشن بود و چراغ اتاق رو روشن کردم فلش زد.

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

چند دفعه هم که فلش روشن بود و چراغ اتاق رو روشن کردم فلش زد.

این جمله خیلی بهم کمک کرد . ممنونم پوریا جان بابت تمام کمکهاتون . من فردا دارم میام تهران انشاالله با داشتن اطلاعاتی که شما بهم دادین و همینطور چیزایی که خوندم بتونم انتخابهای خوبی داشته باشم . از بهتاش عزیز هم تشکر میکنم همینجا و قول میدم یه ریویو کامل از فلاشهای بازار و همینطور نکات خرید و عکس از همه جهت فلاش بصورت برنامه فلش اینجا بذارم برای کسانی که در اینده نیاز پیدا میکنن به خرید .
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer
    میخوام بدونم اگه قدرت فلاش رو کم کنم مثلا" بذارم رو -1.2 یا -1.7 بازم فلاشهای چتری باش عمل میکنن ؟؟؟ ممنونم از همه دوستان که کمکم کردن .
    ارسلان عزيز، اشتباه است، روش كم كردن قدرت فلاش اين نيست. جبران نوردهي روش غلطي است. چرا كه فرض زا براين مي گيريد كه صحنه شما با فلاش روشن شده و قدرتش را كم ميكنيد ، كه بازهم زياد است.

دوربين اگر تنظيم منوال براي قدرت فلاش داشته باشد كه هيچ، روي كمترين مقدار مي گذاريد (مثلا يك شانزدهم) اما اگر تنظيم منوال نداشت. لا اقل بايد از حالت تي تي ال خارجش كنيد ، بعد پيشنهاد من اين است كه روي آن را با فيلم يا اسلايد سوخته بپوشانيد (لبه هاي آن را هم خم كنيد تا از اطراف نور بيرون نيايد) به اين ترتيب تنها اشعه مادون قرمز از آن خارج مي شود كه براي راه اندازي اسليو شما كافيست.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    37

اقای محبی گل ممنونم یه چیزایی تو چنته داری که هیچکی نداره . منظور من فلاش دوربین بودها یعنی قدرت فلاش دوربینم رو کم کنم نه فلاشهای چتری رو . تنظیم ttl نداره ولی تنظیم قدرت از +2 تا -2 داره که وقتی روی - 2 بذارم نور خیلی کم میشه و قدرت پرتابش پایین میاد. ولی نکته ای که فرمودی در مورد فیلم سوخته واقعا" جالب بود ممنونم .
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

تشکر کرده
    8560

ارسلان عزيز ، بنده هم منظورم قدرت فلاش دوربين بود!
    امير علي محبي

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

با سلام خدمت دوستان عزيز و اساتيد گرامی ،
    من يک سؤال داشتم .
    يک شاخه فلش alton 400 jol دارم به همراه سافت باکس و چتر که تا الان کارمو راه ميانداخت .الان احساس ميکنم که بايد يک شاخه ديگه flash اضافه کنم .در ضمن اضافه کنم که کار من فقط portraite و عکاسی مد هست .
    .تمامه پستها رو با دقت مطالعه کردم .حالا سؤالم اينه که falsh دوم که ميخوام بگيرم حتماً بايد همون 400jol باشه يا اگه 250 jol هم بگيرم کافيه ؟ چون راستش 400jol با قيمته 300000 تومان هست که يکم سنگينه برام .
    يک فکر ديگه هم دارم و اون اينه که اين فلشو بفروشم و يک ست فلش j t l بگيرم که 160 jol هست و ست کاملش اونجوری که دوستان نوشتن حدوده 400 تومن در مياد که شامله 3 شاخه فلش به همراهه لوازمه هست .لطفا منو راهنما يی کنيد چون بد جوری گير افتادم .
    ویرایش توسط Aryan : Wednesday 12 July 2006 در ساعت 11:49

تشکر کرده
    37

منم خریدم و شکر خدا خیلی خیلی راضیم . فلش jtl 160 زول گرفتم بهمراه یه ساف باکس 60*60 و یه سافت 60*90بعلاوه دو تا چتر سیلور . من 2 تا فلاش گرفتم که با دو تا سه پایه رو هم شد 285 هزار تومن هر یک از شاخه هارو با سافت باکس برام 135 هزار تومن حساب کرد و چترها رو هر کدوم 7.500 . هر سافت باکس رو 35 هزار تومن و هر فلاش رو 90 تومن . از مغازه شقایق تو پاساژ جوانمرد و اقع در ناصر خسرو خرید از اقای ابراهیمی ، ادم کار درستی بود . خیلی خیلی هم ازشون راضیم . دوست عزیز 100 توصیه میشه . این ستش هم خیلی کامله سه شاخه فلاش هست و دوتا چتر و دو تا سافت باکس بهمراه یه کیف حمل و نقل و اسنوت . همش رو هم 400 تومن تازه هم اورده بود اقای ابراهیمی . 100 درصد اینکار رو بکن و اونو بفروش . یه ریویوی خوب میذارم ازشون اینجا به امید خدا تا جواب محبت دوستان رو داده باشم .

اقا امیر خیلی عالی کار میکنه اسلیوش و بسیار دقیقه . من با کمترین قدرت فلاش دوربین باش کار میکنم . در ضمن فقط باید توجه کنید که از فلاشها (زمانی که ساف باکس روشون هست ) جلوتر نرید زیاد والا از هر جا بزنید راحت اونم فلاش میکنه . .ممنونم از دوستان.
    hessy تشکر می‌کند.

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

ممنون ، و نظره بقييه دوستان ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    دوربين اگر تنظيم منوال براي قدرت فلاش داشته باشد كه هيچ، روي كمترين مقدار مي گذاريد (مثلا يك شانزدهم) اما ...
    دوربین من هر جای منوش که نیگاه کرده قابلیت تنظیم قدرت فلاش رو نداشت و همچنین خارج کردن از حالت ttl !!
    حالا نداره یا من نتونستم پیدا کنم؟؟
    [MORTEZA BEDRAM]
    [canon kiss digital N]
    [canon 18-55] -- [sigma 17-70]

http://www.photo.net/photos/bedram

تشکر کرده
    8560

مرتضي جان، لااقل ميشود preflash را خاموش كرد؟ كانون دار ها بگويند.
    امير علي محبي

صفحه 4 از 101 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 ... آخرینآخرین