صفحه 88 از 101 نخستنخست ... 38 78 84 85 86 87 88 89 90 91 92 98 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط paya نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز...
    بعد سالها ...
    بین Fomex و Hanssel کدومو پیشنهاد می کنین ؟
    ممنون
    قطعا اگه پولت میرسه هنسل بگیر ، اینم در نظر بگیر که اکسسوریش خیلی گرونتره ...
    فومکس هم فلاش خیلی خوبیه ، از فلاشهای چینی خیلی خیلی بهتره ... اوایل که اومد زیاد جا نیافتاده بود الان جزء فلاشهای خوب بازاره
    paya و ata_m3 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه paya آواتار ها
    تشکر کرده
    514

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Soheil:. نمایش پست ها
    فومکس هم فلاش خیلی خوبیه ، از فلاشهای چینی خیلی خیلی بهتره ... اوایل که اومد زیاد جا نیافتاده بود الان جزء فلاشهای خوب بازاره
    مرسی از پاسختون...
    مگه مانتش یونیورسال نیست؟
    یعنی فقط اكسسوری های خوده هنسل بهش می خوره؟
    پیام اکبری
    my Photos

كاربر همراه paya آواتار ها
    تشکر کرده
    514

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Soheil:. نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون...
    مگه مانتش یونیورسال نیست؟
    یعنی فقط اكسسوری های خوده هنسل بهش می خوره؟
    پیام اکبری
    my Photos

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط paya نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز...
    بعد سالها ...
    بین Fomex و Hanssel کدومو پیشنهاد می کنین ؟
    ممنون
    سلام
    من چندسال پیش بین این دو فلاش مونده بودم وبا کلی تحقیق و آزمایش فومکس خریدم و راضی هستم.
    البته در قدرتهای پایین مقدار خیلی کمی دمای رنگ رو به هم میریزه که مهم نیست.
    paya، mreza1001 و ata_m3 تشکر می‌کنند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر آشنا pnde آواتار ها
    تشکر کرده
    225

سلام دوستان به نظرتون فلاش فومکس بخرم؟خوبه؟قیمت گرفتم 3 شاخه 600 ژول با 3تا سافت باکس سایز مختلف با پایه با یه بیوتی دیش و اسنوت-رادیو فلاش میشه 7 تومن

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط pnde نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرتون فلاش فومکس بخرم؟خوبه؟قیمت گرفتم 3 شاخه 600 ژول با 3تا سافت باکس سایز مختلف با پایه با یه بیوتی دیش و اسنوت-رادیو فلاش میشه 7 تومن
    سلام
    جرء فلاش های بسیار با کیفیت و البته میان رده است(پایین تر از اون چینی هاست و بالاتر از اون اروپایی ها و ...) با قیمت نسبتاً مناسب؛ اما به نظرماگر واجب نیست براتون!!! و کارتون نمونده الان کمی ریسک خریدشون بالاست و شاید قیمتاشون جابجایی داشته باشه.
    بنده خودم اواخر دی ماه گذشته یه جفت خریدم و شاید 100 شات هم به طور تمرینی باهاشون کار نکردم و الان پشیمونم که چرا زمان اشتباهی خریدم چون این چند وقت نتونستم باهاشون کار کنم.
    pnde و ata_m3 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    225

چرا مگه قراره ارزون بشه؟

تشکر کرده
    1592

چرا مگه قراره ارزون بشه؟
    قطعی نمی شود گفت اما احتمالش کم هم نیست؛ چند هفته پیش یکی از سایت ها نزدیک 50 تومن تخفیف زده بود زمانی که ارز کمی ارزان تر شده بود و شاید!!! این روند ادامه داشته باشه و شاید هم نداشته باشه، قطعیتی در بازار ایران در کار نیست برای همین بحث اینه که اگر کسی لازم نداشت، شاید صبر کنه براش بد نباشه.
    pnde و ata_m3 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    225

درسته سایت فلاشیران بود.حالا من از شما سوالی دارم شما از این نورها که خودتون هم دارید راضی هستید؟ تغییر کلوین نداره؟به نظرتون متل که برند چینیه خوبه یا نه؟ یکی از بچه ها میگفت که هد متل بگیر و سافت باکس فومکس اینجوری نور بهتری داری؟هزینه هم کمتر میشه.

تشکر کرده
    1592

درسته سایت فلاشیران بود.حالا من از شما سوالی دارم شما از این نورها که خودتون هم دارید راضی هستید؟ تغییر کلوین نداره؟به نظرتون متل که برند چینیه خوبه یا نه؟ یکی از بچه ها میگفت که هد متل بگیر و سافت باکس فومکس اینجوری نور بهتری داری؟هزینه هم کمتر میشه.
    با وجود اینکه من این فلاش ها رو دارم اما متأسفانه زمان زیادی فرصت نشده ازشون استفاده کنم و اتکا به نظرات دوستانی که سال ها یا ماه هاست دارن استفاده می کنند ارجحه و خود منم از نظراتشون استفاده کردم و اینارو تهیه کردم.
    یکی از دوستان متل داره و بسیار راضیه اما خوب باید دید رضایت یعنی چی؟ با چه معیاری فرد راضی میشه از عکس؟ شاید عکسی که یه فرد حرفه ای با پروفوتو می گیره و راضیش می کنه فرق داشته باشه با فردی که برند چینی داره و راضی میشه، چون تو رضایت مطمئناً میزان هزینه ی صورت گرفته، درک فرد از نور خوب، نورپردازی خوب و ... هم مؤثره.
    قسمت آخر چندان برای من قابل درک نیست، به هر حال کیفیت نور تولیدی بی تأثیر نیست، قیاس شاید مع الفارق باشه اما موتور پراید روی بدنه ی مثلاً سوناتا، نتیجه ی چندان درخشانی نداره. در اینکه مادیفایرهای فومکس بسیار خوب هستند اما اگر نور تولیدی کیفیت چندانی نداشته باشه معجزه ای صورت نمی گیره. و البته متأسفانه قیمت مادیفایرهای فومکس به طرز دردناکی! گرونه و خود من فعلاً از مدل های ارزان قیمت اما نسبتاً خوب استفاده می کنم؛ مادیفایرهای فومکس قیمت های بسیار بالایی دارند در حد برندهای عالی.
    ata_m3 تشکر می‌کند.

صفحه 88 از 101 نخستنخست ... 38 78 84 85 86 87 88 89 90 91 92 98 ... آخرینآخرین