صفحه 89 از 101 نخستنخست ... 39 79 85 86 87 88 89 90 91 92 93 99 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر جديد vaita آواتار ها
    تشکر کرده
    23

با سلام.
    دوستان بین دو برند Nice Photo و Mettle کدوم پیشنهاد میشه!؟
    چون نیاز به باتری دارم به این دو مدل رسیدم اگر گزینه دیگری برای خرید هست ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    67

نقل قول نوشته اصلی توسط vaita نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان بین دو برند Nice Photo و Mettle کدوم پیشنهاد میشه!؟
    چون نیاز به باتری دارم به این دو مدل رسیدم اگر گزینه دیگری برای خرید هست ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر
    این سوال من هم هست ممنون میشم دوستانی که نجربه کار با فلاش های باتری دار اکسترنال دارند پاسخگو باشند.البته برند nicefoto درسته که دوستمون به اشتباه nice photo درج کردند.در کنار این دو مدل jinbei hd600 هم مشخصات بسیار خوبی داره و همینطور rime lite i4
    متشکر.
    vaita تشکر می‌کند.

كاربر همراه aliakbar آواتار ها
    تشکر کرده
    755

سلام

در پاسخ به دوستمون درباره فلاشهای پرتابل

برند rime lite یک برند کره ای هست که انواع فلاش در قدرتهای مختلف تولید میکنه از جمله فلاش پرتابل i4 با قدرت 400 ژول وبه تازگی رایم لایت i6 با قدرت 600 ژول که i6 هنوز وارد ایران نشده است.
    چند نوع رادیو تریگر مخصوص خود رایم لایت بهش وصل میشه یعنی داخل خود فلاش قرار میگیره ,وقابلیت مهمی که داره اینکه به راحتی میتونید قدرت فلاش رو تنظیم کنید که برای من خیلی مهمه . و یک نوع جدیدبه نام Swing-III البته نمیدونم وارد ایران شده یا نه که قابلیت HSS داره .یعنی با سرعت بالا میتونید عکاسی بکنید . در ضمن محصولات رایم لایت با نام دیگری به نام Dynalite نیز عرضه میشه. rime-lite-i6-e1422621688936-600x517.jpgswing-iii.jpg
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    davoud maani، ata_m3، کوروش و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbar نمایش پست ها
    سلام

در پاسخ به دوستمون درباره فلاشهای پرتابل

برند rime lite یک برند کره ای هست که انواع فلاش در قدرتهای مختلف تولید میکنه از جمله فلاش پرتابل i4 با قدرت 400 ژول وبه تازگی رایم لایت i6 با قدرت 600 ژول که i6 هنوز وارد ایران نشده است.
    چند نوع رادیو تریگر مخصوص خود رایم لایت بهش وصل میشه یعنی داخل خود فلاش قرار میگیره ,وقابلیت مهمی که داره اینکه به راحتی میتونید قدرت فلاش رو تنظیم کنید که برای من خیلی مهمه . و یک نوع جدیدبه نام Swing-III البته نمیدونم وارد ایران شده یا نه که قابلیت HSS داره .یعنی با سرعت بالا میتونید عکاسی بکنید . در ضمن محصولات رایم لایت با نام دیگری به نام Dynalite نیز عرضه میشه. rime-lite-i6-e1422621688936-600x517.jpgswing-iii.jpg
    ممنون از پاسخگوييتون با توجه به اينكه اين برند ٦٠٠ ژولش هنوز وارد نشده پيشنهاد شما چيست!؟

كاربر همراه aliakbar آواتار ها
    تشکر کرده
    755

پیش فرض سلام

سلام

به نظرم الان بهترین گزینه رایم لایت i4 هست .در ضمن از نظر لوازم جانبی خیالتون راحت باشه چون مونت bowens هست بیشتر لوازم جانبی داخل بازار بهش میخوره . شخصا به برندهای چینی اعتماد ندارم . یه فلاش باتری دار (داخل بدنه) profoto B1 هم هست با قیمت حدود 7میلیون پانصد که یک شاهکار ه با قابلیت TTL وHSS

موفق باشید.profoto_901094_b1_500_airttl_monolight_1383627600000_1009783.jpg
    vaita تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbar نمایش پست ها
    سلام

به نظرم الان بهترین گزینه رایم لایت i4 هست .در ضمن از نظر لوازم جانبی خیالتون راحت باشه چون مونت bowens هست بیشتر لوازم جانبی داخل بازار بهش میخوره . شخصا به برندهای چینی اعتماد ندارم . یه فلاش باتری دار (داخل بدنه) profoto B1 هم هست با قیمت حدود 7میلیون پانصد که یک شاهکار ه با قابلیت TTL وHSS

موفق باشید.profoto_901094_b1_500_airttl_monolight_1383627600000_1009783.jpg
    راستش نيازم به ٦٠٠ ژول هست نهايت بودجه هم ٢٥٠٠ هست به جز رايم لايت چي پيشنهاد ميكنيد!؟
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط vaita نمایش پست ها
    راستش نيازم به ٦٠٠ ژول هست نهايت بودجه هم ٢٥٠٠ هست به جز رايم لايت چي پيشنهاد ميكنيد!؟
    با 2.5 همون جینبی 600 بگیر ...
    vaita و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

دوستان کسی با برند godox آشنایی دارد - مهمترین نکته خدمات و نگهداری است که ظاهرا تنها در اصفهان ارائه میشود؟!
    اگر کسی هم تعمیرگاه خوب فلاش سراغ داره لطفا خصوصی شماره تماس را برایم ارسال کند

rime lite را چه شرکتی عرضه میکند؟

ممنون
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    208

سلام دوستان من فلش 150 ژول دارم
    برای انتخاب قدرت یا ژول فلش فقط باید بر اساس اندازه آتلیه انتخاب کرد؟
    یه فلش 600 زول برای چه فضایی مناسبه و کاربردش نسبت به 150 زولی که الان دارم چقدر میتونه فرق کنه؟
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.shayeste نمایش پست ها
    سلام دوستان من فلش 150 ژول دارم
    برای انتخاب قدرت یا ژول فلش فقط باید بر اساس اندازه آتلیه انتخاب کرد؟
    یه فلش 600 زول برای چه فضایی مناسبه و کاربردش نسبت به 150 زولی که الان دارم چقدر میتونه فرق کنه؟
    سلام

اندازه ی محیط کاری مسلما تاثیرگزار هست.
    دلیل عمده ی اون هم کم کردن قدرت فلش هاست (موقعی که نیاز دارید)
    فلش های 600 ژول موجود در بازار حتی برند های معتبر نیز نهایتا تا 1/128 ام یا 1/256 ام قدرت خود رو کاهش میدهند.
    این میزان قدرت نسبت به فلش 150 ژول هنوز قدرت زیادی هست.

یک مثال نوری که نیازمند فلش با قدرت پایینتری هست : بر فرض اینکه قصد دارید پرتره ی بسته ای از سوژه ای تهیه کنید که نیازمند نورپردازی نرم هست (Soft Light)
    سعی میکنید منبع نوری خودتون رو نزدیک به سوژه کنید که به خودی خود اینکار موجب افزایش نور میشود
    حال اگر علاوه بر این قرار بر این هست که عمق میدان کمی هم داشته باشید مسلما نور کمتری نیازخواهید داشت.

اگر احیانا قرار هست منتقل به جای بزرگتری بشید میتونید مدل پرقدرت تری انتخاب کنید ، از فیلتر ND هم جهت کاهش نور استفاده کنید.
    saman.shayeste و ben163s تشکر می‌کنند.

صفحه 89 از 101 نخستنخست ... 39 79 85 86 87 88 89 90 91 92 93 99 ... آخرینآخرین