صفحه 93 از 101 نخستنخست ... 43 83 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر همراه A.hoseinpour آواتار ها
    تشکر کرده
    333

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی میخواستم ببینم کسی از جمع این تاپیک از این دو فلاش استفاده کرده و یا اطلاعاتی داره در مورد برند و کیفیتش البته خودم هم یک سری تحقیقات کردم ولی خب باز کسی که استفاده میکنه بهتر میتونه نظر بده با توجه به سرچی که توی یوتوب کردم اکثر ویدیو ها این فلاش مربوط به اشخاص و عکاسان آلمانی بود

ممنون میشم

فایل پیوست 74381

فایل پیوست 74382
    سلام . این فلاش ها محصولات شرکت jeinbei هستن
    فلاش بالای که HD-600 هستن فلاش پرتابل هست و دارای باتری سر خود هست
    فلاش پایینی استدیویی با برق

اگه برای کار های خارج از ایتلیه میخواید برید سمت HD-600 باید صبر کنید
    چون این فلاش از HSS ساپورت نمیکنه
    کدل های جدید تر این فلاش HD-600ll هست . و HD-600V
    که هردو HIGH SPEED SYNC ساپورت میکنند
    فلاش های خوبی هستن نسبت به قیمت . فقط باید رادیوتر تریگر HSS تهیه کنید
    Majix تشکر می‌کند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط A.hoseinpour نمایش پست ها
    سلام . این فلاش ها محصولات شرکت jeinbei هستن
    فلاش بالای که HD-600 هستن فلاش پرتابل هست و دارای باتری سر خود هست
    فلاش پایینی استدیویی با برق

اگه برای کار های خارج از ایتلیه میخواید برید سمت HD-600 باید صبر کنید
    چون این فلاش از HSS ساپورت نمیکنه
    کدل های جدید تر این فلاش HD-600ll هست . و HD-600V
    که هردو HIGH SPEED SYNC ساپورت میکنند
    فلاش های خوبی هستن نسبت به قیمت . فقط باید رادیوتر تریگر HSS تهیه کنید

ممنون از توضیحاتتون ولی من طی تماسی که با نمایندگی دید فراز داشتم ایشون گفتن که این سری که ما داریم هم همین سریv هست ولی چیزی که من میدونم اینه که تو مشخصاتش نگفته ساپورت نمیکنه تو کلیپ ها هم مدل معمولی بود حالا من در حال میخوام بدونم کیفیت جنسش نسبت به فوتوفلکس چطوره والا یک مدل کیت دست تو فوتوفلکس دیدم قیمت مناسب و خیلی کم کار کرد میخواستم اگه بشه این پرتابل رو با اون کیت ست کنم یا به نظرتون برم همون پرتابل جینبی و برقی جینبی بگیرم

والا راستیش گیج شدم هر کس یه چیزی میگه یکی میگه فومکس خوبه یکی میگه جینبی عالیه یکی میگه فوتولکس خوبه نمیدونم چیکار کنم از یکی پرسیدم گفت فومکس مثل فلاشهای اروپایی میمونه و چینی ها رنگ عکس رو کدر میکنه و میگه فومکس نوری خیلی شارپنس به عکس میده الانم نمیتونم تصمیم بگیریم اگه بخوام فومکس بگیرم با توجه به بودجم خب فقط 2 شاخه 400 میتونم بگیرم ولی خب اگه بخوام چینی بگیرم 1دونه پرتابل و 2 تا برقی هیچکس هم نیست راهنمایی کنه و هر فروشنده ای هم یه چیزی میگه
    ویرایش توسط scorpion8 : Sunday 17 January 2016 در ساعت 15:09

تشکر کرده
    333

ممنون از توضیحاتتون ولی من طی تماسی که با نمایندگی دید فراز داشتم ایشون گفتن که این سری که ما داریم هم همین سریv هست ولی چیزی که من میدونم اینه که تو مشخصاتش نگفته ساپورت نمیکنه تو کلیپ ها هم مدل معمولی بود حالا من در حال میخوام بدونم کیفیت جنسش نسبت به فوتوفلکس چطوره والا یک مدل کیت دست تو فوتوفلکس دیدم قیمت مناسب و خیلی کم کار کرد میخواستم اگه بشه این پرتابل رو با اون کیت ست کنم یا به نظرتون برم همون پرتابل جینبی و برقی جینبی بگیرم
    اگر سری V باشه HSS ساپورت میکنه . من خیلی تحقیق کردم در مورد این فلاش ها .( اگه میشه شماره نمایندگی رو برای من پیغام کنید ممنونم)
    فتوفلکس یکم اسم بزرگتری داره نسبت به JEINBEI
    اما من عکاسهای المانی و اروپایی زیادی دیدم که از این فلاش برای کار های بیرون استفاده میکنند و خروجی های خوبی میگیرند و مهمتر راضی هستند ( مثل : ALEXNADER STEGER )

فوتوفلکس سری پرتابل اش سری ترایتون هست که یک باتری همراه داره . و اون باتری میتونه دردسر ساز بشه
    اما جینبی داخل فلاش هست و دست و پا گیر نیست
    خوبی جینبی این هست که مانت BOWENS هست و مهمتر اینکه دارای رادیوتریگری هست که میشه با اون تریگر قدرت فلاش و کم و زیاد کرد
    چیزی که شما توی فلاش های گرون قیمت پیدا میکنید
    lamagra تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    136

اگر سری V باشه HSS ساپورت میکنه . من خیلی تحقیق کردم در مورد این فلاش ها .( اگه میشه شماره نمایندگی رو برای من پیغام کنید ممنونم)
    فتوفلکس یکم اسم بزرگتری داره نسبت به JEINBEI
    اما من عکاسهای المانی و اروپایی زیادی دیدم که از این فلاش برای کار های بیرون استفاده میکنند و خروجی های خوبی میگیرند و مهمتر راضی هستند ( مثل : ALEXNADER STEGER )

فوتوفلکس سری پرتابل اش سری ترایتون هست که یک باتری همراه داره . و اون باتری میتونه دردسر ساز بشه
    اما جینبی داخل فلاش هست و دست و پا گیر نیست
    خوبی جینبی این هست که مانت BOWENS هست و مهمتر اینکه دارای رادیوتریگری هست که میشه با اون تریگر قدرت فلاش و کم و زیاد کرد
    چیزی که شما توی فلاش های گرون قیمت پیدا میکنید

والا راستیش گیج شدم هر کس یه چیزی میگه یکی میگه فومکس خوبه یکی میگه جینبی عالیه یکی میگه فوتولکس خوبه نمیدونم چیکار کنم از یکی پرسیدم گفت فومکس مثل فلاشهای اروپایی میمونه و چینی ها رنگ عکس رو کدر میکنه و میگه فومکس نوری خیلی شارپنس به عکس میده الانم نمیتونم تصمیم بگیریم اگه بخوام فومکس بگیرم با توجه به بودجم خب فقط 2 شاخه 400 میتونم بگیرم ولی خب اگه بخوام چینی بگیرم 1دونه پرتابل و 2 تا برقی هیچکس هم نیست راهنمایی کنه و هر فروشنده ای هم یه چیزی میگه

من خودم اول قصد خرید یک شاخه i4 ریم لایت هیوندا داشتم به خاطر کره ای بودنش و کیفیتش و گفتم اونو با دوشاخه فوتوفلکس یا جینیبی ترکیب کنم والا اینقدر قیمت این کره ای ها گرونه نمیشه به کیتش فکر کرد مخصوصا لوازمشون مثل تریگر هیوندا 700 تومن سافت باکسش 900 تومن در حد کارهای اروپاس الانم با این راهنمایی هایی که میکنن نمیدونم چه کنم تو نت هم هر چی در مورد جیبنی تحقیق میکنم مثل شما فقط عکسای آلمانی و بعضا روسی رو میبینم که باهاش کار میکنن اگه واقعا بده چرا پس اونا ازش استفاده میکنن ؟
    ویرایش توسط Kholeno : Sunday 17 January 2016 در ساعت 16:11 دلیل: حذف آدرس و تلفن

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

فلاش جینبی از خیلی از مارکهای چینی سرتره ...

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Soheil:. نمایش پست ها
    فلاش جینبی از خیلی از مارکهای چینی سرتره ...
    ممنون دوست عزیزم شما استفاده کردید ؟ میشه توضیحات و تجاربتون رو بفرمایید

تشکر کرده
    333

من خودم توی اتلیه 4 تا شاخه فومکس داشتم
    خیلی خیلی فلاش های خوبی هستن کاملا راضی بودم
    که به شما هم پیشنهاد میکنم
    من اولش فکر کردم برای شما اولویت هست که فلاش پرتابل باشه
    اگه غیر از این هست فقط به فومکس فکر کنید

تشکر کرده
    136

من خودم توی اتلیه 4 تا شاخه فومکس داشتم
    خیلی خیلی فلاش های خوبی هستن کاملا راضی بودم
    که به شما هم پیشنهاد میکنم
    من اولش فکر کردم برای شما اولویت هست که فلاش پرتابل باشه
    اگه غیر از این هست فقط به فومکس فکر کنید

دوست عزیز قطعا منم میدونم فومکس فلاش خوبیه ولی به بودجه من نمیخوره و اینکه فومکس پرتابل نداره من از 3 یا 4 شاخم حتما یه شاخه پرتابل میخوام با این بودجه من 2 شاخه بیشتر فومکس 400 نمیدن مشکل همینه البته با صحبتی که امشب با مدیر فروشگاه ایران فلاش داشتم نماینگی فومکس گفتند که دست دو هم میفروشن ولی آدم میترسه و اینکه گفتن فلاش های متل و جینبی هم خوبه ولی خب گفتند فومکس خیلی جوندار تره

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

فلش اولی معادل اين فلش rovelight 600
    Flashpoint RoveLight 600 Ws Monolight with On Board Power RL-600

به نسبت امکاناتش قيمت خوبی داره و منم يکی دارم (اصلاً تاحالا فرصت نکردم استفاده کنم ) ولی کيفيت ساخت پايينی داره و حتماً با گارانتی بگيريد تو اين تاپيک اطلاعات زيادی ازش هست
    Adorama Rovelight RL 600, thoughts? -- Flash and Studio Lighting in photography-on-the.net forums
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها

من خودم اول قصد خرید یک شاخه i4 ریم لایت هیوندا داشتم به خاطر کره ای بودنش و کیفیتش و گفتم اونو با دوشاخه فوتوفلکس یا جینیبی ترکیب کنم والا اینقدر قیمت این کره ای ها گرونه نمیشه به کیتش فکر کرد مخصوصا لوازمشون مثل تریگر هیوندا 700 تومن سافت باکسش 900 تومن در حد کارهای اروپاس الانم با این راهنمایی هایی که میکنن نمیدونم چه کنم تو نت هم هر چی در مورد جیبنی تحقیق میکنم مثل شما فقط عکسای آلمانی و بعضا روسی رو میبینم که باهاش کار میکنن اگه واقعا بده چرا پس اونا ازش استفاده میکنن ؟
    من هم از فومکس استفاده میکنم و بسیار راضیم ، همه فاکتورها عالی و خوبه.فقط مقدار خیلی کمی (اونم در بعضی تنظیمات خاص ) اختلاف کلوین ایجاد میکنه که باید خیلی حرفه ای باشی که تشخیص بدی.
    به نظرم بهترین انتخاب تو این رنج قیمت فومکسه.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

صفحه 93 از 101 نخستنخست ... 43 83 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... آخرینآخرین