صفحه 94 از 101 نخستنخست ... 44 84 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    فلش اولی معادل اين فلش rovelight 600
    Flashpoint RoveLight 600 Ws Monolight with On Board Power RL-600

به نسبت امکاناتش قيمت خوبی داره و منم يکی دارم (اصلاً تاحالا فرصت نکردم استفاده کنم ) ولی کيفيت ساخت پايينی داره و حتماً با گارانتی بگيريد تو اين تاپيک اطلاعات زيادی ازش هست
    Adorama Rovelight RL 600, thoughts? -- Flash and Studio Lighting in photography-on-the.net forums

سلام دوست عزیز بله در جریان هستن این کپی فلاش جینبی هست ولی برند معروفی نیست ویدیوهاشو دیدم دقیقا از روی جینبی زده ولی اینک میگید کیفیت ساختش پایینه منظورتون جینبی هست یا فلش پوینت ؟ اگه واقعا جینبی بده چرا پس آلمان ها ازش استفاده میکنن و خروجی خوبی هم میگیرن ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط rainman1061 نمایش پست ها
    من هم از فومکس استفاده میکنم و بسیار راضیم ، همه فاکتورها عالی و خوبه.فقط مقدار خیلی کمی (اونم در بعضی تنظیمات خاص ) اختلاف کلوین ایجاد میکنه که باید خیلی حرفه ای باشی که تشخیص بدی.
    به نظرم بهترین انتخاب تو این رنج قیمت فومکسه.
    دیشب رفتم فومکس رو از نزدیک تو ایران فلاش دیدم یکم سنگین بود و اون دستگیرش خیلی بد جا و کوچیک والا همینجوری که نمیشه گفت چطوره ولی من یکی دوتا ایراد به ایران فلاش داشتم اینکه چرا پرتابل اینو وارد نمیکنن و اینکه قیمت خیلی بالاست ایشون هم کاتالوگ فومکس رو بهم داد دیدم والا شرکتش خیلی فلاش تولید نکرده کلا 3 مدل داشت یکی هم پرتابل مدل پرتابلش از نظر ظاهری که اصلا جالب نبود و حتی صفحه نمایش دیجیتال هم نداشت و مشخصات که خوندم و با جینبی مقایسه کردم روی کاغذ سرعت تخلیه جینبی بالاتر بود ولی فقط توی تلرانس کلوین فومکس +- 150 بود جینبی 200

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیزم شما استفاده کردید ؟ میشه توضیحات و تجاربتون رو بفرمایید
    بله استفاده کردم ، اخیرا یک شاخه خریدم و با متل و S&S خودم مقایسه کردم . از نظر کیفیت خود فلاش گرفته تا جنس نور از اون دوتا خیلی بهتره ...
    تنها ایرادی که داره ، لامپ فلاشش حفاظ نداره ، موقع تعویض سافت باکس و ... باید مراقبش بود .

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Soheil:. نمایش پست ها
    بله استفاده کردم ، اخیرا یک شاخه خریدم و با متل و S&S خودم مقایسه کردم . از نظر کیفیت خود فلاش گرفته تا جنس نور از اون دوتا خیلی بهتره ...
    تنها ایرادی که داره ، لامپ فلاشش حفاظ نداره ، موقع تعویض سافت باکس و ... باید مراقبش بود .
    دقیقا میگید کدوم مدل رو شما خریدارید کردید و قیمت بگید و بگید که نقاظ ضعف و قدرتش چیه

تشکر کرده
    136

اینم بررسی فلاش hd600 jinbei توسط یک عکاس آلمانی

Jinbei New HD-II 600-V HSS Akku Studioblitz mit 600Ws + Fernsteuerung | Foto-Morgen GmbH

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بله در جریان هستن این کپی فلاش جینبی هست ولی برند معروفی نیست ویدیوهاشو دیدم دقیقا از روی جینبی زده ولی اینک میگید کیفیت ساختش پایینه منظورتون جینبی هست یا فلش پوینت ؟ اگه واقعا جینبی بده چرا پس آلمان ها ازش استفاده میکنن و خروجی خوبی هم میگیرن ممنون میشم بیشتر توضیح بدید
    اين فلش های چينی کلاً يک توليد کننده اصلی داره که يا کل قطعات رو ميزنه يا اينکه برد های اصلی رو ميزنه و شرکت های ديگه اون رو ميخرن و خودشون سر هم ميکنند
    اگر اون تاپيکی که دادم رو ببينيد خرابی ها توش گذارش شده که اکثراً مربوط با باطری و ريموت بوده چند نفری هم بعد از چند بار استفاده گفتند که فلش کار نميکنه
    جينبی توی امريکا نيست برای همين اطلاعات انگليسی در موردش کمه اما چند جا ديدم که فلش ها رو باز کرده بودن و مقايسه کرده بودن jinbeiبا flashpoint فرقی نداره واسه همين اون لينک رو دادم که اطلاعات بيشتری بگيريد

من نگفتم خروجی خوبی نميده گفتم کيفيت ساختش پايينه و احتمال خرابيش زياده اما چون قيمت مناسبی داره مشتری زيادی داره
    منم خودم همين فلش رو خريدم . اگر ميخواستم مثلاً einstein بگيرم با پاور پاک 2 برابر اين بايد هزينه ميکردم که hss هم نداره
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    اين فلش های چينی کلاً يک توليد کننده اصلی داره که يا کل قطعات رو ميزنه يا اينکه برد های اصلی رو ميزنه و شرکت های ديگه اون رو ميخرن و خودشون سر هم ميکنند
    اگر اون تاپيکی که دادم رو ببينيد خرابی ها توش گذارش شده که اکثراً مربوط با باطری و ريموت بوده چند نفری هم بعد از چند بار استفاده گفتند که فلش کار نميکنه
    جينبی توی امريکا نيست برای همين اطلاعات انگليسی در موردش کمه اما چند جا ديدم که فلش ها رو باز کرده بودن و مقايسه کرده بودن jinbeiبا flashpoint فرقی نداره واسه همين اون لينک رو دادم که اطلاعات بيشتری بگيريد

طبق تجقیقی که من از کردم و اگه به سایت جینبی هم سری بزنید متوجه میشید که تمام تولید این فلاش صفر تا 100 مربوط به خود شرکت جینبی هست و قطعات جای دیگه تولید نمیشه اونی که شما میگی برندایی مثل ورتا و ویستار و دیجی و.... هستن که کلابرای یک کارخونه هستند با اسم های متفاوت اون سیستمی که شما میگید میشه تریدینگ که طرف جنس برای خودش نیست تولید میکنه ولی قطعاتش از جای دیگه میاد والا طی صجتبی که من داشتم جناب غظیمی گفتند از 200 عدد فلاش حینبی پرتابل که وارد کردن فقط یدونه مدل مشکل داشته و برگشت داده شده با چند نفر استفاده کنندش هم که صحبت کردم هیچکس خرابی گزارش نکرد اتفاقا رفتم اون سایت کامنت ها رو خوندم والا 4 صفخشو خوندم کسی نگفت مشکل داشته مشکل اصلی این فلاش تریگر بی کیفیت اونه که در مدل v به روز شده اکثر کاربرا هم به تریگر ایراد گرفته بودن کلا فلاش های چینی ازشون تو اینترنت مطلب نیست حتی همون فتوفلکس معروف به جز سایت خودش خیلی به ندرت میشه در مورد مطلبی گیر آورد حتی فومکس و ریم لایت ولی اروپایی ها به خاطر تبلیغاتشون مطلب زیاد هست این لینکی که من در کامنت قبلی دادم سر بزنید بررسی همین فلاش پرتابل جینبی هست که یک عکاسی آلمانی تستش کرده دانلود کردم دیدم خیلی خروجی خوبی داره حتما ببیتید ممنون از پاسختون دوست عزیز

من نگفتم خروجی خوبی نميده گفتم کيفيت ساختش پايينه و احتمال خرابيش زياده اما چون قيمت مناسبی داره مشتری زيادی داره
    منم خودم همين فلش رو خريدم . اگر ميخواستم مثلاً einstein بگيرم با پاور پاک 2 برابر اين بايد هزينه ميکردم که hss هم نداره

منم خودم همين فلش رو خريدم . اگر ميخواستم مثلاً einstein بگيرم با پاور پاک 2 برابر اين بايد هزينه ميکردم که hss هم نداره[/QUOTE]

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

دوستان دو مدل فلاش Nicefoto هم تو بازار هست. نظری راجع به اونا ندارن؟ کسی از اونا استفاده نکرده؟
    در مقایسه با این جینبی ها در شرایط آزمایش واقعی چه مزایای و معایبی دارند؟
    یکی از دوستانم به تازگی خریده اما چون زیاد باهاش کار نکرده اطلاعاتش کافی نیست در این مورد.

قیمتای این سایت و سایتای مشابه بالاتر از بازار تهرانه. قیمتای ناصرخسرو و ... خوب تره.
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

یکی از دوستانم پیشنهاد می داد که باتری برای همین فلاش های فومکس تهیه کنم و به این ترتیب قابلیت پرتابل شدن رو بهش اضافه کنم. آیا با باتری های پرتابل ظریفت بالای بازار چنین چیزی شدنیه؟ فکر کنم باتریا حدود 300 400 باید باشه.
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    یکی از دوستانم پیشنهاد می داد که باتری برای همین فلاش های فومکس تهیه کنم و به این ترتیب قابلیت پرتابل شدن رو بهش اضافه کنم. آیا با باتری های پرتابل ظریفت بالای بازار چنین چیزی شدنیه؟ فکر کنم باتریا حدود 300 400 باید باشه.
    من ديدم چند نفر که از اين مدل برای فلش های ديگه يا حتی لپ تاپ هم استفاده ميکنند Paul C. Buff - Vagabond Portable Power که مخصوص امريکاست و 110

پاور پک هايی که خروجی 220 ميدهند (مخصوص مونو لايت ها ) بدون مشکل کار ميکنند که در اصل همون اينورتور هستند
    اما پاور پک ها که مدار کنترل روی خودشونه و تنظيمات قدرت روشونه معمولاً مخصوص مدل های خودشونن
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

صفحه 94 از 101 نخستنخست ... 44 84 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... آخرینآخرین