صفحه 96 از 101 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها

اينجا رو متوجه نشدم برای اسپيد لات ميخوای يا فلش استديويی ، اگر برای اسپيد لايت ها باشه که ولتاژ dc ولت پايين ميده و فقط واسه اسپيد لايت يا فلش های سری ad 360 قابل استفادست

به نظر من همون جينبی رو بگيری بهتره چون هزينه کمتری ميکنی و جای کمتری هم ميگيره و با هربار شارژ حدود 500 فلش فول پاور ميشه زد

اگر هم پاور پک ميخوای بگيری يه چيزی بگير که تو ايران پيدا بشه چون بعد از چند بار شارژ شدن بايد باتری رو عوض کنی
    منظورم برای فلاش های استودیویی بود(استروب ها). اما اونارو نمی دونم برای این فلاش ها هم قابل استفاده بود یا نه.
    پریشب بازار بودم، nicefoto 680a قیمتش شده بود 1500 با 18 ماه گارانتی نمایندگی نایس فوتو. مزایای خوبی نسبت به جینبی ها داره، اما نمی دونم جنسشون نسبت به جینبی چجوریه، قیمتش اما خیلی مناسب بود.
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    منظورم برای فلاش های استودیویی بود(استروب ها). اما اونارو نمی دونم برای این فلاش ها هم قابل استفاده بود یا نه.
    پریشب بازار بودم، nicefoto 680a قیمتش شده بود 1500 با 18 ماه گارانتی نمایندگی نایس فوتو. مزایای خوبی نسبت به جینبی ها داره، اما نمی دونم جنسشون نسبت به جینبی چجوریه، قیمتش اما خیلی مناسب بود.

دوست عزیز سلام تا جایی که من میدونم نایس فوتو نماندگی رسمی تو ایران نداره و یک سری تاجر وارد کردند برند جینبی نمایندگی رسمیش شرکت دید فراز ( نماینده هاسلبلاد و فیز وان ) هست در مورد مشخصاتی که گفتید بنده چک کردم هر دو مدل رو ولی تعجب میکنم میگید نایس امکانات بهتری داره چون تو مشخصات فنی جینبی خیلی سرتره با توجه به قدمتش اگر اون متن انگلیسی که من صفحه قبل گذاشتم رو مطالعه کنی کمکت میکنه

اینم سایت برند جینبی هست product

nflash_Lighting series - nflash series - Shenzhen Nice Photographic Equipment Co.,Ltd
    0.jpg

6.jpg
    productsDetalis

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام خدمت همه دوستان و عزیزان
    بنده قصد خرید فلش برای عکاسی از محصولات را دارم (اگر درست بگم، عکاسی صنعتی) و برای این کار قصد استفاده از فلش را دارم اما انقدر گزینه ها و امکانات مختلفی در این مدت شنیدم که واقعا گیج شدم. خواستم خواهش کنم بنده را در موارد زیر راهنمایید کنید:

1- برای عکاسی از محصولات در خیمه (80x80) و عکاسی از محصولات بزرگتر مانند دوچرخه چه فلشی (منظورم میزان ژول است) پیشنهاد می کنید؟
    2- من قصد خرید دوربین هم دارم آیا برای استفاده از فلش استودیویی مدل دوربین مهم است؟
    3- در خصوص اصطلاح Slave و Master لطفا منو راهنمایی کنید؟ همچنین نحوه سینک کردن فلش با دوربین از چه روش هایی ممکن است؟
    4- در خصوص برندهای موجود در بازار (مثلا گوداکس) آیا برند خاصی را پیشنهاد میکنید؟

ببخشید اگر سوالاتم زیاد و مبتدیانه بود! ممنون میشم اگر نکته دیگری نیز بود بنده را راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط lavvaf نمایش پست ها
    بنده قصد خرید فلش برای عکاسی از محصولات را دارم (اگر درست بگم، عکاسی صنعتی) و برای این کار قصد استفاده از فلش را دارم اما انقدر گزینه ها و امکانات مختلفی در این مدت شنیدم که واقعا گیج شدم. خواستم خواهش کنم بنده را در موارد زیر راهنمایید کنید:

1- برای عکاسی از محصولات در خیمه (80x80) و عکاسی از محصولات بزرگتر مانند دوچرخه چه فلشی (منظورم میزان ژول است) پیشنهاد می کنید؟
    2- من قصد خرید دوربین هم دارم آیا برای استفاده از فلش استودیویی مدل دوربین مهم است؟
    3- در خصوص اصطلاح Slave و Master لطفا منو راهنمایی کنید؟ همچنین نحوه سینک کردن فلش با دوربین از چه روش هایی ممکن است؟
    4- در خصوص برندهای موجود در بازار (مثلا گوداکس) آیا برند خاصی را پیشنهاد میکنید؟

ببخشید اگر سوالاتم زیاد و مبتدیانه بود! ممنون میشم اگر نکته دیگری نیز بود بنده را راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    بهترین راهنمایی معرفی شما به کلاس آموزش عکاسی است
    K_NMT و lavvaf تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    بهترین راهنمایی معرفی شما به کلاس آموزش عکاسی است
    سلام مجدد
    ممنون از راهنمایی تون ولی حقیقت فرصت کلاس را در حال حاضر ندارم. ممنون میشم راهنمایی بهتری انجام بدید تا بتوانم تجهیزات مورد نیاز را تهیه کنم.

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط lavvaf نمایش پست ها

با تشکر

چه قدر بودجه دارید و لوازمی که دارید رو بگید چیا هست

تشکر کرده
    136

دوستان گرامی ست فلاش گودوکس QT-400 خریداری شد در آینده نزدیک سعی میکنم تست عکس بگیریم و نمونه کیفیتشو بزارم براتون
    Mohamad_Ali و ata_m3 تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

درود
    برای خرید باتری یا ژنراتور برای فلاش های استودیویی راهنمایی میخواستم. میخوام حداقل یک فلاش 300 ژول رو در محیط بیرون از خانه راه اندازی کنم و بشه حدود 100 شات یا بیشتر باهاش کار کرد، بدون نگرانی از برق و باتری.
    کسی از دوستان هست که تجربه ای داشته باشه ؟
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا Hamidreza2007 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

پیش فرض راه اندازی استودیو کوچک برای کارهای پروژه ای

سلام. دوستان من برای یه سری کارهای پروژه ای مث عکاسی جشن تکلیف مدارس یا عکاسی از بچه ها برای تقویم های نوروزی و.. که گه گاهی هست نیاز به راه اندازی یه استودیو کوچیک توی محل کارم( کانون تبلیغات) دارم.
    یه اتاق دارم 3در6 دارم و یه کنون 500 d دارم فعلا.
    من مثلا این ماه 100 تا بچه رو میخوام عکاسی کنم از نیم تنه به بالا.. ماه بعد عکس از بچه ها برای تقویم مهد کودک ها و...

من میخواستم بدون کیت فلاش کار رو پیش ببرم که اینطور که خوندم و تحقیق کردم نمیشه! و باید بالاخره یه کیت فلاش بگیرم.. چون کارم مداوم و حرفه ای نیست نمیخوام هزینه کنم.. حالا میخوام ببینم با یه کیت چینی کارم راه میافته؟
    چند ژول نیاز دارم؟ اینطور که اینجا خوندم برند گودکس خوب جواب داده و امکاناتش به نسبت خوبه..
    یکی تو یه سایت دیدم که مشخصاتش خوبه.. به نظرتون به دردم میخوره این؟
    GODOX Ds 200W KIT
    کیت کامل شامل :

3 عدد هد
    3 عدد سه پایه 806
    1 عدد کاسه استاندارد
    1 عدد چتر
    1 عدد سافت باکس 70x100 godox
    رادیو فلاش godox
    شیدر و فیلتر رنگی
    کیف برزنتی چرخدار

برند اس اند اس و جینبی رو تو این رنج قیمت میشه 300 ژول گرفت ولی فکر میکنم گودکس بهتر باشه

كاربر آشنا Hamidreza2007 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

چرا هیچ کسی توی سایت نیست!
    آقاااااااااا یکی لطف کنه جواب بده به من :((

صفحه 96 از 101 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... آخرینآخرین