صفحه 97 از 101 نخستنخست ... 47 87 93 94 95 96 97 98 99 100 101 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza2007 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من برای یه سری کارهای پروژه ای مث عکاسی جشن تکلیف مدارس یا عکاسی از بچه ها برای تقویم های نوروزی و.. که گه گاهی هست نیاز به راه اندازی یه استودیو کوچیک توی محل کارم( کانون تبلیغات) دارم.
    یه اتاق دارم 3در6 دارم و یه کنون 500 d دارم فعلا.
    من مثلا این ماه 100 تا بچه رو میخوام عکاسی کنم از نیم تنه به بالا.. ماه بعد عکس از بچه ها برای تقویم مهد کودک ها و...

من میخواستم بدون کیت فلاش کار رو پیش ببرم که اینطور که خوندم و تحقیق کردم نمیشه! و باید بالاخره یه کیت فلاش بگیرم.. چون کارم مداوم و حرفه ای نیست نمیخوام هزینه کنم.. حالا میخوام ببینم با یه کیت چینی کارم راه میافته؟
    چند ژول نیاز دارم؟ اینطور که اینجا خوندم برند گودکس خوب جواب داده و امکاناتش به نسبت خوبه..
    یکی تو یه سایت دیدم که مشخصاتش خوبه.. به نظرتون به دردم میخوره این؟
    GODOX Ds 200W KIT
    کیت کامل شامل :

3 عدد هد
    3 عدد سه پایه 806
    1 عدد کاسه استاندارد
    1 عدد چتر
    1 عدد سافت باکس 70x100 godox
    رادیو فلاش godox
    شیدر و فیلتر رنگی
    کیف برزنتی چرخدار

برند اس اند اس و جینبی رو تو این رنج قیمت میشه 300 ژول گرفت ولی فکر میکنم گودکس بهتر باشه
    دوست عزیز برندهای که گفتین تفاوت آنچنان آشکاری باهم ندارند بین برندهای چینی سومیتا و بخصوص جینبل مارک های خوبی بودن. اون کاری که شما انجام میدید زیاد به تجهیزات تخصصی احتیاج نداره حتی می تونید یه ست ارزون تر هم تهیه کنید با توجه به ابعاد آتلیه تون. موفق باشید.
    mreza1001 و Hamidreza2007 تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر آشنا Hamidreza2007 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

سلام و ممنون. خب دوست عزیز راهنمایی کنید..
    بگید چیا لازم دارم.. یا کیت فلاشی که میگید پیشنهاد بدید..
    من ازین بابت میگم کیت فلاش بگیرم که میخوام عکسهای هر 100نفر حدودا مث هم بشه.. نه یکی تاریکتر یکی روشن تر..!! وکمترهم نیاز به روتوش داشته باشه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

من ازین بابت میگم کیت فلاش بگیرم که میخوام عکسهای هر 100نفر حدودا مث هم بشه.. نه یکی تاریکتر یکی روشن تر..!! وکمترهم نیاز به روتوش داشته باشه
    برای کاری که شما میخواهید انجام بدید یک شاخه فلاش 150 ژول با یک عدد چتر و رفلکتور جوابگو هست . ضمنا همه مارک های چینی که در ایران خدمات دارند خوب و مناسب و برای کار شما جوابگو هستند. حتی اگر نخواهید آنقدر هم هزینه کنید نور پروژکتور هم برای کار شما پاسخگو هست.
    Hamidreza2007 و saber.pix تشکر می‌کنند.

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

دوستومون توضیح خوبی دادن. من اضافه میکنم که اگه منبع نورتون رو درست تنظیم کنید و تنظیمات دوربینتون ست باشه هیچ مشکلی از نظر ست بودن عکس ها چه 100 نفر چه 1000 نفر نخواهید داشت کافیه تنظیماتتون رو درست انتخاب انجام بدید.
    Hamidreza2007 تشکر می‌کند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    برای کاری که شما میخواهید انجام بدید یک شاخه فلاش 150 ژول با یک عدد چتر و رفلکتور جوابگو هست . ضمنا همه مارک های چینی که در ایران خدمات دارند خوب و مناسب و برای کار شما جوابگو هستند. حتی اگر نخواهید آنقدر هم هزینه کنید نور پروژکتور هم برای کار شما پاسخگو هست.
    تشکر فراوان. اگه اینطوری باه که خییییییلی خوبه...

دوستای دیگه هم نظری ندارن؟؟؟؟

خب چطور باید بچینمشون که سایه نندازه اطراف؟
    آخه من نمیخوام بشینم تک تک زمینه ها رو حذف کنم...میخوام یه زمینه براشون چاپ کنم و بشونمشون جلوی زمینه.الان با فلاش اکسترنال معمولی که میگیرم رو زمینه سایه فرد میافته!!

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

تشکر فراوان. اگه اینطوری باه که خییییییلی خوبه...

دوستای دیگه هم نظری ندارن؟؟؟؟

خب چطور باید بچینمشون که سایه نندازه اطراف؟
    آخه من نمیخوام بشینم تک تک زمینه ها رو حذف کنم...میخوام یه زمینه براشون چاپ کنم و بشونمشون جلوی زمینه.الان با فلاش اکسترنال معمولی که میگیرم رو زمینه سایه فرد میافته!!
    یک پروژکتور ارزان بخرید ، روی زمین بگذارید و از پشت سوژه به بک نور بتاباند. ضمنا فاصله سوژه تا بک را طوری تنظیم کنید که سایه روی بک نیفتد.

تشکر کرده
    33

یک پروژکتور ارزان بخرید ، روی زمین بگذارید و از پشت سوژه به بک نور بتاباند. ضمنا فاصله سوژه تا بک را طوری تنظیم کنید که سایه روی بک نیفتد.
    خب یعنی کل کار من با یه پروژکتور حله؟! اونم بزارم پشت سر سوژه و بندازم روی بک؟
    خب من اگه پنجره ها رو ببندم این پروژکتور تنها نور منو تامین میکنه؟؟ پس نور برا سوژه چی؟
    نمیفهمم بخدا... یکی به صورت آماتور توضیح بده به من :)

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

خب یعنی کل کار من با یه پروژکتور حله؟! اونم بزارم پشت سر سوژه و بندازم روی بک؟
    خب من اگه پنجره ها رو ببندم این پروژکتور تنها نور منو تامین میکنه؟؟ پس نور برا سوژه چی؟
    نمیفهمم بخدا... یکی به صورت آماتور توضیح بده به من :)
    برای حل مشکل بکگراند که فرمودید سایه میفته عرض شد که یک پروژکتور ارزان تعبیه کنید تا سایه ها را پر کند
    برای نور سوژه هم از یک پروژکتور استفاده کنید که از بالای دوربین به سوژه می تابد و سایه های صورت را پر می کند.
    این روش ارزان ترین راهی است که من بلدم
    obsidiyan تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    33

برای حل مشکل بکگراند که فرمودید سایه میفته عرض شد که یک پروژکتور ارزان تعبیه کنید تا سایه ها را پر کند
    برای نور سوژه هم از یک پروژکتور استفاده کنید که از بالای دوربین به سوژه می تابد و سایه های صورت را پر می کند.
    آهان.خب پس من یه پروژکتور قوی میخوام برای نور اصلی و یه پروژکتور ارزون برا پشت.. میشه لینک چندتا ازین پروژکتورها رو برام بفرستید؟ ترجیحا از سایتایی که میفروشن..یا مدل رو بگید بهم.
    واینکه سافت باکس و چتر و.. چی؟ مثلا پروژکتور رو بزاریم داخل چتر که نور بخوره به چتر و بازتاب کنه روی سوژه...
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

سلام دوست عزیز برای منم سوال شد من اگه نخوام یک فلاش دیگه برای نور بک بخرم آیا میشه با پروژکتور حلش کرد ؟ من 3 تا شاخه 400 ژول دارم ولی خب قیمتش بالاست نمیخوام یکی دیگه بخرم اگه میشه لطف کنید بگید چه نوع پروژکتوری چه شکلیه
    siosha تشکر می‌کند.

صفحه 97 از 101 نخستنخست ... 47 87 93 94 95 96 97 98 99 100 101 آخرینآخرین