صفحه 39 از 69 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 381 تا 390 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط shila نمایش پست ها
    سلام به دوستان حرفه ای میشه لطفا راهنمایی کنید که :
    1برای راه اندازی آتلیه خونگی چه دوربینی بخرم؟
    2 تجهیزات جانبی دقیقا چی بخرم وچه مارکی؟
    3 فضای کارم12 متریه
    4آیا با این وضعیت بازار الان دوربین بخریم خوبه یا صبر کنم؟
    5خواهش میکنم راهنمایی کنید

1) الان، با این شرایط بازار، هر چی زور جیب تان میرسد، ملاک خواهد بود. (برای استودیو، فول فریم ارجح تر است)
    2) مارک لوازم (دو سه شاخه فلاش و مخلفات، ... ) باز هم با جیب مبارک تان ارتباط مستقیم دارد.
    3) فضای 12 متری، دست و پاگیر خواهد بود.
    4) وضعیت بازار، کاملاً غیر قابل پیش بینی است. اگر نقدینگی دارید و تصمیمتان بر خرید است، تعلل کردن، بی مورد است. چون با پائین آمدنهای مقطعی ارز، شاهد افت قیمت لوازم عکاسی نخواهید بود.
    5) اینکه برای سرگرمی و تفنن میخواهید خرید کنید، یا اینکه شغل اصلی تان خواهد بود را عنوان ننموده اید. همینطور سقف بودجه را.

كاربر جديد shila آواتار ها
    تشکر کرده
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    1) الان، با این شرایط بازار، هر چی زور جیب تان میرسد، ملاک خواهد بود. (برای استودیو، فول فریم ارجح تر است)
    2) مارک لوازم (دو سه شاخه فلاش و مخلفات، ... ) باز هم با جیب مبارک تان ارتباط مستقیم دارد.
    3) فضای 12 متری، دست و پاگیر خواهد بود.
    4) وضعیت بازار، کاملاً غیر قابل پیش بینی است. اگر نقدینگی دارید و تصمیمتان بر خرید است، تعلل کردن، بی مورد است. چون با پائین آمدنهای مقطعی ارز، شاهد افت قیمت لوازم عکاسی نخواهید بود.
    5) اینکه برای سرگرمی و تفنن میخواهید خرید کنید، یا اینکه شغل اصلی تان خواهد بود را عنوان ننموده اید. همینطور سقف بودجه را.

ممنونم از اینکه جوابم رو دادید من رشته ام گرافیکه والان تدریس می کنم وخیلی وقته با عکاسی آشنایی دارم وعکس های خوبی هم گرفتم ودرک وخلاقیتش رو خیلی دارم والان می خوام تمرین عکاسی استودیی داشته باشم تا در آینده بتونم کار ودرآمد زایی کنم سقف بودجه ام 5 م است باتشکر وسپاس فراوان

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

سلام

من پارسال یه سری وسیله برای استودیوی خانگیم خریدم و الان قصد دارم یه سری چیزها رو ارتقا بدم و به راهنمایی نیاز دارم

الان یه ست فلاش 160 ژول دارم . چتر سفید و سافت باکس 60 *90 + بارن دور و اسنوت و ...

دوربینم هم نیکون دی 80 و لنز 18- 70

کلا عکسهایی که می گیرم شارپنس خوبی ندارن و مخصوصا بافت پوست رو خوب نشون نمیدن

الان میخوام حدود 4-5 تومن هزینه کنم به نظرتون دوربین رو عوض کنم یا لنز یا علاوه بر اینها یه شاخه فلاش قویتر هم بگیرم ؟
    چون معمولا با دیاف 8 یا 7 عکاسی میکنم و بیشتر از اون فلاشهام جواب نمیده

ابعاد مکان هم 3.7* 7 هست
    کارم هم تا حالا کودک بود و الان میخوام فشن و پرتره هم کار کنم

در مورد دکور و بک هم سوال دارم که بعدا میپرسم

راستی امکانش هست یکی دو تا از عکسهامو اینجا بذارم تا دوستان نظر بدن که مشکل از کجاست ؟ اگر نه توی کدوم تاپیک باید بذارم ؟

ممنون

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

الان یه ست فلاش 160 ژول دارم . چتر سفید و سافت باکس 60 *90 + بارن دور و اسنوت و ...

دوربینم هم نیکون دی 80 و لنز 18- 70

کلا عکسهایی که می گیرم شارپنس خوبی ندارن و مخصوصا بافت پوست رو خوب نشون نمیدن

الان میخوام حدود 4-5 تومن هزینه کنم به نظرتون دوربین رو عوض کنم یا لنز یا علاوه بر اینها یه شاخه فلاش قویتر هم بگیرم ؟
    چون معمولا با دیاف 8 یا 7 عکاسی میکنم و بیشتر از اون فلاشهام جواب نمیده
    شارپنس و بافت به عکاسی و ادیت شما مربوط میشه و با همین لوازم هم میتونید عکس های خوبی بگیرید.

جای شما بودم دوربین و / یا لنز رو ارتقا میدادم. شاید یک شاخه فلاش هم میخریدم.
    sigma و 47amir تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

ممنون از جوابتون
    میشه بگید اینکه شارپنس به عکاسی من مربوط میشه منظور لرزش دسته یا تکنیک نورپردازی ؟

من به خاطر همین مشکل یه دوره نورپزدازی رفتم اولش استاد محترم اصرار داشت که به خاطر لرزش دستمه اما بعد که خودش با دوربین عکس گرفت گفت مشکل اصلی از دوربینته

حالا سوالم اینه که اگه دوربینم رو عوض کنم با توجه به اینکه بیشتر از دیاف 7 و 8 نمیتونم با این فلاشها بگیرم فلاش هم ارتقا بدم یا نه ؟

من توی همون کلاسی که گفتم با دیاف 13- 14 به بالا عکاسی میکردم و نتیجه خیلی بهتر از توی خونه بود اما باز هم ایراد داشت

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

نقل قول نوشته اصلی توسط sigma نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    میشه بگید اینکه شارپنس به عکاسی من مربوط میشه منظور لرزش دسته یا تکنیک نورپردازی ؟

من به خاطر همین مشکل یه دوره نورپزدازی رفتم اولش استاد محترم اصرار داشت که به خاطر لرزش دستمه اما بعد که خودش با دوربین عکس گرفت گفت مشکل اصلی از دوربینته

حالا سوالم اینه که اگه دوربینم رو عوض کنم با توجه به اینکه بیشتر از دیاف 7 و 8 نمیتونم با این فلاشها بگیرم فلاش هم ارتقا بدم یا نه ؟

من توی همون کلاسی که گفتم با دیاف 13- 14 به بالا عکاسی میکردم و نتیجه خیلی بهتر از توی خونه بود اما باز هم ایراد داشت
    شما یکی از عکس هاتون که ایراد داره رو بزارید تا بشه راهنمایی کرد..
    پـوریـا ارشدی

كاربر جديد meta858 آواتار ها
    تشکر کرده
    49

سلام
    روزگارتان نیک , ایامتان به کام
    دوستان من یک دوربین D90 و ست 400 ژول S&S همراه با یک فلاش چتر اضافه دارم همچنین دو لنز 18-200 و 50
    فضای کارم 3*4 هست ولی اصلا بلد نیستم عکاسی کنم . در واقع نورپردازی بلد نیستم و اینکه نورها کجا باید قرار بگیرند و چه درجه هائی باید برای آنها تعریف کنم .
    در کدام تاپیک باید مطرح کنم ؟
    و اینکه چند مورد کار مدرسه و مهد کودک پیشنهاد داشته ام ولی کلا در قبول آن مرددم .کارسختی است یا می توانم از عهده ان برمی آیم ؟

سپاسگذارم
    متا

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

سلام این ها دو تا نمونه از عکسهامه

توی عکس اول فوکوس روی چشم دورتره ولی گونه ای که نزدیکه اصلا بافت نداره
    عکس دوم هم پوستش خوب شده ولی موهاش تاره

فقط نمیدونم چرا اگزیف ندارن ....
    سرعت 125 بوده دیاف هم احتمالا حدود 7 یا 8
    فکر کنم لنزم رو هم تا آخرین حد زوم کرده بودم یعنی 70

ببخشید من سیستم آپلود کردن اینجا رو نمی دونستم از یه سایت دیگه گذاشتم
    عکسها اصلا ریساسز نشدن کراپ 100 درصد گرفتم

البته اینا دو تا عکسن که بهترین فوکوس رو داشتن بعضی از عکسها که کلا فوکوس نه روی چشم هست نه جای دیگه ای از صورت با اینکه کلی روی نقطه فوکوسم تمرکز میکنم همیشه
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Wednesday 12 December 2012 در ساعت 22:24 دلیل: درخواست کاربر sigma

كاربر آشنا danesh آواتار ها
    تشکر کرده
    113

نقل قول نوشته اصلی توسط meta858 نمایش پست ها
    سلام
    روزگارتان نیک , ایامتان به کام
    دوستان من یک دوربین D90 و ست 400 ژول S&S همراه با یک فلاش چتر اضافه دارم همچنین دو لنز 18-200 و 50
    فضای کارم 3*4 هست ولی اصلا بلد نیستم عکاسی کنم . در واقع نورپردازی بلد نیستم و اینکه نورها کجا باید قرار بگیرند و چه درجه هائی باید برای آنها تعریف کنم .
    در کدام تاپیک باید مطرح کنم ؟
    و اینکه چند مورد کار مدرسه و مهد کودک پیشنهاد داشته ام ولی کلا در قبول آن مرددم .کارسختی است یا می توانم از عهده ان برمی آیم ؟

سپاسگذارم
    متا
    سلام كدوم شهر هستين؟؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط sigma نمایش پست ها
    سلام این ها دو تا نمونه از عکسهامه

توی عکس اول فوکوس روی چشم دورتره ولی گونه ای که نزدیکه اصلا بافت نداره
    عکس دوم هم پوستش خوب شده ولی موهاش تاره

فقط نمیدونم چرا اگزیف ندارن ....
    سرعت 125 بوده دیاف هم احتمالا حدود 7 یا 8
    فکر کنم لنزم رو هم تا آخرین حد زوم کرده بودم یعنی 70

ببخشید من سیستم آپلود کردن اینجا رو نمی دونستم از یه سایت دیگه گذاشتم
    عکسها اصلا ریساسز نشدن کراپ 100 درصد گرفتم

البته اینا دو تا عکسن که بهترین فوکوس رو داشتن بعضی از عکسها که کلا فوکوس نه روی چشم هست نه جای دیگه ای از صورت با اینکه کلی روی نقطه فوکوسم تمرکز میکنم همیشه
    سلام
    جسارتاً به نظر من در هر دو عکس، فوکوس به جای چشم نزدیک تر به دوربین، روی چشم دورتر انجام شده و با توجه به عمق میدان نسبتاً کم، بخش جلوئی مو ها و بخش جلوئی صورت بلار شده. ضمناً به نظرم پوست صورت هم در هر دو عکس نیاز به ادیت و روتوش دارد.
    ارادتمند
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Wednesday 12 December 2012 در ساعت 22:25 دلیل: حذف لینک عکس به درخواست کاربر sigma
    m0riiii تشکر می‌کند.

صفحه 39 از 69 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 ... آخرینآخرین