نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree4تشکر
  • 4 Post By A_Maddah

موضوع: بک گراند کاغذی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض بک گراند کاغذی

می خواستم ببینم در تهران جایی هست که بک گراند کاغذی در رنگ های مختلف (قرمز، زرد، ..) با عرض ۱.۵ متر بفروشه؟..

كاربر همراه DorDanI آواتار ها
    تشکر کرده
    556

پیش فرض پاسخ: بک گراند کاغذی

نقل قول نوشته اصلی توسط fanik نمایش پست ها
    می خواستم ببینم در تهران جایی هست که بک گراند کاغذی در رنگ های مختلف (قرمز، زرد، ..) با عرض ۱.۵ متر بفروشه؟..
    سلام دوست عزیز من اطلاع دقیقی از محل فروش این کاغذها ندارم و در واقع ساکن تهران نیستم ولی میتونم شما را برای ساخت فون پارچه ای راهنمایی کنم چون هم مقاوم ترن و هم حرفه ای تر اگه علاقه مند بودید برام پیام بذارید در خدمتتونم
    محمد دردانی
    Nikon D7100 + Nikon AF-S DX NIKKOR 18-140mm F/3.5-5.6G ED VR Lens +tripod fancier و دیگر هیچ

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط DorDanI نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من اطلاع دقیقی از محل فروش این کاغذها ندارم و در واقع ساکن تهران نیستم ولی میتونم شما را برای ساخت فون پارچه ای راهنمایی کنم چون هم مقاوم ترن و هم حرفه ای تر اگه علاقه مند بودید برام پیام بذارید در خدمتتونم
    سلام
    دوست عزیز این پست مال سه ماه پیش است که شما داریدجواب می دهید.
    اما فکر کنم فون های کاغذی استفاده خاص خود را دارند و فون های پارچ های استفاده ای دیگر.بعبارتی استفاده این دومتفاوت است که شما بهتر ازمن این موضوع را می دانید.همچنین جهت اطلاع دوستان دوستدار عکس های آتلیه ای می رسانم نوعی فون یکدست ساده از جنس خاص (که پارچه ان حالت جیر بودن را القاء می کرد) در ناصر خسرو دیدم که می گفتند تازه اومده است و از این حرفا ..............
    رنگهای جیغی هم داشت البته تک رنگ بودندو سایز انها 3*5 متر بود قیمت 90هزار تومن.مثلا رنگ بنفش جیغ.البته رنگ خاکستری و سفید و سیاه هم داشت.
    پایدار باشید
    یا حق
    artara74، xman_a، M. Beyrami و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر همراه tanhatanha آواتار ها
    تشکر کرده
    4948

نقل قول نوشته اصلی توسط DorDanI نمایش پست ها
    چقدر خوبه که شما این طرز ساخت رو در تاپیک استفاده خلاقانه از تجهیزات عکاسی با عکس برای همگان آموزش دهید
    Canon 5D MK II | Canon 24-105 F4 IS | Canon 70-200 f4 IS
    Lowepro Slingshot 300 | Flash Canon 430 EX II |
    خدایا نگهدار همه باش