نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By Delbaz

موضوع: با کدام پلاگین یا تکنیک

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

پیش فرض با کدام پلاگین یا تکنیک

دوستان سلام :)

ببخشید که یک تاپیک باز کردم اما ........

راستش چند وقتی است نوعی عکس منو سرگرم خودش کرده و راستش نمی دونم با پلاگینی خاص این عکس ویرایش شده و یا نه با دوتون و یا سپیا . از چند نفر هم که حرفه ای بودن پرسیدم نفهمیدن .حالا سئوال رو عمومی کردم شاید دوستان بلد باشن و مارو هم بی نصیب نذارن

البته من این عکسو از مجلات عربی در اوردم ولی یادم هست یه تصویر تبلیغاتی برای گوشی نو کیا بود که تقریبا به همین رنگ بود تقریبا مثل رنگ واکس هایی است که بدن سازان به بدنشان می زنند اما این رنگ طلایی به نظر می رسه من سعی زیادی کردم و نزدیک هم شد ولی بازم عکسام منو قانع نکرد و فکر نمی کنم از راهی که من رفتم این عکس ها ویرایش شده باشد .

پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم
    اسدالله مداح

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

پیش فرض پاسخ: با کدام پلاگین یا تکنیک

مداح عزیز
    این مطلبی که شما بهش اشاره کردید یکی از قشنگ ترین روش های روتوشه که در دسته بندی روتوش های

Fashion

قرار می گیره
    چندین روش برای رسیدن به چنین رنگ هایی وجود داره که بستگی به عکس و پس زمینه کار داره
    در بعضی از روش ها باید عکس رو تبدیل به عکس سیاه و سفید کنید منتها با این ترفند که سوژه همواره تیره تر از پس زمینه روشن باشه
    در بعضی دیگه لازم نیست عکس رو به حالت سیاه و سفید تبدیل کرد و فقط یا رنگ پوست انتخاب و ویرایش میشه یا باید از لایه های تنظیم استفاده کرد

به هر حال چند روش برای این کار وجود داره و هر روش هم زیبایی های خاص خودش رو داره

من حتما آموزش این حالت ها رو در تاپیک عکس های ویرایش شده قرار خواهم داد اما مسئله اینجاست که این چند روز سرم خیلی شلوغه و در عرض این دو سه روز شاید چند دقیقه هم فرصت اینترنت اومدن رو نداشتم

همین حالا هم در بین اعضای این فروم احتمالا بد قول شدم و نتونستم مطالبی رو که قول داده بودم آماده کنم

راستش اگه نیاز به عکس و مراحل مختلف نبود همینجا توضیح میدادم ولی متاسفانه ویرایش های اینچنینی نیاز به چند مرحله توضیح داره . و یکی از بحث های ورود به روتوش های Fashion ایجاد حالت های سیاه و سفید عکسه که ویرایشگر باید در اون تبحر داشته باشه به همین دلیل من سعی کردم در تاپیک عکس های ویرایش شده ابتدا به سیاه و سفید کردن عکس ها بپردازیم و بعد به حالت های رنگی

با این حال سعی میکنم پس از آماده کردن مطالبی که قول داده بودم در مورد این روش ها هم بحث کنیم و اگه خدا بخواد به تکنیک های بسیار جالب خواهیم رسید

راستی گفته بودی مثل واکس میمونه باید بگم درست گفتی , خواهی دید که ما هم از یک جور واکس برای ویرایشمون استفاده خواهیم کرد , واکسی که به پوست و صورت و بدن میزنیم تا رنگ مورد نظر بدست بیاد
    neda.bokeh تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

ممنون عکاس باشی جان بی صبرانه منتظر هستم :)
    اسدالله مداح

كاربر همراه PS_Trend آواتار ها
    تشکر کرده
    94

جناب دلباز من هم همچنان منتظر این آموزش مفید و جالبتون هستم.انشالله که زودتر وقت پیدا کنید
    طاها عظیمی
    The Devil is in the Details

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

تو تاپیک عکسهای ویرایش شده قسمتی ازاین تکنیک شرح داده شد