صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
Like Tree23تشکر

موضوع: پاک شدن تاپیک

كاربر جديد mim.navabi آواتار ها
    تشکر کرده
    30

پیش فرض پاک شدن تاپیک

سلام ، من یک تاپیک تو این بخش داشتم اما چرا پاک شده ؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

چون در آخرین پست تان شروع به بازاریابی برای فروش یک دوربین سوپر 8 نمودید!

این تاپیک هم حذف می شود و هم اینکه از این به بعد برای حذف هر تاپیک یک تاپیک دیگر ایجاد نفرمایید بلکه به صورت خصوصی از مدیران پرس و جو بفرمایید.
    Navid7h، arzm، Walkman و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    چون در آخرین پست تان شروع به بازاریابی برای فروش یک دوربین سوپر 8 نمودید!

این تاپیک هم حذف می شود و هم اینکه از این به بعد برای حذف هر تاپیک یک تاپیک دیگر ایجاد نفرمایید بلکه به صورت خصوصی از مدیران پرس و جو بفرمایید.
    سلام ، خیلی خوب شد جواب دادین ، چون من یوزر مدیر رو پیدا نکردم ، و بهتر نیست یکبار دیگه به پست ها نگاه بندازید ؛ دوست عزیزی گفت خواستی بفروشی به من بگو که منم جوابشون رو دادم ، این بازاریابیه ؟ من 2 بار هم به قسمت مدیریت خود سایت پیغام زدم که جوابی نگرفتم.
    -و دوم بازاریابی که شما فرمودید ، من تو قسمت "خرید و فروش" ایجاد کردم اما تایید نکردین .
    و در آخر بجای پاک کردن ضرب العجلی تون می تونستید به من اطلاعی ، اختاری و ... بدید .

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط mim.navabi نمایش پست ها
    سلام ، خیلی خوب شد جواب دادین ، چون من یوزر مدیر رو پیدا نکردم ، و بهتر نیست یکبار دیگه به پست ها نگاه بندازید ؛ دوست عزیزی گفت خواستی بفروشی به من بگو که منم جوابشون رو دادم ، این بازاریابیه ؟ من 2 بار هم به قسمت مدیریت خود سایت پیغام زدم که جوابی نگرفتم.
    -و دوم بازاریابی که شما فرمودید ، من تو قسمت "خرید و فروش" ایجاد کردم اما تایید نکردین .
    و در آخر بجای پاک کردن ضرب العجلی تون می تونستید به من اطلاعی ، اختاری و ... بدید .
    دوست عزیز خوش آمدید
    چون شما تازه وارد هستید با کمی صبر و تامل بیشتر با محیط با قوانین نوشته و نانوشته آشناتر خواهید شد
    همه موارد دلایل خاصی دارند
    به هر حال یک فروم با اعضا زیاد نیاز به نگهداری و حفظ دارد و قصد و غرض خاصی در کار نیست جز استفاده بهتر اعضا
    موفق باشین
    Arash، Kaveh Ghobadi و djmehdi_67 تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

تشکر کرده
    14101

اتفاقا تا وفتی تاپیک فنی بود بنده نیز به شما کامل ترین و جامع ترین پیام را دادم و در آن تاپیک مشارکت داشتم.

در ثانی به راحتی در پایین انجمن می توانید نام و اسامی همه مدیران را ببینید.

و سوم اینکه مثل اینکه شما زیاد به قوانین این فروم آشنا نیستی

ارسال تاپیک خرید و فروش صرفا برای اعضای فعال و قدیمی و شناخته شده که حداقل 100 ارسال مفید و علمی و فنی ( نه ارسال های بی هدف و بی ارزش ) داشته باشند مقدور است .علت هم جلوگیری از ایجاد تاپیک های خرید و فروش توسط اعضا ناشناخته می باشد و این یک امکان صرفا در اختیار اعضایی است که در این فروم مشارکت فعال و مفید دارند تا هرچند ناچیز خدماتی به ایشان باشد.

در ضمن در قوانین که در زمان عضویت آنها را تایید فرمودید و بارها و در جای جای ان متن درخواست شده به دقت مطالعه بفرمایید ذکر شده است که حذف ها بدون اطلاع صورت می گیرد و در صورتی که سوالی در مورد حذف پست یا تاپیکی ایجاد شد صرفا با پیان خصوصی با یکی از مدیران مکاتبه کنید.

تا زمانی هم که تاپیک به سمت بحث فنی می رفت مشکلی نبود و بنده نیز در همان تاپیک مشارکت داشتم اما وقتی به سمت خرید و فروش رفت متاسفانه باید حذف می شد ( طبق قوانین )

از شما هم درخواست دارم اگر قصد فعالیت در این فروم را دارید حتما یک بار دقیق و کامل قوانین را مطالعه کنید چرا که در این فروم نظارت شدیدی بر روی اجرای قوانین صورت می گیرد.

باز هم ممنون.
    فرهاد، saed_violin، Madjidm و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjidm نمایش پست ها
    دوست عزیز خوش آمدید
    چون شما تازه وارد هستید با کمی صبر و تامل بیشتر با محیط با قوانین نوشته و نانوشته آشناتر خواهید شد
    همه موارد دلایل خاصی دارند
    به هر حال یک فروم با اعضا زیاد نیاز به نگهداری و حفظ دارد و قصد و غرض خاصی در کار نیست جز استفاده بهتر اعضا
    موفق باشین
    سپاس گذارم .
    شکی درش نیست که نگه داری یک محیط اجتماعی با نظم خودش سخته . من هم سعی کردم از قوانین تخطی نکنم اما گویا دوستان ساده ترین و بدترین راه رو نسبت به تازه وارد ها انتخاب می کنن و بجای وصل از قطع و برش استفاده می کنند.
    پنجره دید هر انسان ، وسعت ذهن اوست . / پندار

تشکر کرده
    14101

اگر منظورتان از دوستان مدیران باشد باید عرض کنم که خیر آنگونه که شما می فرمایید نیست دلیل اش هم فعالیت بیش از 15500 عضو و بیش از 2000 عضو فعال و ارسال روزانه مطالب مفید و سودمند توسط همین اعضا و عضویت تعداد زیادی نفرات جدید و تازه وارد در فروم سایت عکاسی است.

اما مدیران نیز انتظار دارند وقتی فردی در این فروم عضو می شود حداقل یک بار به طور کامل و دقیق کلیه قوانین را مطالعه کند تا بداند که چه امکانات و چه محدودیت هایی وجود دارد و چطور باید فعالیت کند.

به هیچ وجه هم قطع و وصلی در رویه هیچ کدام از مدیران نیست و نبوده.
    Madjidm، Walkman و djmehdi_67 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    اتفاقا تا وفتی تاپیک فنی بود بنده نیز به شما کامل ترین و جامع ترین پیام را دادم و در آن تاپیک مشارکت داشتم.

در ثانی به راحتی در پایین انجمن می توانید نام و اسامی همه مدیران را ببینید.

و سوم اینکه مثل اینکه شما زیاد به قوانین این فروم آشنا نیستی

ارسال تاپیک خرید و فروش صرفا برای اعضای فعال و قدیمی و شناخته شده که حداقل 100 ارسال مفید و علمی و فنی ( نه ارسال های بی هدف و بی ارزش ) داشته باشند مقدور است .علت هم جلوگیری از ایجاد تاپیک های خرید و فروش توسط اعضا ناشناخته می باشد و این یک امکان صرفا در اختیار اعضایی است که در این فروم مشارکت فعال و مفید دارند تا هرچند ناچیز خدماتی به ایشان باشد.

در ضمن در قوانین که در زمان عضویت آنها را تایید فرمودید و بارها و در جای جای ان متن درخواست شده به دقت مطالعه بفرمایید ذکر شده است که حذف ها بدون اطلاع صورت می گیرد و در صورتی که سوالی در مورد حذف پست یا تاپیکی ایجاد شد صرفا با پیان خصوصی با یکی از مدیران مکاتبه کنید.

تا زمانی هم که تاپیک به سمت بحث فنی می رفت مشکلی نبود و بنده نیز در همان تاپیک مشارکت داشتم اما وقتی به سمت خرید و فروش رفت متاسفانه باید حذف می شد ( طبق قوانین )

از شما هم درخواست دارم اگر قصد فعالیت در این فروم را دارید حتما یک بار دقیق و کامل قوانین را مطالعه کنید چرا که در این فروم نظارت شدیدی بر روی اجرای قوانین صورت می گیرد.

باز هم ممنون.

دوست گرامی اگه تو یه سبد میوه ، یدونه خراب باشه ، همه ی میوه های سبد رو دور نمی ریزند ، میوه ی خراب رو جدا می کنند . تاپیک ، تاپیک خرید و فروش و تجاری نبود. یک بنده خدایی پرسید ، من بعدا جواب دادم . بهتر بود اون پست رو پاک می کردین تا کل تاپیک رو .

مثل این تاپیک ها قوانین رو رعایت می کنید :
    http://forum.akkasee.com/f33/t16444.html
    http://forum.akkasee.com/f33/t16322.html

بازم هست .
    پنجره دید هر انسان ، وسعت ذهن اوست . / پندار

تشکر کرده
    14101

باز هم توجه نفرمودید...

تاپیک خرید اشکال چندانی ندارد اما تاپیک فروش به کل تابع همان قوانین است که ذکر کردم.

شما یک تاپیک خرید دوربین فیلمبرداری کانن سوپر 8 بزنید بنده قول می دهم که حذف نشود!

پی نوشت....

خدایا شکر...
    Madjidm، M.Nouri، djmehdi_67 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

نقل قول نوشته اصلی توسط mim.navabi نمایش پست ها
    دوست گرامی اگه تو یه سبد میوه ، یدونه خراب باشه ، همه ی میوه های سبد رو دور نمی ریزند ، میوه ی خراب رو جدا می کنند . تاپیک ، تاپیک خرید و فروش و تجاری نبود. یک بنده خدایی پرسید ، من بعدا جواب دادم . بهتر بود اون پست رو پاک می کردین تا کل تاپیک رو .

مثل این تاپیک ها قوانین رو رعایت می کنید :
    http://forum.akkasee.com/f33/t16444.html
    http://forum.akkasee.com/f33/t16322.html

بازم هست .
    درود بر شما

واقعیت امر اینه که شما بر اساس عرف قوانین فروم های دیگه قضاوت کردین و دچار سوتفاهم شدین. این فروم یکم قوانین خاص خودش (شاید هم خوب و هم بد) داره که باید بهش اشنا بشین. یکم به خودتون و دیگران وقت بدین و قوانینشو بخونین. همه چیز حل میشه
    به هر حال من شما و بقیه برای عضویت قوانین رو پذیرفتیم و باید رعایتشون کنیم.
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین