نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree4تشکر
  • 2 Post By Farzam53

موضوع: كمك برای خرید دوربین حدود 1500000

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض كمك برای خرید دوربین حدود 1500000

سلام دوستان
    بنده قصد خرید دوربین تا یک ونیم میلیون رو دارم (یه کم بالا پایین) ولی واقعا چیزی که توی این رنج قیمت شاخص باشه پیدا نمیکنم .حدود 2 .3 تومان مدل های خوبی هست که فولوس موجود نیست زیر یک تومان هم که تکلیفشون روشنه توی این قیمت ها اگه راهنماییم کنیین خیلی ممنون میشم. فقط واسم تنظیم دستی کامل و کیفیت خصوصان توی نور کم و(زیاد) و صدای حرفه ای مهمه دیگه قاب دوربین اگه چوبی هم بود و 30ردیف دکمه نداشت مهم نیست. ضمنا خودم طرفدار سونی هستم .خواهش می کنم اساتید کمک کنن

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

پیش فرض پاسخ: كمك برای خرید دوربین حدود 1500000

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_effat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده قصد خرید دوربین تا یک ونیم میلیون رو دارم (یه کم بالا پایین) ولی واقعا چیزی که توی این رنج قیمت شاخص باشه پیدا نمیکنم .حدود 2 .3 تومان مدل های خوبی هست که فولوس موجود نیست زیر یک تومان هم که تکلیفشون روشنه توی این قیمت ها اگه راهنماییم کنیین خیلی ممنون میشم. فقط واسم تنظیم دستی کامل و کیفیت خصوصان توی نور کم و(زیاد) و صدای حرفه ای مهمه دیگه قاب دوربین اگه چوبی هم بود و 30ردیف دکمه نداشت مهم نیست. ضمنا خودم طرفدار سونی هستم .خواهش می کنم اساتید کمک کنن
    سلام
    1- هندی كم كه نمیخواهید بخرید؟
    2- دربازه 1 میلیون هفتصد هزار تومان تا 2 میلیون و هفتصد هزار تومان هیچ چیزی در بازار وجود ندارد. دوربینهای زیر 2 و نیم میلیون تومان كیفیتشان در حد همان هندی كم است.
    3- ارزانترین دوربینهای با حداقل كیفیت قابل قبول و دارای تنظیم دستی :
    Panasonic DVX-100 Sony PD 170 Sony FX1 Canon XL2
    ضمناَ لنز های كنن قابل تعویض است(Mountable)
    و FX 1 فرمت HDV را پشتیبانی میكند.
    4- پائینتر از مدلهای حداقلی بند 2 همان MD 10000معروف را بخرید خلاص!البته كیفیت ندارد! استهلاكش زیاد است! كیفیت صدایش حتی در حد هندی كم های سونی نیست (قابل توجه آقای قبادی) - وایت بالانسش هرگز تنظیم نمیشود و ....و كلاَ وجودش باعث تاسف است.
    A_Maddah و Kaveh Ghobadi تشکر می‌کنند.
    فرزام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

آقا ممنون از راهنماییتون البته فکر می کنم مدل هایی که گفتی یه کم واسه من گرون باشه (شایدم مجبور شدم سر کیسه رو شل کنم اگه توجیح شدم) اگه لطف کنید یه مقایسه بین 170 و150و اف ایکس 1 سونی بفرمایید ممنون میشم .:)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_effat نمایش پست ها
    آقا ممنون از راهنماییتون البته فکر می کنم مدل هایی که گفتی یه کم واسه من گرون باشه (شایدم مجبور شدم سر کیسه رو شل کنم اگه توجیح شدم) اگه لطف کنید یه مقایسه بین 170 و150و اف ایکس 1 سونی بفرمایید ممنون میشم .:)
    سلام
    مقایسه بین مدلها از طریق وب سایت سونی به بهترین شکل قابل انجام است.
    در صورتی که کاربردتان از دوربین را بفرمائید، دوستان بهتر میتوانند راهنمائی کنند.
    فرزام