صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: خريد يك DVD Player

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

پیش فرض پاسخ: خريد يك DVD Player

نقل قول نوشته اصلی توسط ARN
    در مورد ورژن اپتيك و Divx خواهش دارم كه كمي بحث شود .
    و منظور از CD-DA چيست ؟
    CD-DA = Compact Disc Digital Audio
    اختراع مشترك سوني و فيليپس جهت ثبت صدا روي رسانه اي كه اختراع شد و حالا همان CD است ! CD-DA همان Audio CD است كه قبل از MP3 بود.

Divx فرمت جديد فشرده سازي تصويري بر پايه الگوريتم MPEG4 است. با ضريب فشرده سازي بالاتر از Mpeg1 و Mpeg2
    هادی هژیرآذر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

و اما در مورد Divx
    در ایران مدلهای کمی هستند که فرمتهای Divx و Xvid را بتونن پخش کنن. دستگاههای سامسونگ مدل P4848K و P4545K که در همین جمهوری نیز به وفور یافت می شوند, به خوبی این دو فرمت را پخش میکنند. مزیت این سامسونگها همون جور که یکی از دوستان گفتند قابلیت پخش دیسکهای خشدار بدون قفل کردن و اذیت کردن است. فقط یک عیب عمده ای که دارن عدم وجود عملکرد جلو/ عقب بردن در حالت پخش MP3 است. اپتیک این دستگاهها در حقیقت از دو هد مجزا برای خواندن CD و DVD که بر روی یک شاسی سوار هستند, بهره می برد. به نظر من اگر کسی دنبال دستگاهی است که Divx هم پخش کند این دو مدل انتخاب خوبی هستند. تمام ورژنهای فرمت Divx و Xvid را بدون مشکل پخش میکند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    من سامسونگ مدل Tq-25 رو انتخاب كردم كه يك سينمايي خانگي هست
    كسي تا حالا از اين نوع دستگاه داشته ويا باهش كار كرده؟

تازه یه CANON A530 خریدم :biggrin:

amirsooki
    Guest

اگر فقط كمي صبر كنيد، Dvd هايي با خروجي Hdmi در بازار جهاني توليد شده اند ، فقط در ايران به طور تجاري وارد نشده اند، كه آن هم فكر
    ميكنم به زودي وارد شوند. با توجه به اين كه صوت و تصوير به صورت كاملاً ديجيتال و از طريق يك كابل منتقل مي شوند تكنولوژي جالبي محسوب مي شود
    سلام.
    دستگاه های DVD PLAYER مارک PIONEER خروجی HDMI دارند . این خروجی با کیفیت بالا صوت و تصویر رو منتقل میکنند ، اما تلویزیون شما باید ورودی HDMI را داشته باشد . دو مدل دستگاه های DVD PLAYER PIONEER موجود هستند که به ترتیب 115 و 15 هزار تومان قیمت دارند . هر دو فرمت DIV x را ساپورت میکنند.

كاربر فعال Doncorleone آواتار ها
    تشکر کرده
    325

من از hdmi استفاده کردم.. برای پخش دی وی دی و ماهواره فرقی با کابل component نداره.. اما برای تصاویر hd با بیت ریت بالا خیلی فرق داره.. به هر حال شما دستگاهی بگیرین که دی وی دی hd یا blue ray رو باز نکنه اما hdmi داشته باشه عملا کاربردی نداره بغیر از جمع و جور بودنش..
    محمد منتظری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    3

معذرت میخوام
    امیدوارم این سوال نا بجای من مسیر بحث رو عوض نکنه فقط چون اسم کابل و اینا اومد میخواستم بدونم این کابل های
    Scart
    رو از کجا میشه تهیه کرد و قیمت حدودیشون چنده و طول سیم اونها چقدره
    راستش من از ماهواره یه رابط ده پونزده متری به پشت کار کپچرم وصل کردم ولی نویزش زیاد میشه. البته سعی کردم جنس رابط خوب باشه ولی فاصله اش زیاده و بالاخره اون کیفیتی که میخوام بدست نمیآد

برای این رابط های آنالوگ مثل کابل های دیجیتال تقویت کننده ای چیزی وجود نداره؟
    از رابط
    Dish out
    خود ماهواره استفاده نکردم و نمیدونم جواب میده یا نه؟

فکر کنم اگه از رابط
    Dish out
    استفاده کنم بشه سر راهش تقویت کننده گذاشت

خلاصه اگه کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

تا جایی که من میدونم Scart مزیت ویژه ای در کیفیت یا کنترل سیگنال نداره. در تهران خیابان جمهوری حوالی حافظ پاساژهای توکل ، بزرگمهر و امجد بوفور یافت میشود.

Dish Out رو میخواهید مستقیما به کپچر وصل کنید ؟ امکان پذیر نیست.

فکر کنم کابل مناسب با فیشهای مناسب و لحیم کاری خوب و کامل ( بعضی از درست کنندگان رابط در ایران تصور میکنند فقط متصل بودن کافی است. در صورتیکه وقتی صحبت از سیگنال هست و کیفیت اون ، اتصالات باید خوب و کامل باشد ) مشکل شما رو در حد 15 متر بدون نویز حل میکنه.
    هادی هژیرآذر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    3

در مورد اتصالات که من یه کابل رابط مستقیم گرفتم و بینش بریدگی نداره . اونجور هم که روش نوشته شده زده آمریکا حالا اینکه واقعا آمریکائیه یا نه ....
    ولی فکر میکنم بشه
    Dish OUT
    رو به ورودی آنتن کارت تی وی وصل کرد

البته نویز تو حالت پخش زیاد نیست ولی همونجور که میدونید موقع کپچر با رزولیشن های پائین مثل وی سی دی نویزش تو چشم میزنه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2