صفحه 70 از 302 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 691 تا 700 , از مجموع 3016
Like Tree5206تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

نقل قول نوشته اصلی توسط ALBORZ نمایش پست ها
    پیشاپیش عذر به دلیل آف تاپیک ام
    چندی پیش در انجمن صحبتی شد مبنی بر اینکه خود ما باعث میشیم یه چیزی بالا تر از ارزشش نمود پیدا کنه یا به قولی افزایش قیمت کاذب پیدا کنه...من اولش با خودم گفتم آخه کدوم فروشنده عاقلی(مخصوصا جاهایی مثل حافظ و ناصر خسرو ، نه شرکتایی که وب سایت و اینها دارند) میاد فروم عکاسی رو چک کنند ببینند خواسته بچه ها چیه یا چی کمیاب شده بعد بیان گرون عرضه کنند!

اما وقتی دیدم دوست خوبمون با آب و تاب برای فروشنده تعریف می کنه که بـــــله 40دی نویزش به مراتب از 50دی کمتره همه بچه ها دنبال 40دی ان و تازه به فوایدش پی بردند !! خوب قطعا این قضیه موثر هستش و تو سفارش بار بعدی فروشنده محترم هم تاثیر گذار!
    تعداد 50دی های سفارش داده شده به وارد کننده کمتر نسبت به قبل و 40دی بیشتر به قبل با این تفاوت که در مقابل سوال مشتری که آقا 40دی دارید؟ نمیگه بله چند تا میخوای؟(مثال ، لحن گفتن) میگه 40دی نیست تو بازار عمرا پیدا کنی! اما فکر کنم یه دونه داشته باشم فلان قیمت! (ارتباط قوی بین سایر فروشندگان هم دامن می زنه به این قضیه که آقا اگه مشتری اومد زیر فلان قیمت نده)
    پس مطمئن باشیم تا زمانی که دوربین یا لنزی discontinue نشده یا تغیری تو تعرفه های گمرکی نداشتیم تمامی گرانی ها کاذبه.

بازم عذر بدلیل اف تاپیک

پایدار باشید
    این قضیه که فروشنده نسبت به نیاز بازار اطلاع داشته باشد چیز بدی نیست. در همه جای دنیا فروشندگان و سازندگان تلاش میکنند تا بفهمند بازار هدف انها به دنبال چه کالایی است. درست است که فروشنده به دنبال سود خودش است اما زمانیکه بداند شما در پی 40 دی هستید نمیرود مثلا 30دی از خارج بیاورد.
    دانستن نیاز بازار موجب میشود که میزان عرضه یک کالا در بازار افزایش یابد چون فروشنده میخواهد کالایش را زودتر بفروشد و گردش سرمایه اش را تسریع کند.
    فرمایش شما ممکن است به صورت موردی صحیح باشد و یک فروشنده هم از داغ بودن بازار یک کالا سو استفاده کند اما تایید میکنید که عرضه این محصولات در انحصار یک یا دو فروشنده نیست اما ممکن است فروشنده ای در ناصر خسرو که مثلا 2 تا دوربین کل موجودیش باشد از این اوضاع استفاده کند.
    در نهایت رابطه میان مصرف کننده و عرضه کننده و وجود اگاهی از نیاز بازار به سود هر دو طرف است.
    Kamal، fartow، Afshin.Prt و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر جديد yasaman-akbarpour آواتار ها
    تشکر کرده
    2

من می خوام 450D بخرم

ببینم دو تا لنز همراهش هست ؟
    آخه بعضی جا ها می گن با لنز این قیمت و بی لنز اون قیمت !

یه راهنمایی در خصوص قیمت و لنز و بیمه اش اگر بکنید ممنون می شم

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman-akbarpour نمایش پست ها
    من می خوام 450D بخرم

ببینم دو تا لنز همراهش هست ؟
    آخه بعضی جا ها می گن با لنز این قیمت و بی لنز اون قیمت !

یه راهنمایی در خصوص قیمت و لنز و بیمه اش اگر بکنید ممنون می شم
    همراهش یک لنز می باشد 18-55
    افومار اقدام به تعویض این لنز با یکی از لنز های تامرون( 18-250 اگه اشتباه نکرده باشم ) در کیت دوربین کرده
    انجا های که میگن بی لنز منظورشان بادی خالی دوربین بوده
    yasaman-akbarpour تشکر می‌کند.

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

با سلام

توی بازار قیمتها خیلی مختلفه، من با گارانتی نورنگار خریدم 660 (ولی برند ژاپنی بود یعنی Kiss X2 که مسئله مهمی نیست)

تو ناصر خوسرو قیمت 620 هم چند هفته پیش داشتم ولی میگفتند که ممکنه باتری و شارژرش رو با نوع متفرقه (که گویا تا 120 اختلاف ایجاد میکنه) عوض کرده باشند.

در ضمن یک مسئله حیاتی هنگام خرید شرکت نورنگار لنز کیت رو (قبل از استفاده) 85 بر میداره اگر قصد استفاده کردن از لنز کیت رو ندارید دقت کنید که فرصت رو از دست ندید (هر چند برای تازه کارها مثل خودم اکیدا توصیه میشه که مدتی با لنز کیت کار کنند تا با نیازهاشون بیشتر اشنا بشوند:cool:).

موفق باشید
    Mehrdad Benabbas و M.Kazemi تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط APR19 نمایش پست ها
    با سلام

توی بازار قیمتها خیلی مختلفه، من با گارانتی نورنگار خریدم 660 (ولی برند ژاپنی بود یعنی Kiss X2 که مسئله مهمی نیست)
    البته خيلي هم بي اشكال نيست. درسته كه عملكرد دوربين همونه ولي چون از Gray Market تهيه مي شه ( البته بقيه هم همه از مبادي رسمي نمياد ولي اين ديگه اظهر من الشمسه ) و دفترچه ها و CD ها و ... همه ژاپنيه اصولا كمي ارزانتر از برند بين المللي فروخته مي شه.
    tanhatanha و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا Hossein Nasiri آواتار ها
    تشکر کرده
    168

Cool پاسخ: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

زمان تحصيل يادم هست استاد عكاسي مون مي گفت كه دوربين هايي كه توليد ميشه به تفاوت جايي كه قراره استفاده بشه تفاوت كمي در سردي و گرمي نور داره. به همين دليل معمولا بعضي دوربين ها چند نسخه دارند، مثلا براي استفاده در ژاپن يا در جاي ديگه.

البته بنده بيشتر تحقيق نكردم ولي خب منطقي به نظر مي رسه!
    اگر كسي اطلاعات بيشتر داره خوشحال ميشم بگه.

كاربر همراه nDman آواتار ها
    تشکر کرده
    69

چند روز پیش یه چیز عجیب تو بازار دیدم، من همه جا خونده بودم که 1000D با کیت 55 - 18 لرزه گیردار فروخته میشه.
    اما من پک بدون لرزه گیرشو تو بازار دیدم، ظاهرا این 55 - 18 بدون لرزه گیر رو دست کنون مونده داره برا 1000D کیت میکنه!!!!
    artara74 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط nDman نمایش پست ها
    چند روز پیش یه چیز عجیب تو بازار دیدم، من همه جا خونده بودم که 1000D با کیت 55 - 18 لرزه گیردار فروخته میشه.
    اما من پک بدون لرزه گیرشو تو بازار دیدم، ظاهرا این 55 - 18 بدون لرزه گیر رو دست کنون مونده داره برا 1000D کیت میکنه!!!!
    يعني رو جعبه اسم 55-18 بدون IS داشت ؟

نكنه از اين ريفربيشد وارداتي هاست كه تو چاپخونه هاي تهران براشون جعبه مي زنند ؟
    artara74 تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    يعني رو جعبه اسم 55-18 بدون IS داشت ؟

نكنه از اين ريفربيشد وارداتي هاست كه تو چاپخونه هاي تهران براشون جعبه مي زنند ؟
    قبلا هم دوستان هنگام خرید با این مورد (1000دی با لنز کیت بدون لرزشگیر) مواجه شده بودند!

نقل قول نوشته اصلی توسط roben نمایش پست ها
    امروز می خواستم بخرم تقریبا همه کارها تموم شده بود منم چون هیچ کجا با لنز معمولی ندیده بودم خیلی رو لنز وسواس نداشتم اما بعد دقت کردم دیدم لنز معمولی اول فک کردم کار فروشنده است اماوقتی دقت کردم دیدم کلا لنز کیت دوربین بدون ای اس است حتی عکس روی جعبه هم با همون لنز معمولی بود و خلاصه دوربینو پس دادم اما با این همه فروم نویسی تعجب کردم که کسی تا حالا به این مسله اشاره نکرده بود
    :
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه nDman آواتار ها
    تشکر کرده
    69

آره حتی عکسش هم همون 55-18 بدون is بود. جالب این بود که قیمتش با پک is دارش فرقی نمیکرد!!!

صفحه 70 از 302 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 ... آخرینآخرین