صفحه 110 از 221 نخستنخست ... 10 60 100 106 107 108 109 110 111 112 113 114 120 160 210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 2206
Like Tree4749تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

كاربر همراه KingArash آواتار ها
    تشکر کرده
    1226

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad6708 نمایش پست ها
    d7000 : با گارانتی نیکونگرش 1/800/000
    با گارانتی متفرقه 1/720/000

قیمت دیروز ، شیـــراز
    قیمتها منطقیه ؟
    دوستانی که شیراز هستند فروشگاهی بجز این کامران(فقط این موجودی داشت) کلا بجز خیابان داریوش سراغ ندارن ؟
    کلاً نیکو نگرش بین 80-150 شایدم بیشتر با بقیه اختلاف قیمت داره! خدا کنه که خدماتشم به همون نسبت بیشتر باشه... تنها مزیتشم اینه که توزیع کننده رسمی نیکون
    هستش و شاید قطعاتش کمتر مسئله دار باشند. تا نظر سایر دوستان چی باشه؟ و اینکه این موارد واقعا ارزش این مقدار بیشتر رو داشته باشه یا نه؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط KingArash نمایش پست ها
    کلاً نیکو نگرش بین 80-150 شایدم بیشتر با بقیه اختلاف قیمت داره! خدا کنه که خدماتشم به همون نسبت بیشتر باشه... تنها مزیتشم اینه که توزیع کننده رسمی نیکون
    هستش و شاید قطعاتش کمتر مسئله دار باشند. تا نظر سایر دوستان چی باشه؟ و اینکه این موارد واقعا ارزش این مقدار بیشتر رو داشته باشه یا نه؟؟
    100% اختلافی توی نوع جنس و خدمات هست. من باهاشون صحبت کردم و گفتم که اختلاف قیمت خیلی شده . گفتن شک نکن تو نوع جنش فرق داریم. گفت شما اگه یه باتری قلابی با اصل رو که مو باهم نمیزنن عوض کنید اختلاف میشه 70 هزار.
    گزارش بیست و سی رو هم که دیدیم که چطور قطعات رو عوض رده بودن. بیمه سرقت هم کشکه . به شما میکن یه برگه از کلانتری بیارید ولی کلانتری هیچ وقت چنین برگه ای رو به شما نمیده
    KingArash تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    99

نقل قول نوشته اصلی توسط free2011 نمایش پست ها
    100% اختلافی توی نوع جنس و خدمات هست. من باهاشون صحبت کردم و گفتم که اختلاف قیمت خیلی شده . گفتن شک نکن تو نوع جنش فرق داریم. گفت شما اگه یه باتری قلابی با اصل رو که مو باهم نمیزنن عوض کنید اختلاف میشه 70 هزار.
    گزارش بیست و سی رو هم که دیدیم که چطور قطعات رو عوض رده بودن. بیمه سرقت هم کشکه . به شما میکن یه برگه از کلانتری بیارید ولی کلانتری هیچ وقت چنین برگه ای رو به شما نمیده
    سلام
    بیمه سرقت کشک نیست. اتفاقا حادثه سرقت برای یکی از دوستان من اتفاق افتاد و دوربینش رو از داخل ماشین جلوی خونه سرقت کردند. من هم حضور داشتم .زنگ زدیم از 110 اومدن گزارش سرقت نوشتن و اظهارات دوست من هم یادداشت شد وچند روز بعد هم از کلانتری نامه سرقت گرفت(و البته یک سری مدارک دیگه مثل فاکتور خرید و جعبه و ..) ولی بیمه برای پرداخت خسارت اگه اشتباه نکنم حدود 2 ماه طول داد که میگفتن به خاطر مراتب قانونی و بعد هم طبق تعرفه خسارت پرداخت شد.
    Arash و S_Neyshaburi تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط KingArash نمایش پست ها
    با بقیه اختلاف قیمت داره! خدا کنه که خدماتشم به همون نسبت بیشتر باشه... تنها مزیتشم اینه که توزیع کننده رسمی نیکون

درود

تا به این لحظه از بدنه های جدید نیکون چندین مورد برای دوستان تهیه کردم که هیچ کدام گارانتی شرکت نام برده نبودند و همگی هم عالی هستند ، تنها یک مورد یکی از دوستان چون عجله داشت و من مسافرت بودم یک D7000 با گارانتی شرکت نام برده خریداری کردند ، که خودش متوجه نشده بود ، اما در یکی از سفر های عکاسی که دوربین دست خودم بود متوجه بک فوکاس در لنز کیت دوربین شدم ، آنهم دوربین نو ! خوشبختانه D7000 تیون فوکاس داشت و تنظیم کردم که با آن لنز درست فوکاس کند ، اما خوب این مورد باید هنگام خرید تست میشد.

این را عرض کردم نه در جهت اینکه بگویم اجناس فلان شرکت مشکل دارد ، خیر ، فقط خواستم بگویم کمترین فرقی وجود ندارد.
    ضمنا باتری D300 قیمتش 40 هزار تومان است اصل ، حالا چطوری ممکنه که فرق بین بدلی با اصلی 70 هزار تومان باشد؟!

حرفهای کسبه محترم را جدی نگیرید

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Wednesday 14 September 2011 در ساعت 12:47
    KingArash، millano، Mohammad6708 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه S_Neyshaburi آواتار ها
    تشکر کرده
    1352

که دوربین دست خودم بود متوجه بک فوکاس در لنز کیت دوربین شدم
    میشه بیشتر توضیح بدین که فوکاس چیه ؟ و چه جوری زمان خرید باید تست کرد؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    509

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad6708 نمایش پست ها
    d7000 : با گارانتی نیکونگرش 1/800/000
    با گارانتی متفرقه 1/720/000

قیمت دیروز ، شیـــراز
    قیمتها منطقیه ؟
    دوستانی که شیراز هستند فروشگاهی بجز این کامران(فقط این موجودی داشت) کلا بجز خیابان داریوش سراغ ندارن ؟
    سلام دوست عزیز
    سری هم به خیابان ستارخان بالاتر از قلکه سنگی نرسیده به عفیف آباد بزنید.ازگفتن نام فروشگاه معذورم
    Mohammad6708 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    میشه بیشتر توضیح بدین که فوکاس چیه ؟ و چه جوری زمان خرید باید تست کرد؟

درود

فوکاس کردن همان عملی است که وقتی دکمه شاتر را تا نصفه فشار میدهید ( دکمه عکس گرفتن ! ) یک صدای بی بیپ می شنوید ( این صدا یعنی عمل فوکاس کردن یا وضوح یابی انجام شد البته ممکن است دوربین روی حالتی باشد که این صدا را نکند که قابل تنظیم است )،این سیستم که دیگر در خیلی از موبایلها هم موجود هست

با این کار دوربین وضوح یابی میکند ، برای تست فوکاس دوربین و لنز در کمترین فاصله ای که لنز میتواند فوکاس کند ( در لنز های مختلف این فاصله فرق میکند مثلا در لنز همراه دوربین D7000 که لنز 18-105 هست کمترین فاصله فوکاس 45 سانتی متر است یعنی در فاصله 44 سانتی متر و یا کمتر فوکاس غیر ممکن است) خوب در کمترین فاصله فوکاس لنز و آخرین فاصله کانونی آن که در در لنز 18-105 میشود همان 105 یک عکس بگیرید

دوربین حالت های مختلفی برای فوکاس دارد ، فوکاس را روی حالت نقطه ای بگذارید ( میتوانید از فروشنده بخواهید فوکاس را روی حالات نقطه ای برایتان تنظیم کند ! ) پس در کمترین فاصله فوکاس درون چشمی نگاه کنید و نقطه فوکاس را روی یک شیء قرار دهید و دکمه شاتر را فشار دهید و عکس بگیرید و بعد عکس گرفته شده را در LCD دوربین بررسی کنید ببینید واضح ترین جای عکس همان جایی باشد که شما روی آن فوکاس کرده بودید،
    چون اگر واضح ترین جای عکس عقب تر از جای مد نظر شما باشد لنز شما بک فوکاس دارد و اگر جلو تر از سوژه شما باشد فورنت فوکاس دارد.

در هر دوی این حالات سوژه شما وضوحی را که باید داشته باشد را نخواهد داشت.

بهترین کار این است با کسی که با دوربین عکاسی آشناست برای خرید تشریف ببرید و از او بخواهید این کار را انجام دهد.

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Wednesday 14 September 2011 در ساعت 15:36
    aidin594، millano، Mohamad_Ali و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

100% اختلافی توی نوع جنس و خدمات هست...
    سلام.هنگامی که نیکون خریدم خیلی دوست داشتم گارانتی نیکو باشد و وقتی پک و پلمپ بودن جعبه دوربین(البته فقط با یک برچسب!) را دیدم بدون معطلی نیکو نگرش خریدم,اما نکته ی جالب اینجاست که نیکونگرش دوربین های خود را برای تعمیر به دفتر ایده آل می فرستد!پس چه بهتر با گارانتی ایده آل خرید کنید.

میتوانید نام فروشندگان مورد تایید ایده آل را از دفتر اصلی بگیرید.در مورد بیمه هم بیمه ایده آل دردسر کمتری دارد.

این ها را به حساب تبلیغات نگذارید,تجربه ی شخصی بود که امیدوارم به دردتان بخورد.

اختلاف در نوع جنس هم قضاوتش بماند با دوستان.شخصا تغییری ندیدم.
    Saadat، Anoosh-Em، king4 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

این را عرض کردم نه در جهت اینکه بگویم اجناس فلان شرکت مشکل دارد ، خیر ، فقط خواستم بگویم کمترین فرقی وجود ندارد.
    ضمنا باتری D300 قیمتش 40 هزار تومان است اصل ، حالا چطوری ممکنه که فرق بین بدلی با اصلی 70 هزار تومان باشد؟!

حرفهای کسبه محترم را جدی نگیرید

موفق باشید

انوش
    عزیز باتری اصل دوربین فیلم برداری رو گرفتم 150 تومن و معمولیشو که مو باهاش نمیزن 55 تومن . توی کاربر نمیتونی متوجه این موضوع بشی

حرف یه بی اطلاع از بازار رو جدی نگیرید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.Q نمایش پست ها
    ,اما نکته ی جالب اینجاست که نیکونگرش دوربین های خود را برای تعمیر به دفتر ایده آل می فرستد!پس چه بهتر با گارانتی ایده آل خرید کنید.

میتوانید نام فروشندگان مورد تایید ایده آل را از دفتر اصلی بگیرید.در مورد بیمه هم بیمه ایده آل دردسر کمتری دارد.
    چه حرفا . اینو شما با چه مدرکی میگید دوست عزیز؟؟؟
    اولین بار نیست از این حرفا میشنویم یه بار تماس گرفتیم ایده ال که میگفت آفومار از ما جنس میگیره . واقعا دیگه چی بگیم؟؟؟؟؟؟.