صفحه 111 از 221 نخستنخست ... 11 61 101 107 108 109 110 111 112 113 114 115 121 161 211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 2206
Like Tree4749تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط free2011 نمایش پست ها
    عزیز باتری اصل دوربین فیلم برداری رو گرفتم 150 تومن و معمولیشو که مو باهاش نمیزن 55 تومن . توی کاربر نمیتونی متوجه این موضوع بشی

حرف یه بی اطلاع از بازار رو جدی نگیرید

درود

دوست عزیز، اینجا یک فروم تخصصی عکاسی است ، هر مطلبی را نمیتوان بیان کرد ،
    گذشته از آن اگر متوجه شده باشید همه کاربران در اینجا از ادبیات مناسبی استفاده میکنند
    بکار بردن جمله " حرف یه بی اطلاع از بازار رو جدی نگیرید " نمیتواند باعث شود حرف شما موثق و معتبر باشد.

شما در مورد خرید دوربین از نیکو نگرش صحبت فرمودید " اینکه اگه یه باتری قلابی با اصل رو که مو باهم نمیزنن عوض کنید اختلاف میشه 70 هزار "
    که جهت اطلاع باتری یک دوربین عکاسی نیکون که شرکت مذکور عرضه کننده آن است ، چنین قیمتهایی ندارند، که فقط اختلاف مبلغ آنها 70 هزار تومان باشد و مبلغ 150 هزار تومان هم که فرمودید بهای 3 عدد باتری نیکون که میتوانید از خود نیکو نگرش تهیه کنید میباشد !

و تا آنجا که میدانم صحبت پیرامون باتری دوربین های فیلم برداری هیچ ربطی به نیکون نمیتواند داشته باشد ، چون اگر خبر ندارید نیکون اصلا دوربین فیلم برداری تولید نمیکند ، و شما هم اکنون در تاپیک آخرین قیمت دوربین های نیکون قرار دارید.

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Friday 16 September 2011 در ساعت 13:38
    mreza1001، alie، millano و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

چه حرفا . اینو شما با چه مدرکی میگید دوست عزیز؟؟؟
    اولین بار نیست از این حرفا میشنویم یه بار تماس گرفتیم ایده ال که میگفت آفومار از ما جنس میگیره . واقعا دیگه چی بگیم؟؟؟؟؟؟.

دی 90 بنده مشکل بک فوکوس داشت.برای تعمیر به گارانتی (نیکو نگرش) مراجعه کردم.بعد از تست گفتند باید بره تعمیرگاه خودتان می برید یا ما بفرستیم؟!!!...

مدتی بعد دوربین باز هم دچار همین مشکل شد اما این بار با یک لنز دیگر,من خودم بردم به تعمیرگاه مرکزی.بعد از ادجاست بادی هزینه را x تومن اعلام کردند,و وقتی گفتم گارانتی و بیمه نیکو دارم گفتند شرکت باید خودش بفرستد.خلاصه با پیگیری اعضای تعمیرگاه هزینه ای بابت تعمیر گرفته نشد.

بنده نه با نیکونگرش مشکلی دارم,نه از ایده آل پورسانت می گیرم.صرفا یک تجربه ی شخصی را بیان کردم.حالا شما بروید با هر گارانتی که دوست دارید بخرید...

صحت نوشته های فوق را میتوانید با تماس با نیکو و ایده آل جویا شوید.فاکتورها هم به نام خودم هستند!

شرمنده که پست بی ربط به تاپیک است اما بایستی شفاف سازی میشد!
    Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em، alie و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    147

سلام دوست عزیز.از کجا خریدی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    یک عدد نیکون +18+105-D7000 با بیمه و گرانتی حامی (18و24 ماه) 1730 تومان خریداری شد
    بعد از یک عمری کانن داری رفتیم سراغ نیکون

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

چه حرفا . اینو شما با چه مدرکی میگید دوست عزیز؟؟؟
    اولین بار نیست از این حرفا میشنویم یه بار تماس گرفتیم ایده ال که میگفت آفومار از ما جنس میگیره . واقعا دیگه چی بگیم؟؟؟؟؟؟.
    نیکو نگرش دوربینهایی که باید تعمیر بشه رو به ایده آل می فرسته.تلفنی میتونی چک کنی.نیاز نیست کسی و متهم کنی
    1986 و Miri تشکر می‌کنند.
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر همراه Mohammad6708 آواتار ها
    _̴ ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲
    تشکر کرده
    125

D7000 با لنز 55-200 رو میگفت 1/690/000

جالبیش این بود که فروشنده ایده آل رو به عنوان گارانتی قبول نداشت ! میگفت ایده آل گارانتی نیست !! بیا من کارتش رو میدمت پر کن ، به هیچ دردیت نمیخوره ...!!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    147

سلام دوست عزیز.
    من بوشهر هستم.می خواستم ببینم اینجا بگیرم فرقی با تهران داره یا نه؟البته فکر نکنک اینجا گارانتی دار بشه پبدا کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad6708 نمایش پست ها
    D7000 با لنز 55-200 رو میگفت 1/690/000

جالبیش این بود که فروشنده ایده آل رو به عنوان گارانتی قبول نداشت ! میگفت ایده آل گارانتی نیست !! بیا من کارتش رو میدمت پر کن ، به هیچ دردیت نمیخوره ...!!
    M.Rasouli تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز، اینجا یک فروم تخصصی عکاسی است ، هر مطلبی را نمیتوان بیان کرد ،
    گذشته از آن اگر متوجه شده باشید همه کاربران در اینجا از ادبیات مناسبی استفاده میکنند
    بکار بردن جمله " حرف یه بی اطلاع از بازار رو جدی نگیرید " نمیتواند باعث شود حرف شما موثق و معتبر باشد.

شما در مورد خرید دوربین از نیکو نگرش صحبت فرمودید " اینکه اگه یه باتری قلابی با اصل رو که مو باهم نمیزنن عوض کنید اختلاف میشه 70 هزار "
    که جهت اطلاع باتری یک دوربین عکاسی نیکون که شرکت مذکور عرضه کننده آن است ، چنین قیمتهایی ندارند، که فقط اختلاف مبلغ آنها 70 هزار تومان باشد و مبلغ 150 هزار تومان هم که فرمودید بهای 3 عدد باتری نیکون که میتوانید از خود نیکو نگرش تهیه کنید میباشد !

و تا آنجا که میدانم صحبت پیرامون باتری دوربین های فیلم برداری هیچ ربطی به نیکون نمیتواند داشته باشد ، چون اگر خبر ندارید نیکون اصلا دوربین فیلم برداری تولید نمیکند ، و شما هم اکنون در تاپیک آخرین قیمت دوربین های نیکون قرار دارید.

انوش
    در جواب حرف خودتون بود . شما اول درست حرف بزنید تا درست باهاتون برخورد بشه.
    دوربین فیلم برداری رو که گفتم سونی بوده برادر. شما نمیخواد به ما بگید نیکون چی تولید میکنه . من برا نمونه دوربین فیلمبرداری رو گفتم. شما گزارش بیست و سی رو ندیدید مگه؟؟
    aidin594 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Ali Saeedi آواتار ها
    تشکر کرده
    1566

در جواب حرف خودتون بود . شما اول درست حرف بزنید تا درست باهاتون برخورد بشه.
    دوربین فیلم برداری رو که گفتم سونی بوده برادر. شما نمیخواد به ما بگید نیکون چی تولید میکنه . من برا نمونه دوربین فیلمبرداری رو گفتم. شما گزارش بیست و سی رو ندیدید مگه؟؟
    من به شخصه در پست های جناب انوش نه نسبت به شما ، بلکه نسبت به هیچ کس دیگه ای بی احترامی ندیدم
    اما در پست های شما ...

شما نباید برای نمونه دوربین فیلم برداری سونی رو مثال بزنید در تاپیک نیکون
    اینجا یک فروم تخصصی هست (همه جمع شدیم تا چیزی یاد بگیریم)
    اصلا دلیلی برای این سبک برخورد با سایر دوستان وجود نداره

شرمنده بابت آف تاپیک

از مدیران محترم خواهش دارم ، پست بنده و سایر پست های بی ربط به تاپیک رو حذف کنند

سپاس
    ashkan 78، M-Yousefi، Anoosh-Em و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D5100 + AF-S Nikkor 18-105mm 1:3.5-5.6 G ED + AF-S Nikkor 50mm 1:1.8 G + 8mm + Nissin Di622 M2 + Vanguard Alta 233 AP

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

دوستان به عنوان تاپیک لطفا دقت بیشتری بفرمایید:

آخرین قیمت دوربین های نیکون
    ashkan 78، Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Saeedi نمایش پست ها
    من به شخصه در پست های جناب انوش نه نسبت به شما ، بلکه نسبت به هیچ کس دیگه ای بی احترامی ندیدم
    اما در پست های شما ...

شما نباید برای نمونه دوربین فیلم برداری سونی رو مثال بزنید در تاپیک نیکون
    اینجا یک فروم تخصصی هست (همه جمع شدیم تا چیزی یاد بگیریم)
    اصلا دلیلی برای این سبک برخورد با سایر دوستان وجود نداره

شرمنده بابت آف تاپیک

از مدیران محترم خواهش دارم ، پست بنده و سایر پست های بی ربط به تاپیک رو حذف کنند

سپاس
    یه چیز میگم و تموم
    خط آخر پستش که گفت ( حرف کسبه محترم رو جدی نگیرید) به ما یه توهینه. یعنی چی این حرف؟؟
    دوربین سونی رو که مثال زدم منظورم فرق یه باتر اصل با یه غیر اصله .
    aidin594 تشکر می‌کند.