صفحه 4 از 20 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 196
Like Tree103تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي پاناسونيك و لايكا

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

پیش فرض پاسخ: آخرين قيمتهاي پاناسونيك

نقل قول نوشته اصلی توسط 30noohe نمایش پست ها
    قیمتش همون حدود 380 تومن هست !!
    فکر نکنم دیگه ارزون تر از این بشه اگه بشه خیلی خیلی کم!
    همیشه دوربین های پاناسونیک ایران و خارج اختلاف قیمت دارند!
    خوب همیشه که تو ایران محصول جدید که میاد،گرون هست! منظورم اینکه اگه 2 ماهی صبر کنم،احتمال کاهش قیمت ریالی هستش یا نه،اگه که نیست،بگم بچه ها از دبی بگیرن و بیارن.

این دوربین خیلی خوبی هست و خوشم اومد ازش!

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: آخرين قيمتهاي پاناسونيك

نقل قول نوشته اصلی توسط vbigdeli نمایش پست ها
    خوب همیشه که تو ایران محصول جدید که میاد،گرون هست! منظورم اینکه اگه 2 ماهی صبر کنم،احتمال کاهش قیمت ریالی هستش یا نه،اگه که نیست،بگم بچه ها از دبی بگیرن و بیارن.

این دوربین خیلی خوبی هست و خوشم اومد ازش!
    سلام

اگر بنا به مقایسه باشه, بهتره قیمت FZ8 رو با مشابهینش در خارج مثل S3 IS و H7 و H5 و 6500fd و.... مقایسه کنی و بعد هم ببینی اوضاع بین اینها در ایران چه طوره..........

فقط در مورد FZ8 و S3 IS بگم که در اینترنت اکثرا" یا با هم برابرند و یا FZ8 گرانتر است (تازه بدون کیف و مموری) ولی درایران بر عکس است (تازه با کیف و مموری!!) حالا دلیلش یا تفاوت در نحوه وارداته!!!! یا استقبال بیشتر عوام از Canon یا ....

احتمال اینکه FZ8 افت زیادی بکنه, بعیده (حداقل تا موقع اومدن FZ9 !!!!) چون شرکت بانیان الکترونیک (نماینده پاناسونیک در ایران) تمام مدلهای 2007 رو وارد کرده, ولی توزیع نکرده , و صبر کرده تا مدلهای قدیمی از همان سری به کلی از بازار جمع شود و بعد آنها را توزیع کند تا بازار قدیمیها به خطر نیفتد, مثلا" با وجودی که FZ8 و FX12 و ... در اولین سری دوربینهای 2007 (که اردیبهشت وارد شد) قرار داشتند, مدل LZ7 و LS70 حدود 3-2 هفته پیش وارد شد و TZ3 تا جایی که اطلاع دارم, هنوز توزیع نشده !!!! (مدلهای LZ6 و LS75 هم احتمالا" به دلیل وجود مدل مشابه اصلا" وارد نمیشوند, چون در کاتالوگ ایران اثری از آنها نیست!!!)

این دوربین با این پول, بهترین انتخابه و امکاناتی که داره در حد یک دوربین 500 تومانی است و اگر هم میخواهی بگیری, از ایران بگیر که هم گارانتی داشته باشه و هم یک کیف و یک مموری512 اصل پاناسونیک, اشانتیون !!!! :)
    vbigdeli تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

اگر بنا به مقایسه باشه, بهتره قیمت FZ8 رو با مشابهینش در خارج مثل S3 IS و H7 و H5 و 6500fd و.... مقایسه کنی و بعد هم ببینی اوضاع بین اینها در ایران چه طوره..........

فقط در مورد FZ8 و S3 IS بگم که در اینترنت اکثرا" یا با هم برابرند و یا FZ8 گرانتر است (تازه بدون کیف و مموری) ولی درایران بر عکس است (تازه با کیف و مموری!!) حالا دلیلش یا تفاوت در نحوه وارداته!!!! یا استقبال بیشتر عوام از Canon یا ....

احتمال اینکه FZ8 افت زیادی بکنه, بعیده (حداقل تا موقع اومدن FZ9 !!!!) چون شرکت بانیان الکترونیک (نماینده پاناسونیک در ایران) تمام مدلهای 2007 رو وارد کرده, ولی توزیع نکرده , و صبر کرده تا مدلهای قدیمی از همان سری به کلی از بازار جمع شود و بعد آنها را توزیع کند تا بازار قدیمیها به خطر نیفتد, مثلا" با وجودی که FZ8 و FX12 و ... در اولین سری دوربینهای 2007 (که اردیبهشت وارد شد) قرار داشتند, مدل LZ7 و LS70 حدود 3-2 هفته پیش وارد شد و TZ3 تا جایی که اطلاع دارم, هنوز توزیع نشده !!!! (مدلهای LZ6 و LS75 هم احتمالا" به دلیل وجود مدل مشابه اصلا" وارد نمیشوند, چون در کاتالوگ ایران اثری از آنها نیست!!!)

این دوربین با این پول, بهترین انتخابه و امکاناتی که داره در حد یک دوربین 500 تومانی است و اگر هم میخواهی بگیری, از ایران بگیر که هم گارانتی داشته باشه و هم یک کیف و یک مموری512 اصل پاناسونیک, اشانتیون !!!! :)
    مرسی عزیز:) انشالله اگه وقت شد پس فردا میام تهران،ولی دوستمون در پست های بالا قیمتش را اعلام کردن و گفتن که 385 با کیف و 256 مگ مموری..حالا میگم جریانش چیه:confused: شما میگی توزیع نشده ولی قیمت ها در همین بالای صفحه و پست های پایین تر قابل مشاهده هست:biggrin:

یکی از دوستان میگن 385 با مموری 256 و یکی از دوستان هم میگن 378 تومان با مموری 512 !!

بهرحال شما فروشگاهی سراغ دارید که خوش قیمت بده :biggrin: آخه من فکر می کنم که مثلا دو ماه دیگه بشه 350 هم خرید.:rolleyes:

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

مدیران اگر صلاح دیدند به یک تاپیک جدید انتقال دهند...

این تفاوت قیمت اجناس در بازار ایران و خارج از ایران مسئله ی مهمی است...

اکثر عزیزان بر این باور هستند که دوربین ، لنز و لوازم جانبی در ایران گران تر از خارج از ایران است...

اما این برداشت تا حدی اشتباه است ( متاسفانه )

در مورد لوازم جانبی بله اینطور است ، مثلا یک ریموت کنترل 35 دلاری در ایران 50 هزار تومان است ( نمونه ی سونی را مثال زدم ) اما همیشه هم اینظور نیست....

قیمت هایی که در اکثر سایت ها میبینید غیر واقعی هستند....!

دیشب به همراه سجاد جان در یک کنفرانس با دوست عزیز از آلمان ( کشور پیشرفته ی اروپایی با قوانین اتحادیه اروپا ) بحث میکردم برای انتخاب لنز و دوربین مناسب آن عزیز...

در کمال حیرت بنده و سجاد جان دیدیم که در آلمان اجناس از ایران گران تر است ! مثلا یک دوربین Canon 5D در آلمان 2800 یورو ( تقریبا 3100 هزار تومان ! ) با گارانتی کنون آلمان قیمت دارد؟لنز Canon 100-400 در حدود 1700 یورو قیمت دارد! در ایران حدود 1500 ..... Canon 30D در حدود 1000 یورو است که در ایران حدود 1200 است...و امثال این ها...لنز های سیکما هم بشدت گران قیمت هستند.ماکرو Sigma 150 در حدود 100 هزار تومان با ایران تفاوت دارد ( گران تر !)و امثال اینها...

اما علت ؟

علت مالیات 15% بر روی این اجناس است ، شما قیمت هایی را که در سایت ها میبینیدبدون هزینه ی حمل و نقل و مالیات و گمرکی است.....!

در آلمان 15% مالیات بر این اجناس ( که جز اجناس لوکس است ) اعمال میشود.....

چند روز پیش با دوستی در امارات متحده عربی ( شهر ابوظبی و دبی ) صحبت میکردیم ، قیمت های دبی با ایرات تفاوت های 20 تا 30 هزار تومانی داشت...آنجا 20 تا 30 هزار تومان ارزان تر بود....

از اینکه در ایران هستیم و زندگی میکنیم گاهی خوشحال میشویم ؟! هر چند بسیاری از اجناس را گران تر میخریم اما بعضی دیگر را ارزان تر.....

اما قصد این بود که عرض کنم قیمت های سایت ها زیاد معتبر نیستند.....
    vbigdeli تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    8302

مرسی عزیز:) انشالله اگه وقت شد پس فردا میام تهران،ولی دوستمون در پست های بالا قیمتش را اعلام کردن و گفتن که 385 با کیف و 256 مگ مموری..حالا میگم جریانش چیه:confused: شما میگی توزیع نشده ولی قیمت ها در همین بالای صفحه و پست های پایین تر قابل مشاهده هست:biggrin:

یکی از دوستان میگن 385 با مموری 256 و یکی از دوستان هم میگن 378 تومان با مموری 512 !!

بهرحال شما فروشگاهی سراغ دارید که خوش قیمت بده :biggrin: آخه من فکر می کنم که مثلا دو ماه دیگه بشه 350 هم خرید.:rolleyes:
    سلام

من گفتم FZ8 توزیع نشده ؟؟؟!!!

من عرض کردم TZ3 توزیع نشده!!! (لطفا" یکبار دیگه پست بنده رو ملاحظه بفرمایید)

بنده تا حالا 5-4 نفر را در همین سایت دیدم که با همین قیمت و همین لوازم آن را تهیه کردند, آخرین آن یکی از دوستان بود که حدود یک هفته پیش با یک 3 پایه 20 تومانی خرید 400 تومان !!!!

مموری آن هم تا جایی که اطلاع دارم 512 بوده, مگر اینکه مموری های 512 شان تمام شده باشه و مقدار زیادی 256 باد کرده داشته اند, خواستند قالب کنند, به هر حال آن هم چندان مهم نیست, مموری 2 گیگ پر سرعت توشیبا 20 تومان است. :)

بله, بنده فروشگاه منصف و خوب سراغ دارم, ولی درمشهد؛ نمیدانم به دردت میخورد یا نه؟؟؟!!!
    vbigdeli تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

من گفتم FZ8 توزیع نشده ؟؟؟!!!

من عرض کردم TZ3 توزیع نشده!!! (لطفا" یکبار دیگه پست بنده رو ملاحظه بفرمایید)

بنده تا حالا 5-4 نفر را در همین سایت دیدم که با همین قیمت و همین لوازم آن را تهیه کردند, آخرین آن یکی از دوستان بود که حدود یک هفته پیش با یک 3 پایه 20 تومانی خرید 400 تومان !!!!

مموری آن هم تا جایی که اطلاع دارم 512 بوده, مگر اینکه مموری های 512 شان تمام شده باشه و مقدار زیادی 256 باد کرده داشته اند, خواستند قالب کنند, به هر حال آن هم چندان مهم نیست, مموری 2 گیگ پر سرعت توشیبا 20 تومان است. :)

بله, بنده فروشگاه منصف و خوب سراغ دارم, ولی درمشهد؛ نمیدانم به دردت میخورد یا نه؟؟؟!!!
    چشم ببخشید :) راستی عزیز شرمنده ی سوال تاپیک منحرف کننده داشتم! میشه محبت کنی شماره شرکت بانیان را بذاری؟ راستی سایت ندارن؟ میگم رنگ مشکی هم راحت پیدا میشه دیگه؟

راستی مموریش چقدر مفته! 1 گیگ کینگستون معمولی را گرفتم 12 تومان،حالا اینکه پرسرعت هست و 2 گیگه،20 تومانه!

تشکر کرده
    8302

چشم ببخشید :) راستی عزیز شرمنده ی سوال تاپیک منحرف کننده داشتم! میشه محبت کنی شماره شرکت بانیان را بذاری؟ راستی سایت ندارن؟ میگم رنگ مشکی هم راحت پیدا میشه دیگه؟

راستی مموریش چقدر مفته! 1 گیگ کینگستون معمولی را گرفتم 12 تومان،حالا اینکه پرسرعت هست و 2 گیگه،20 تومانه!
    سلام

کد:
    http://www.banian-ae.com/aboutus.htm
    1 گیگ توشیبا هم تقریبا" 14 تومنه!!

پیشاپیش خریدش تبریک میگم, به نظر من هم فقط مشکی بگیر!!!
    vbigdeli تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

تشکر کرده
    8302

سلام

بالاخره دو مدل محبوب پاناسونیك وارد شد ( قیمت در مشهد):

365000 = Tz2
    383000 = Tz3
    وحيد قديري راد

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

آقا وحید مدل Fz8 را تهران خریدم 368 تومان با رم 256 و کیف خودش،مدل مشکی را نداشت و دیگه تاکیدی نکردم و خیلی خیلی هم راضی هستم.مدل Fz18 هم معرفی شده البته.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    92

من حدود 10 روز پیش fz8 رو از مشهد خریدم 380 تومن.

با کارت 256 و کیف ... رنگ مشکی

انگار یه ذره گرون خریدم. ولی عجب دوربینیه
    Panasonic Lumix FZ8 black
    Canon EOS 450D / Kiss X2

صفحه 4 از 20 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین