صفحه 85 از 116 نخستنخست ... 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1157
Like Tree2300تشکر

موضوع: آخرین قیمت تجهیزات جنبی

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

سلام
    كسي قيمت پايه نگه دارنده براي لنز 200-70 F4 is بر سه پايه رو داره ؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام
    سه پایه ونگارد مدل Alta Pro 263 AT با هد PH 32 از پایتخت به قیمت 280 هزار تومان
    فلاش نایسین Di 866 Mark 2 برای کانن از برج بهار به قیمت 370 هزار تومان
    خریداری شد
    yaghoobi، aidin594، Miri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه iman_n21 آواتار ها
    تشکر کرده
    117

سلام
    فلاش Yongnuo YN467 به قیمت 145000 ارزش خرید داره ؟
    برا نیکون

كاربر جديد ali-r آواتار ها
    تشکر کرده
    56

سه پایه دوربین
    190XPRO B - Manfrotto = تومان 250
    هد سه پایه دوربین
    804RC2 - Manfrotto = 160 تومان
    یکشنبه 10 اردیبهشت 91 از ناصر خسرو خریداری شد .
    yaghoobi و Nima Sadigh تشکر می‌کنند.
    Ali Rahmati

كاربر جديد ali-r آواتار ها
    تشکر کرده
    56

فلاش Yongnuo YN467 به قیمت 145000 ارزش خرید داره ؟
    برا نیکون
    - یکی از ارزان قیمت ترین فلاش های i-ttl (نیکون)و e-ttl (کنون) هست و قیمت دلاریش بین 70 تا 80 دلاره .
    - این فلاش در نوع کنونی اش قابلیت فوکوس اتوماتیک رفلکتور داره ولی مونت نیکون این فلاش فقط فوکوس دستی داره .
    - تا 1/64 قابلیت تنظیم نور دارد .
    - در آدرس زیر رویو کامل این فلاش رو به زبان انگلیسی میتونید مطالعه بفرمایید .
    speedlights.net
    - این که ارزش خرید دارد یا نه را فکر می کنم خودتون باید تصمیم بگیرید که با امکاناتی که این فلاش دارد می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد یا خیر .
    - اگر خریدید تجربیات خودتون رو در مورد این فلاش تو انجمن در اختیار ما هم بگذارید .
    poker، Rouzbeh_Fakuri و iman_n21 تشکر می‌کنند.
    Ali Rahmati

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

سلام دوستان
    من با حداقل چه قیمتی میتونم یک فلش برای دوربین نیکونم ( D3100 ) تهیه کنم.
    بیشتر برای عکاسی داخل محیط بسته و عکاسی پرتره در محیط باز میخوام.
    و میخوام اگر توی سافت باکس قرارش دادم، در محیط باز، نور قابل قبولی داشته باشه روی سوژه
    قیمتش خیلی برام مهمه، هرچه کمتر باشه بهتر.

من اطلاعات زیادی در مورد فلش های مختلف ندارم، اگر یکی از دوستان به طور مختصر فرق بین فلش ها رو برام توضیح بده ممنون میشم.

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط smagoli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با حداقل چه قیمتی میتونم یک فلش برای دوربین نیکونم ( D3100 ) تهیه کنم.
    بیشتر برای عکاسی داخل محیط بسته و عکاسی پرتره در محیط باز میخوام.
    و میخوام اگر توی سافت باکس قرارش دادم، در محیط باز، نور قابل قبولی داشته باشه روی سوژه
    قیمتش خیلی برام مهمه، هرچه کمتر باشه بهتر.

من اطلاعات زیادی در مورد فلش های مختلف ندارم، اگر یکی از دوستان به طور مختصر فرق بین فلش ها رو برام توضیح بده ممنون میشم.
    با توجه به قيمت بالاي فلاش هاي نيكون و قيمت و كيفيت معقول و مناسب فلاش هاي نايسين پيشنهاد من:
    Nissin 622 mk ii
    Nissin 866 MK ii
    اولي حدود 250 دومي حدود 400 هزار تومان
    گايد نامبر اولي 43 و دومي 60 است يعني قدرت دومي بيشتر است. هر دو قابليت زوم كردن را دارند يعني مي توانند زاويه تابش فلاش را متناسب با فوكال لنت دوربين تنظيم كنند. هر دو قابليت كاركرد به صورت بي سيم را دارند ولي اولي فقط به صورت Slave (فرمانبر) و دومي هم Master (فرمانده) و هم Slave. اين قابليت ها براي وقتي كه شما بخواهيد از فلاش به صورت جدا از دوربين استفاده كنيد يا از چند فلاش مختلف به طور همزمان استفاده كنيد بسيار مهم است و در عكاسي پرتره كه مورد نظر شماست كاربرد فراوان دارد. دومي قابليت سنكرون بسيار سريع را هم دارد (HSS) ولي اولي ندارد (اگر فلاش قابليت HSS نداشته باشد حداكثر سرعت شاتر شما به 1:200 ثانيه محدود مي شود ولي اگر داشته باشد تا سرعت 1:8000 ثانيه هم مي توان عكاسي كرد). دومي قابليت مالتي فلاش ( چند فلاش متولي، مثلاً 10 فلاش در ثانيه) را دارد ولي اولي ندارد. توصيه من دومي يعني 866MKII‌ است.
    اگر بخواهيد عكاسي پرتره بكنيد احتياج به سه پايه فلاش ، چتر ديفيوزر و هد براي نصب فلاش روي پايه هم داريد كه باب همايون و جمعاً به قيمت حدود 70000 تومان مي توانيد تهيه كنيد. دوربين شما قابليت فرمان دادن بي سيم به فلاش در حالتي كه فلاش روي دوربين متصل نيست (Off Camera) را ندارد. بايستي كابل ارتباطي بين دوربين و فلاش يا تريگر وايرلس (60000 تومان).
    yaghoobi، mehdiafshar، aro1355 و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط داريوش چگيني نمایش پست ها
    با توجه به قيمت بالاي فلاش هاي نيكون و قيمت و كيفيت معقول و مناسب فلاش هاي نايسين پيشنهاد من:
    Nissin 622 mk ii
    Nissin 866 MK ii
    گايد نامبر اولي 43 و دومي 60 است يعني قدرت دومي بيشتر است. هر دو قابليت زوم كردن را دارند يعني مي توانند زاويه تابش فلاش را متناسب با فوكال لنت دوربين تنظيم كنند. هر دو قابليت كاركرد به صورت بي سيم را دارند ولي اولي فقط به صورت Slave (فرمانبر) و دومي هم Master (فرمانده) و هم Slave. اين قابليت ها براي وقتي كه شما بخواهيد از فلاش به صورت جدا از دوربين استفاده كنيد يا از چند فلاش مختلف به طور همزمان استفاده كنيد بسيار مهم است و در عكاسي پرتره كه مورد نظر شماست كاربرد فراوان دارد. دومي قابليت سنكرون بسيار سريع را هم دارد (HSS) ولي اولي ندارد (اگر فلاش قابليت HSS نداشته باشد حداكثر سرعت شاتر شما به 1:200 ثانيه محدود مي شود ولي اگر داشته باشد تا سرعت 1:8000 ثانيه هم مي توان عكاسي كرد). دومي قابليت مالتي فلاش ( چند فلاش متولي، مثلاً 10 فلاش در ثانيه) را دارد ولي اولي ندارد. توصيه من دومي يعني 866MKII‌ است.
    اگر بخواهيد عكاسي پرتره بكنيد احتياج به سه پايه فلاش ، چتر ديفيوزر و هد براي نصب فلاش روي پايه هم داريد كه باب همايون و جمعاً به قيمت حدود 70000 تومان مي توانيد تهيه كنيد. دوربين شما قابليت فرمان دادن بي سيم به فلاش در حالتي كه فلاش روي دوربين متصل نيست (Off Camera) را ندارد. بايستي كابل ارتباطي بين دوربين و فلاش يا تريگر وايرلس (60000 تومان).
    در تکمیل فرمایش جناب چگینی عرض کنم که فلاش نیسین 866 برای نیکون وجود نداره و فعلاً فقط برای کنون موجوده
    در نتیجه مجبور هستید 622 رو تهیه کنید من این فلاش رو دارم و کاملاً راضی هستم
    masoudrejae و smagoli تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط داريوش چگيني نمایش پست ها
    Nissin 622 mk ii
    Nissin 866 MK ii
    نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    در تکمیل فرمایش جناب چگینی عرض کنم که فلاش نیسین 866 برای نیکون وجود نداره و فعلاً فقط برای کنون موجوده

سپاس گذار از توضیحات کامل شما جناب چگینی.
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    سهیل جان
    Nissin 866 mk ii برای نیکون آمده (به قیمت 400 هزار تومان) برج بهار هست.

صفحه 85 از 116 نخستنخست ... 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 ... آخرینآخرین