صفحه 241 از 417 نخستنخست ... 141 191 231 237 238 239 240 241 242 243 244 245 251 291 341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,401 تا 2,410 , از مجموع 4168
Like Tree1472تشکر

موضوع: آخرین قیمت لنزها

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

آف تاپیک...

مدتی است به این تاپیک سر میزنم، پست نمیدهم چون من دخالت زیادی تو بازار ندارم، اما با خواندن پست های بعضی دوستان و مخصوصا پست های اخیر این شبه برام ایجاد شده که بعضی ها خوششون میاد تو بوق و کرنا کنند و به التهابی که شاید کاذب باشه دامن بزنند. اما هرچی فکر میکنم علتش رو درک نمیکنم !

Untitled.jpg

در ضمن عصر از خرده فروشهای (!) روبروی باغ ملی مشهد که هنوز مخفیانه فعالیت میکنند قیمت 1950 رو داشتم...

جناب رامین خان لنزتون مبارک، خوشبحالتون گرون شده. ولی الان هدفتون ازین قیمت چی بود و از کجا دراوردید؟!

قیمت همین لحظه دلار هم : 2570 تومان.
    جهانگیر خان شما هم بفرمایید کجای مشهد قیمت کردید؟! و کی؟ سر صبح یا امروز بعد از ظهر و بعد اعلام اخبار سود و ....

پوزش به خاطر آف تاپیک گرچه در حال حاضر خیلی هم بی ربط نیست دلار امروز 2400 شده کی گفته پایین اومده؟!!!

در ضمن یه مطلب دیگه رو هم متوجه نمیشم، منبای واردات لنز و لوازم دوربین با سایر لوازم دیجیتال مثل کامپیوتر تفاوت دارد؟! قیمت لوازم دیجیتال مخصوصا لپ تاپ (چون قیمت دارم مثال میزنم) حدود 5-10 درصد اونهم تک و توک گران شده است و قیمت لنز 40-80 درصد...!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها
    آف تاپیک...

مدتی است به این تاپیک سر میزنم، پست نمیدهم چون من دخالت زیادی تو بازار ندارم، اما با خواندن پست های بعضی دوستان و مخصوصا پست های اخیر این شبه برام ایجاد شده که بعضی ها خوششون میاد تو بوق و کرنا کنند و به التهابی که شاید کاذب باشه دامن بزنند. اما هرچی فکر میکنم علتش رو درک نمیکنم !

Untitled.jpg

در ضمن عصر از خرده فروشهای (!) روبروی باغ ملی مشهد که هنوز مخفیانه فعالیت میکنند قیمت 1950 رو داشتم...

جناب رامین خان لنزتون مبارک، خوشبحالتون گرون شده. ولی الان هدفتون ازین قیمت چی بود و از کجا دراوردید؟!

جهانگیر خان شما هم بفرمایید کجای مشهد قیمت کردید؟! و کی؟ سر صبح یا امروز بعد از ظهر و بعد اعلام اخبار سود و ....

در ضمن یه مطلب دیگه رو هم متوجه نمیشم، منبای واردات لنز و لوازم دوربین با سایر لوازم دیجیتال مثل کامپیوتر تفاوت دارد؟! قیمت لوازم دیجیتال مخصوصا لپ تاپ (چون قیمت دارم مثال میزنم) حدود 5-10 درصد اونهم تک و توک گران شده است و قیمت لنز 40-80 درصد...!
    آرش عزیز در حال حاضر قیمت دلار نوسانهای عجیب و غریبی داره همین الان که دارم مینویسم شاید کمتر از چند ساعت از قیمتی که گفتم میگذره اما دوباره دچار نوسان شده و خوشبختانه ایندفه رو به پایین بوده بنده و سایر دوستانی که اشاره کردید در چند پست اخیر نه دلال دلار هستیم و نه فروشنده که بخوایم جو رو ملتهب کنیم تا این وسط از آب گل آلود ماهی بگیریم اگر هم قیمتی دادم به این واسطه بوده که هر روز با دلار سروکار دارم به واسطه شغلم برای همین قیمت لحظه ای اون رو باید داشته باشم همین امروز از 2570 که دوستمون گفتم خبری ندارم اما 2400 که عرض کردم دلار گرفتم و دادم
    دوست عزیز در چند روز گذشته قیمت دلار در سایتها و رسانه ها یه چیزی بوده و در بازار آزاد چیز دیگه ای که متاسفانه مبنای قیمتها فعلا قیمت در بازاره من هم اگر قیمتی دادم و مطلبی نوشتم برای اطلاع دوستان بوده همین و بس. جهت اطلاعتون عرض میکنم لنز 80-200 که زیر یک تومان بود همین امروز از خیابان پاسداران مشهد 2300 قیمت گرفتم پس بخواهیم یا نخواهیم قیمت ارز تاثیرشو روی بازار گذاشته مطمئن باش نه با دامن زدن من نوعی به این التهاب قیمتا بالا میره و نه با نصیحت پدرانه ی شما به بنده و دوستان پایین میاد
    در سرزمینی که سایه ی آدم های کوچک بزرگ میشود، قطعا آفتاب در حال غروب است!
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

آقایون به اندازه کافی از رسانه ها هر روز و هر ساعت قیمت ارز و سکه و طلا و نفت را می شنویم و می بینیم و در جریان هستیم.

به اندازه کافی از اینکه احیانا پولی نداشته و نداریم که وارد بازار دلالی شویم ناراحت هستیم.

به نظرم جدیدا اینجا تبدیل شده به سایت اتحادیه طلا و جواهر و اعلام لحظه ای نرخ ارز !

این اعلام ها هم به سود هیچ کسی نیست جز 4 تا دلال ناصرخسرو که بخواهند لنز 1 میلیونی را بکنند 2 میلیون.

در ثانی هیچ کسی از نخریدن 4 تا لنز در بازار داغ و آشفته کنونی ضرر نکرده و نان شب اش آجر نمی شود.

توصیه ام به دوستان این است که فعلا اگر قصد خرید دارید تا یک ماه صبر کنید قیمت ها به ثبات برسند و بعد اقدام به خرید کنید.

هیچ کسی هم بابت نداشتن 70-200 اف 2.8 نمرده ! ( با داشتن اش هم جلو مردن را نمی شود گرفت )

بنده قبل از عید که دوربین به شدت بالا رفته بود عرض کردم که بخرید بعد از عید بدتر می شود ( که شد و سیل آمد و .دنیا نابود شد و خیلی ها همان زمان گفتند نه بعد از عید ارزان می شود و نشد) همان آدم هم الان می گوید نخرید چون پایین می آید یکی دو ماه دیگر تا قبل از عید به ثبات می رسد.

انتشار این نرخ ارز لحظه در این فروم هم برای ما ( مدیریت ) عواقب خواهد داشت و ممکن است بابت اش تذکر بگیریم و مجبور شویم کل تاپیک قیمت ها را ببندیم.از سایت اتحادیه طلا و جواهر که پر نفود تر نیستیم.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه msk888 آواتار ها
    تشکر کرده
    37

با این اوضاع، Canon EF-S 10-22 چند شده؟
    Canon EOS 30D

تشکر کرده
    14101

یک مطلبی دیدم از جناب طهماسب پور عزیز بد ندیدم جهت آرامش خاطر و قدری جدایی از این بحث های قیمت ارز و ریال ببینید.

http://tahmasb.akkasee.com/18013

دولار

"... و دولار پول ینگی دنیاست. هر دلار پنجهزار پول ایران است."

روزنامه دولت علیه ایران، بتاریخ یوم پنجشنبه بیست و سیُم شهر شعبان المعظم مطابق سال اودئیل سنه 1282 (ق)

Dolar_1.JPG
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه sherlockHolmes آواتار ها
    تشکر کرده
    104

آخه کاوه جان با این قیمت ها میشه گفت عکاسی آماتور خواهد مرد . گیرم که یه عده هم مثل بعضی از ما تا حدودی دوربین و لنز داشته باشند . ولی واقعا کی جرات داره دوربین و لنز 10 میلیونی رو از کیفش بیرون بیاره و واسه دلش بزنه به خیابون و بیابون و عکس بگیره ؟ آدم قیمت ها رو میخونه شاخ در میاره و دیگه اصلا دستش نمیره در مورد چیز دیگه ای حرف بزنه !
    انتشار این نرخ ارز لحظه در این فروم هم برای ما ( مدیریت ) عواقب خواهد داشت و ممکن است بابت اش تذکر بگیریم و مجبور شویم کل تاپیک قیمت ها را ببندیم.از سایت اتحادیه طلا و جواهر که پر نفود تر نیستیم.
    اینم اصلا جالب نیست . پذیرش حرف زور بهتره وقتی انجام بگیره که زور واقعا پرزور باشه . اینکه هر فکری که ممکنه به ذهن اونها برسه رو اجرا کنیم واقعا در شان شما و کلا این سایت نیست .
    بهنام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    109

خیلی از عزیزان گل در همین سایت های مرجع تشریف دارند و منتظرند ببینند نظر مردم در مورد قیمت چیه و بعد قیمت رو افزایش بدهند
    تا پارسال که می رفتم قیمت بگیرم فروشنده سریع یه کاغذ و قلم جلوم میزاشت و میگفت الان فلان لنز 500 دلار و با دلار فلان قدر ، میشه این
    اما حالا وقتی میری داخل مغازه و قیمت میگیری میبینی دارند لنز رو از قیمت دلار بازار فعلی هم 20 یا 30 درصد گرون تر می دهند ، خب اینا از کجا ناشی میشه ، از همین جو دادن های الکی و هی شلوغ کردن که ای مردم امروز 20 تا تک تومانی رفت بالا
    خب وقتی فروشنده ببینه مردم اینطوری برای 20 تومان هم اینقدر به تکاپو میوفتن دست رو دست نمی زارن و اونا قیمت رو هر روز 10 برابر میکنند
    یا مثلا میان لنز تولید متوقف شده رو افزایش قیمت میدهند و وقتی ازشون میپرسی دیگه اینو چرا کشیدی بالا میگن بازار گرون شده اینم ما بردیم بالا ( دریغ از یه جواب منطقی داشتن)

باز خدا رو شکر قیمت ها احتمال افت داره
    و منتظرم در 48 ساعت آینده طبق وعده اش میخواد چه قیمتی رو به تصویب برسونه
    میلاد هریس

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط sherlockHolmes نمایش پست ها
    آخه کاوه جان با این قیمت ها میشه گفت عکاسی آماتور خواهد مرد . گیرم که یه عده هم مثل بعضی از ما تا حدودی دوربین و لنز داشته باشند . ولی واقعا کی جرات داره دوربین و لنز 10 میلیونی رو از کیفش بیرون بیاره و واسه دلش بزنه به خیابون و بیابون و عکس بگیره ؟ آدم قیمت ها رو میخونه شاخ در میاره و دیگه اصلا دستش نمیره در مورد چیز دیگه ای حرف بزنه !

اینم اصلا جالب نیست . پذیرش حرف زور بهتره وقتی انجام بگیره که زور واقعا پرزور باشه . اینکه هر فکری که ممکنه به ذهن اونها برسه رو اجرا کنیم واقعا در شان شما و کلا این سایت نیست .
    صرفا پاسخ به پاراگراف دوم...

احیانا ما اینجا نه به کسی وابسته هستیم نه به ارگانی نه به هیچی ! کاملا خودمانیم و خودمان...!

شما از تذکراتی که گاهی صرفا به دلیل ارسال یک پست توسط یک کاربر که نه مدیر است نه کاربر فعال و نه ... ارسال می شود مطلع نیستید.

چند سایت را مثال بزنم ( حدود 30 تا ) که صرفا چون نرخ لحظه ای ارز و سکه را منتشر کرده و می کنند از این کار دست کشیده اند به دلیل تذکر؟

گاهی دوستان از خیلی چیز ها خبر ندارند متاسفانه حالا می خواهد زور پر زور باشد یا کم زود کافی است دو تا کلیک بشود و سایت برود هوا ! بنده شخصا حاضر نیستم چون دوستان دایما نرخ ارز را اعلام می کنند بقیه بخش های سایت با مشکل مواجه شوند.از این به بعد هر پستی توسط هر کسی که در آن نرخ دلار اعلام شده باشد بدون اطلاع قبلی حذف می شود.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

آرش عزیز در حال حاضر قیمت دلار نوسانهای عجیب و غریبی داره .
    دوست عزیز در چند روز گذشته قیمت دلار در سایتها و رسانه ها یه چیزی بوده و در بازار آزاد چیز دیگه ای که متاسفانه مبنای قیمتها فعلا قیمت در بازاره .
    بنده به نوبه خودم از دوستان پوزش میطلبم اگر کاری خلاف قوانین فروم انچام داده ام.

جناب آرش شکورزاده بلوری ، فکر میکنم دوستمان جناب جهانگیر پاسخی را که من میخواستم به نوشته شما بدهم، دادند.

البته باید پاسخی به این نوشته
    جناب رامین خان لنزتون مبارک، خوشبحالتون گرون شده
    هم میدادم که فکر میکنم به دور از دوستی و حوصله جمع باشد.

موفق باشید...

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

با احترام ، من هم با این راهکار نخریدن موافقم . و اینکه خود ما نیز به نوبه خود به این جو موجود دامن نزنیم . مشکل بزرگتر از اینه که مثلن یک لنز بخریم یا نخریم . یک قطعه وسیله این طرف یا اون طرف نه کسی رو آماتور میکنه و نه حرفه ای ! وقتی اجناس گرون بشه ولی خریدار نباشه بازار خواه ناخواه متعادل میشه . اما زمانی بازار به رشد مداوم خودش ادامه میده که متقاضی هم زیاد باشه . ارز و طلا به خاطر همین گرون میشن چون تقاضا بیشتر از عرضه یا توان عرضه است .
    حالا این در مورد بقیه اجناس هم صدق میکنه . درسته در این حالت متقاضی اون کالا هم ضرر میکنه ، اما بحث بین ضرر کمتر یا بیشتره .
    بنابراین ، فکر میکنم آرامش در این برهه عقلانی ترین کار ممکنه و اینکه خودمون به این جو دامن نزنیم .