صفحه 83 از 90 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 821 تا 830 , از مجموع 894
Like Tree914تشکر

موضوع: آخرین قیمت انواع کارتهای حافظه

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط 125125541z نمایش پست ها
    سلام دوستان دیروز ممری 32 گیگ اصلی ساندیسک را با مشخصات 45 mb و 300 x و کلاس 10 را 260 از جمهوری خریداری نمودم.
    من همین SanDisk 32G کلاس۱۰ رو ۱۴۰ تومن خریداری کردم. ازخ جمهوری واون هم خرداد ودرزمان دلار۳۸۰۰ تومانی. البته 30mb/s هست(200x) ولی خوب اگه فقط برای عکاسی میخواهید فکرنمیکنم موقعیتی پیش ایدکه چنین سرعتی(۳۰) ناکافی باشد.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

Sandisk class 10 extreme 8Gb 60,000T

كاربر جديد siamack آواتار ها
    تشکر کرده
    12

۱۶ گیگ Ultra هست یا Exterem?

كاربر جديد
    تشکر کرده
    792

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    من همین SanDisk 32G کلاس۱۰ رو ۱۴۰ تومن خریداری کردم. ازخ جمهوری واون هم خرداد ودرزمان دلار۳۸۰۰ تومانی. البته 30mb/s هست(200x) ولی خوب اگه فقط برای عکاسی میخواهید فکرنمیکنم موقعیتی پیش ایدکه چنین سرعتی(۳۰) ناکافی باشد.
    درود بر شما
    اتفاقا تفاوت بين اين دو بسيار بسيار زياد است.
    ماژول 200x سنديسک که سرعت 30mb/s روي آن حک شده در صورتيکه از خانواده ultra باشد يک مموري کلاس 10 بسيار معمولي و حتي با سرعتي کمتر از يک ماژول ترنسند است. اصلا ربطي به تفلبي بودن آن هم ندارد. اين رو بصورت تجربي هم تست کردم و به عنوان شاهد رويوي کاربران از سايت آمازون از اين مموري رو ميتونيد مشاهده بفرماييد که در پستي که فعلا بالاست با نتيجه It's SLOOOW اين ماژول رو برسي کرده
    Amazon.com: SanDisk Ultra 16 GB SDHC Class 10 Flash Memory Card 30MB/s SDSDU-016G-U46: Electronics
    و نشان ميدهد ماژول اصلي به سختي به نزديکي 10 مگابايت در ثانيه سرعت رايت که براي کلاس 10 الزامي است ميرسد و آن 30 سرعت خواندن رم است که عملا کمک چنداني نميکند. در تست خودم روي دوربين D7000 به شکل بارزي از مموري Team کلاس 10 کندتر بود و با تست روي پي سي سنديک سرعت رايت حداکثر 11 و تيم به سرعت 17 مگ برثانيه ميرسيد و اتفاقا پاتريوت lx از هردوي اينها سريعتر بود.

ماژول هاي extreme که 45mb/s روي آنها درج شده سرعت رايت حدود 20 تا 30 مگ برثانيه دارند که بيش از 2 برابر اولترا است. عملا اين ارزانترين مموري سنديسک است که اختلاف واضح با ماژولهاي کلاس 10 بازار پيدا ميکند. به عنوان شاهد ميتوانيد رويوي کاربران آمازون رو ملاحظه بفرماييد و بازهم در پستي که فعلا بالاست بررسي شده و تفاوت سرعت کاملا بارز است.
    Amazon.com : SanDisk Extreme 16 GB SDHC Class 10 UHS-1 Flash Memory Card 45MB/s SDSDX-016G-AFFP : Securedigital Memory Cards : Electronics

به نظر من نيز ماژولهاي اولتراي سنديک با توجه به پرفورمانس بسيار پايين ارزش چنداني براي کاربران نيازمند سرعت بالا مثلا براي رايت ويديوي raw hdmi با مجيک لنترن ندارند و اصولا به عنوان مموري سريع قابل توصيه نيستند ولي با توجه به کيفيت بسيار بالا و ضريب اطمينان فوق العاده و مقاوم بودن در برابر آب و رطوبت و اشعه ايکس براي شرايط کاربرد معمولي انتخابي مناسب هستند و همانگونه که شما سرور عزيز اشاره فرموديد سرعت آنها کفايت ميکند اما ترکيب سرعت بالا با قيمت مناسب در برند سنديسک به نظر ميرسد در حال حاضر متعلق به ماژولهاي extreme است گرچه آنها هم براي کابران نيازمند سرعت بالا در رايت ويديو خام با بيت ريت بالا کند محسوب ميشوند. فعلا که خبري موثق از اين دست براي نيکون نيست ولي دوستان کانني ميتوانند از سرعت فوق العاده extreme pro ها در مجيک لنترن لذت ببرند.
    ویرایش توسط fariborz.nz : Sunday 15 September 2013 در ساعت 22:58
    Niaz، yaghoobi و cl000t تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

نقل قول نوشته اصلی توسط siamack نمایش پست ها
    ۱۶ گیگ Ultra هست یا Exterem?
    extreme

البته از بندر عباس خریدم. اول میترسیدم شاید اصل نباشه که وقتی به دستم رسید، چون قبلا هم داشتم، دیدم کاملا اصله و پشیمون از اینکه چرا بیشتر نخریدم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام كسي از دوستان جايي رو سراغ داره كه بتونم كارت حافظه WIFI دار بگيرم ؟
    كسي تجربشو داره ؟
    ممنون

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz.nz نمایش پست ها
    درود بر شما
    اتفاقا تفاوت بين اين دو بسيار بسيار زياد است.
    ماژول 200x سنديسک که سرعت 30mb/s روي آن حک شده در صورتيکه از خانواده ultra باشد يک مموري کلاس 10 بسيار معمولي و حتي با سرعتي کمتر از يک ماژول ترنسند است. اصلا ربطي به تفلبي بودن آن هم ندارد. اين رو بصورت تجربي هم تست کردم و به عنوان شاهد رويوي کاربران از سايت آمازون از اين مموري رو ميتونيد مشاهده بفرماييد که در پستي که فعلا بالاست با نتيجه It's SLOOOW اين ماژول رو برسي کرده
    Amazon.com: SanDisk Ultra 16 GB SDHC Class 10 Flash Memory Card 30MB/s SDSDU-016G-U46: Electronics
    و نشان ميدهد ماژول اصلي به سختي به نزديکي 10 مگابايت در ثانيه سرعت رايت که براي کلاس 10 الزامي است ميرسد و آن 30 سرعت خواندن رم است که عملا کمک چنداني نميکند. در تست خودم روي دوربين D7000 به شکل بارزي از مموري Team کلاس 10 کندتر بود و با تست روي پي سي سنديک سرعت رايت حداکثر 11 و تيم به سرعت 17 مگ برثانيه ميرسيد و اتفاقا پاتريوت lx از هردوي اينها سريعتر بود.

ماژول هاي extreme که 45mb/s روي آنها درج شده سرعت رايت حدود 20 تا 30 مگ برثانيه دارند که بيش از 2 برابر اولترا است. عملا اين ارزانترين مموري سنديسک است که اختلاف واضح با ماژولهاي کلاس 10 بازار پيدا ميکند. به عنوان شاهد ميتوانيد رويوي کاربران آمازون رو ملاحظه بفرماييد و بازهم در پستي که فعلا بالاست بررسي شده و تفاوت سرعت کاملا بارز است.
    Amazon.com : SanDisk Extreme 16 GB SDHC Class 10 UHS-1 Flash Memory Card 45MB/s SDSDX-016G-AFFP : Securedigital Memory Cards : Electronics

به نظر من نيز ماژولهاي اولتراي سنديک با توجه به پرفورمانس بسيار پايين ارزش چنداني براي کاربران نيازمند سرعت بالا مثلا براي رايت ويديوي raw hdmi با مجيک لنترن ندارند و اصولا به عنوان مموري سريع قابل توصيه نيستند ولي با توجه به کيفيت بسيار بالا و ضريب اطمينان فوق العاده و مقاوم بودن در برابر آب و رطوبت و اشعه ايکس براي شرايط کاربرد معمولي انتخابي مناسب هستند و همانگونه که شما سرور عزيز اشاره فرموديد سرعت آنها کفايت ميکند اما ترکيب سرعت بالا با قيمت مناسب در برند سنديسک به نظر ميرسد در حال حاضر متعلق به ماژولهاي extreme است گرچه آنها هم براي کابران نيازمند سرعت بالا در رايت ويديو خام با بيت ريت بالا کند محسوب ميشوند. فعلا که خبري موثق از اين دست براي نيکون نيست ولي دوستان کانني ميتوانند از سرعت فوق العاده extreme pro ها در مجيک لنترن لذت ببرند.
    درود
    با تایید کلیه فرمایشات جنابعالی ،خدمتتون عرض کنم سرعت بالای رایت کارت حافظه فقط برای فیلم برداری خام مورد استفاده نیست و در زمان استفاده از عکاسی پیاپی باعث تخیله سریع تر بافر میشود. بهترین بازدهی فعلا در ماژولهای اس دی 600x با سرعتی در حدود 90 میباشد.
    fariborz.nz و cl000t تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

تفاوت ظاهری رم هایی که از فروشگاههای معتبر تهران و فروشگاه بندر عباس خریداری شده

ram-1.jpg

ram-2.jpg

از نظر سرعت و شکل ظاهری در جلو تفاوتی ندارن اما تفاوت توی قسمت پشت رم هست که نمیدونم چرا به این صورت هستن
    رم سمت راست از تهران و رم سمت چپ از بندر خریداری شده که مقداری از دل و رودش معلومه و بالای made in chine بارکدش خورده که توی عکس معلوم نیست
    Kaveh Ghobadi، yaghoobi، kiavash و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

به نظرم سمت چپی همان است که بنده هم دارم ! از سمت راستی هم نمی شود ایراد گرفت! شاید از سری های قدیمی اش بوده ( شاید البته ) اما سمت چپی را بنده دارم و راضی هستم.شاید یکی از راه ها شکافتن سمت راستی و دیدن نوع چیپ اش باشد!!!!
    yaghoobi و Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh_Fakuri نمایش پست ها
    تفاوت ظاهری رم هایی که از فروشگاههای معتبر تهران و فروشگاه بندر عباس خریداری شده

ram-1.jpg

ram-2.jpg

از نظر سرعت و شکل ظاهری در جلو تفاوتی ندارن اما تفاوت توی قسمت پشت رم هست که نمیدونم چرا به این صورت هستن
    رم سمت راست از تهران و رم سمت چپ از بندر خریداری شده که مقداری از دل و رودش معلومه و بالای made in chine بارکدش خورده که توی عکس معلوم نیست
    اگر از قیمت این دو اطلاع دارید ، لطفا اطلاع بدید ( بندر و تهران ) . یا اینکه تفاوت قیمت شون چقدر هست ..؟ ممنون .

صفحه 83 از 90 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... آخرینآخرین